انفجار گلکسی نوت 7 این بار باعث آتش گرفتن خودرویی در بزرگراه شد!

طبق آخرین گزارشات، خودروی فردی در بزرگراه پورت سنت لوسی فلوریدا، در حالی که به گفته‌ی خودش گلکسی نوت 7 را در داخل خودرو شارژ می‌کرده، منفجر شده است! البته هنوز این خبر رسماً توسط سامسونگ و یا مسئولان مربوطه تأیید و یا رد نشده است، اما کسی که ویدئوی پایین را ضبط کرده، ادعا می‌کند که حادثه‌ی مذکور به علت انفجار گلکسی نوت 7 روی داده است.

شاهد این ماجرا فردی است به نام شارون کین؛ پرستاری که در نزدیکی محل حادثه حضور پیدا کرده تا در صورت نیاز به کمک فرد در حادثه برود. او این‌طور شنیده است که راننده‌ی نگون بخت، کلیفورد ساموئلز، در حالی که گوشی خود – گلکسی نوت 7 – را در خودرویش شارژ می‌کرده، ناگهان صدای بلندی را می‌شنود و دستگاهش منفجر می‌شود.

ویدئوهایی همچون ویدئوی زیر نشان می‌دهند که چرا شرکت‌های هواپیمایی و مقامات مسئول در این زمینه، مانند سازمان حمل و نقل شهری نیویورک شارژ و یا استفاده‌ی از سامسونگ گلکسی نوت هنگام پروازها و یا جابجایی با سایر وسایل نقلیه‌ی عمومی را ممنوع کرده‌اند. اگر شما هم از آن دسته کسانی هستید که گلکسی نوت 7 را در ابتدای عرضه‌ی آن خریداری کرده‌اید، به شما توصیه می‌شود که در اولین فرصت اقدام به برگرداندن آن به فروشگاهی که از آن خرید کرده‌اید، کنید و تا رسیدن دستگاه جایگزین ایمن، صبر کنید و یا می‌توانید هزینه‌ای را که برای گلکسی نوت 7 صرف کرده‌اید، در قالب برنامه‌ی جهانی فراخوانی گلکسی نوت 7 که توسط سامسونگ طراحی شده، پس بگیرید.

منبع Phone Arena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها