دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

گلکسی اس 10 در سه مدل با سنسوراثرانگشت درون نمایشگر معرفی خواهد شد

در حال حاضر شرکت‌های مختلفی هستند که روی ساخت گوشی‌هوشمندی با سنسوراثرانگشت درون نمایشگر مشغول کارند. از جمله آنها باید به شرکت هوآوی اشاره کرد که پیشتر میت RS را با چنین ویژگی معرفی کرد.

تاکنون شایعات بسیاری پیرامون پرچم‌دار نسل بعدی سامسونگ موسوم به گلکسی اس 10 منتشر شده که خبر از وجود سه مدل تلفن‌هوشمند با مشخصات قابل توجه می‌دادند. در حالی که گلکسی اس 8 دارای طراحی انقلابی بود و طرفداران بسیاری پیدا کرد، گلکسی اس 9 دارای ویژگی منحصربفرد و خاصی نبود. از این رو کره‌ای‌ها سخت در تلاش هستند گلکسی اس 10 را به گوشی‌هوشمند قابل توجهی تبدیل سازند. براساس آخرین گزارش‌ها، گلکسی اس 10 در سه مدل با سنسور اثرانگشت درون نمایشگر معرفی می‌شود.  اگرچه سه مدل سنسور نمایشگر درون نمایشگری دارند اما دو مدل رده بالا به سنسوری از نوع اولتراسونیک و مدل اقتصادی از سنسور نوری برای اثرانگشت برخوردار است. سنسورهای اولتراسونیک در مقایسه با سنسورهای نوری عملکرد دقیق و سریع‌تری دارند و عمدتا روی گوشی‌های‌هوشمند رده‌بالاتر قرار می‌گیرند.

گذشته از عملکرد بهتر مدل‌های اولتراسونیک، مدل‌های نوری هزینه کمتری برای کمپانی‌ها به دنبال داشته و از این رو در اسمارت‌فون‌های اقتصادی‌تر به کار گرفته می‌شود. به هر حال باید منتظر ماند تا شرکت سامسونگ اوایل سال 2019 خانواده گوشی‌های‌هوشمند گلکسی اس 10 را معرفی کند. تاکنون با اخبار شایعه‌وار متعددی پیرامون این سری مواجه شدیم که هیچ یک به تایید یا تکذیب نرسیده است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar