اضافه کردن 32 گیگابایت فضا به آیفون با دستگاه کوچک iSafe Drive Lite

یکی از مشکلات و معضلاتی که دارندگان آیفون‌های ظرفیت 16 گیگابایت با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، کمبود فضای کافی می‌باشد. به طور کلی به خاطر اختلاف قیمت زیاد بین مدل‌های 16 و 64 گیگابایت آیفون‌ها، بسیاری از افراد به ناچار مدل 16 گیگابایتی را انتخاب می‌نمایند. اما این کمبود در جدیدترین مدل این محصول، آیفون 6 اس و 6 اس پلاس حتی بدون استفاده از کیفیت فیلم‌برداری 4K نیز به صورت شدیدتری احساس می‌شود.

همانطور که می‌دانید محصولات آیفون از کارت‌های حافظه اس‌دی پشتیبانی نمی‌کنند و تنها این کاربران می‌توانند به فضاهای ابری پناه ببرند که این موضوع با توجه به سرعت اینترنت کشور ما، چندان هم ساده نیست.

از این رو یک کمپانی با محصول جدیدی که به کاربران آیفونی ارائه می‌دهد، این محصولات را قادر می‌سازد تا بتوانند 32 گیگابایت فضا به ظرفیت کلی دستگاه خود بی‌افزایند.

نام این محصول iSafe Drive Lite می‌باشد که کارایی همانند یک کارت اس‌دی خواهد داشت و با متصل شدن به آیفون شما، به صورت اتوماتیک 32 گیگابایت به حجم شما افزوده خواهد شد. این محصول دارای گواهینامه MFI ایالات متحده بوده و جزو محصولات جانبی اپل می‌باشد که برای استفاده از آن کافیست تا این محصول فلش مانند را به کانکتور lightning آیفون متصل نمایید.

از سوی دیگر iSafe Drive Lite با استفاده از یک کانکتور USB قابل استفاده برای سیستم‌های مک نیز می‌باشد. برای استفاده از یو اس بی آن، کافیست تا دکمه کشویی موجود بر روی این گجت را به سمت بیرون کشیده تا بتوانید از کانکتور یو اس بی آن جهت استفاده در مک استفاده نمایید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع pocket-lint

نظرات بسته شده است.