مایکروسافت هم از ترس کرونا فروشگاه‌های خود را در سراسر جهان بست!

در طی هفته‌های اخیر شرکت‌های بزرگ حوزه فناوری هم مانند بسیاری دیگر از نهادها و ارگان‌ها تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا از گسترش بیش‌تر ویروس کرونا جلوگیری کنند. از جمله اقداماتی که در این راستا انجام شده می‌توان به لغو نمایشگاه‌ها و رویدادهای مانند کنگره جهانی موبایل بارسلون و یا تعطیلی کارخانه‌ها و فروشگاه‌ها اشاره کرد. دو روز قبل اپل به صورت رسمی خبر از تعطیل کردن فروشگاه‌های این شرکت در خارج از چین و تا روز 27 مارس داد (در داخل چین پیش از این تعطیل شده بودند) و حال در تازه‌ترین مورد مایکروسافت هم تصمیمی مشابه اتخاذ کرده است.

غول نرم‌افزاری جهان امروز اعلام کرد که با توجه به نگرانی جهانی در رابطه با شیوع بیماری کووید-19، این شرکت تمام فروشگاه‌های خود در سراسر جهان را موقتاً‌ تعطیل می‌کند. این تعطیلی از همین امروز آغاز شده و تا اطلاع بعدی ادامه خواهد داشت.

مایکروسافت همچنین یک مرکز پشتیبانی جدید دایر کرده و قرار است به افرادی که با بسته شدن فروشگاه‌ها بلاتکلیف مانده‌اند، مشاوره دهد. پیش از این نیز مایکروسافت کنفرانس حضوری توسعه دهندگان خود موسوم به بیلد 2020 را لغو کرده و اعلام کرد که این رویداد را به صورت اینترنتی برگزار خواهد کرد. کنفرانس MVP Summit این شرکت هم که 15 تا 20 مارس برگزار خواهد شد، لغو شده و این رویداد نیز به صورت آنلاین استریم خواهد شد.

منبع neowin
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها