ایسر از دوربین Holo 360 VR که بیشتر شبیه یک گوشی‌ است، رونمایی کرد!

ممکن است شما فکر کنید که ایسر یک برند تجاری در حوزه کامپیوتر و حتی مانیتور است. با این حال به نظر می‌رسد این شرکت تصمیم گرفته تا به دنیای VR قدم بگذارد. اخیرا ایسر دوربین Holo 360 را معرفی کرد؛ این دستگاه یک دوربین VR است که سیستم عامل آن اندروید است که می‌شود از آن به عنوان یک گوشی نیز استفاده کرد (این فرضی است که پیرامون محصول جدید ایسر مطرح شده‌ است)

متاسفانه جزییات بیشتری در مورد Holo 360 در دسترس نیست، اما اساساً آن یک دوربین 360 درجه است. در گذشته دیدیم که برخی از شرکت‌ها دوربین‌های 360 درجه را به عنوان لوازم جانبی برای گوشی‌های هوشمند خود طراحی می‌کردند، اما به نظر می‌رسد ایسر این ویژگی را داخل تلفن همراه خود گنجانده است.

این یک ویژگی جالب است و هر روز شرکت‌های بیشتری به سمت آن می‌روند. شایعات می‌گویند که آیفون 8 هم قابلیت AR/VR را خواهد داشت. تغییر مکان دوربین دوگانه در آیفون جدید توسط اپل باعث شد بسیاری حدس بزنند که این کار برای افزودن قابلیت AR/VR به آیفون 8 صورت گرفته است.

به هر حال همانطور که گفتیم فعلا جزییات بیشتری در مورد این گوشی (دوربین) مانند مشخصات، ویژگی‌ها، تاریخ عرضه و قیمت در دسترس نیست. اما در نگاه اول Holo 360 یک دستگاه جذاب و جالب به نظر می‌رسد و بی صبرانه منتظر دیدن اطلاعات بیشتری از آن هستیم.
لینک کوتاه http://bit.ly/2NpJSJH
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط
>