۱۲ بازیگری که تتوی مرتبط با فیلم‌هایشان را روی بدنشان زدند!

تتو این روزها خیلی میان افراد باب شده و دیگر تتو زدن موجب تعجب کسی نمی‌شود. بعضی افراد طرفدار تتوهای ساده هستند و برخی دیگر دوستدار تتوهایی که برایشان معنی‌دار است. به عنوان مثال، بازیگرانی که در ادامه معرفی می‌کنیم برای به یاد داشتن نقش‌های مهم‌شان تتو روی بدنشان زده‌اند.

1_بازیگران The Avenges

رابرت داونی جونیور آنلاین برای همه توضیح داد که 5 تا از بازیگران سری فیلم‌های اونجرز تتوهای مشابه زده‌اند که این مسئله برای طرفداران این فیلم‌ها و بازیگران‌شان خیلی احساسی بود. اسکارلت جوهانسون و کریس ایوانز اولین کسانی بودند که در نیویورک تتو زدند. بعد همان تتوکار از نیویورک به لس آنجلس آمد تا برای رابرت داونی جونیور، کریس همسورث و جرمی رنر هم تتویی مشابه بزند.

2_سوفیا ترنر

سوفیا ترنر تتویی از یک گرگ وحشت – سمبلی از خانه استارک‌ها از فیلم گیم آو ترونز – روی پوستش تتو کرده. عبارت the pack survives متعلق به دیالوگ طولانی‌تری است:

 

When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives.

وقتی برف‌ها می‌بارند و بادهای سفید می‌وزند، گرگ تنها می‌میرد اما دسته‌ی گرگ‌ها زنده می‌مانند.

3_بازیگران pretty little liar

وقتی این سریال تلوزیونی به پایان رسید، تمام بازیگران زنی که 7 فصل بازی کرده بودند، تصمیم گرفتند به نشانه‌ی یادبود کاری کنند. آنها همگی حرف اول اسم کاراکترشان را تتو کردند.

4_نیل پاتریک هریس

بازیگر اصلی سریال تلویزیونی Unfortunate events، نیل پاتریک هریس، شروع فصل دوم این سریال را به طور عجیبی جشن گرفت. او تتویی که در سریال داشت را واقعا روی بدنش تتو کرد.

5_ بازیگران ارباب حلقه‌ها

در طی تولید فیلم ارباب حلقه‌ها، یک سری از بازیگران تصمیم گرفتند تتوهای مشابه بزنند تا اوقاتی که در فیلم کنار هم سپری کردند را به خاطر داشته باشند. این بازیگران شامل الیجا وود، شان آستین، اورلاندو بلوم، بیلی بوید، شان بین، ویگو مورتنسن، دامینینک مانهن و ایان  مک کلن می‌شوند. تتو نشان دهنده‌ی عدد 9 است.

6_ بازیگران The suicide squad

بازیگران و تیم انقدر در طی ضبط و تولید فیلم جوخه‌ی مرگ بهم نزدیک شدند که تصمیم گرفتند با زدن تتوی skwad این دوره را جاودانه کنند. بازیگران اصلی فیلم یعنی مارگو رابی و ویل اسمیت خودشان برای بقیه تتو زدند!

7_میسی ویلیامز و سوفیا ترنر

میسی ویلیامز و سوفیا ترنر تصمیم گرفتند که دوستی و همکاری‌شان در فیلم را با تتویی مشابه ابدی کنند. این دو بازیگر تتویی که نشان دهنده‌ی تاریخ فصل یک بود بر روی پوست‌شان زدند.

8_بازیگران The Reasons why 13 و سلنا گومز

سلنا گومز، آلیشابو و تامی دورفمان در حمایت از پروژه‌ی سمی کالن که بر روی خودکشی و سلامت روانی کار می‌کند، تتوی نقطه ویرگول زدند. کل داستان فیلم درمورد دختری است که مرتکب خودکشی می‌شود.

9_ برایان کرانستون

بازیگر نقش والتر وایت در سریال برکینگ بد، لوگوی این سریال را بر روی دستش تتو کرده. برایان این تتو را در مهمانی‌ای که به مناسبت انتشار فصل آخر این سریال در لس آنجلس برگزار شده بود، به عموم نشان داد.

10_ آرون پال

آرون پال هم به افتخار نقشی که تحت نام جسی پینکمن در سریال برکینگ بد ایفا کرد، بر روی پوستش تتویی را حک کرد. نوشته‌ی این تتو این است: No half measures

11_تام هالند

تام هالند، عنکبوتی را کف پایش تتو کرده. تام می‌گوید: من همیشه دوست داشتم سمبل اسپایدر – من را روی بدنم داشته باشم اما هیچوقت فکر نمی‌کردم که این اتفاق بیوفتد.

12_امیلیا کلارک

این بازیگر همین عکس را درست بعد از اینکه تتویش را زد پست کرد. او تصویری از یک زنبور عسل را بر روی انگشت کوچکش تتو کرد چرا که در فیلم Me Before You همین تتو را بر روی پوستش داشت.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع brightside
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.