ایرپاد ها با دیوایس های غیر اپل نیز کار می‌کنند

ایرپاد های اپل با دیوایس های غیر اپل نیز کار می‌کنند

زمانیکه اپل از هدفون‌های ایرپاد رونمایی کرد اینطور به نظر می‌رسید که این هدفون‌های بی سیم مخصوص دیوایس های iOS طراحی شده‌اند. در حقیقت استفاده از چیپست W10 که برای جفت سازی با آیفون‌ها در نظر گرفته شده است و صحبت‌های اپل درباره این هدفون‌ها و اعلام اینکه «ایرپادها به دیوایس های اپل با آی او اس 10، واچ او اس 3 و مک او اس سیرا نیاز دارند.» نشان از این داشتند که این هدفون‌ها برای دیوایس های اپل طراحی شده‌اند.

اما اکنون خبر تازه‌ای به گزارش  The Verge منتشر شده مبنی بر اینکه هدفون‌های ایرپاد جدید اپل می‌توانند با دستگاه‌های غیر اپل نیز کار کنند. این منبع می‌گوید اپل به آن‌ها گفته که این هدفون‌ها به خوبی با سایر دستگاه‌های غیر اپل نیز کار می‌کنند چرا که هسته اصلی این هدفون‌ها بر پایه بلوتوث است.

با این حال به گفته اپل استفاده از این هدفون‌ها در دیوایس هایی به جز اپل، قدرت جادویی این هدفون‌ها را از بین می‌برد (سهولت نصب، جابه جایی بین دیوایس ها، تعامل با سیری و …) و در واقع ایرپاد ها هنگام استفاده توسط دیوایس های غیر اپل به یک جفت هدفون وایرلس معمولی تبدیل می‌شوند.

اینکه بخواهید ایرپادهای 160 دلاری را برای دیوایس غیر اپل خود خریداری کنید و از آنها به عنوان یک هدفون وایرلس استفاده کنید به نظر خودتان بستگی دارد چراکه هدفون‌های بهتر و ارزان‌تری نیز برای دستگاه‌های غیر اپل وجود دارند اما اگر به استفاده از این ایرپاد ها علاقه مندید مطمئناً هیچ مشکلی برای شما ایجاد نخواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar