تصویر جدیدی از آیفون 7 پلاس رزگلد به بیرون درز کرد

تصویر جدیدی از آیفون 7 پلاس رزگلد به بیرون درز کرد

با گذشت نیمی از ماه آگوست تب و تاب علاقه مندان محصولات آیفون بیشتر شده و همزمان تصاویر و جزییات بیشتری نیز به بیرون درز پیدا می‌کند. در آخرین تصویری که از آیفون 7 پلاس فاش شده، این بار بدنه پشتی گوشی با دوربین دوگانه در رنگ رزگلد قابل مشاهده است. با وجود اینکه با انتشار هر تصویر فاش شده حدس و گمان پیرامون آن بالا می‌رود اما این تصویر (اگر تقلبی نباشد) به اندازه کافی واضح به نظر می‌رسد.

Iphone-7-Plusهر چیزی که در این تصویر قابل مشاهده است با اطلاعاتی که پیش از این از طریق شایعات به دست آورده بودیم همخوانی دارد. یک آیفون رز گلد باریک‌تر همراه با دوربین دوگانه، باند آنتن بالا به پایین و آرم براق اپل، جزییاتی است که در این تصویر قابل مشاهده است. با این حال بر روی بدنه به جای اشاره به مدل دقیق «آیفون 7» یا «آیفون 7 پلاس» تنها کلمه «آیفون» نوشته شده که می‌توان نتیجه گرفت دستگاه موجود در این تصویر تولید نهایی نیست یا اینکه اصلاً تصویر متعلق به یک گوشی هوشمند واقعی و آماده به کار نیست. با این حال به کمک این تصویر می‌توان یک تصور کلی از آیفون 7 پلاس رز گلد به دست آورد.

تا به حال میدانیم که، آیفون 7 پلاس از رم 3 گیگابایتی بهره می‌برد و در کنار آن از پردازنده سریع‌تر A10 قدرت می‌گیرد که به خوبی برای رسیدگی به پردازش‌هایی که به وسیله دو دوربین منجر به اعمال تلفات در تصاویر با وضوح بالا می‌شود مجهز شده است. با وجود اینکه فعلاً نمی‌توانیم درباره تنظیمات غافلگیر کننده دوربین دوگانه آیفون 7 پلاس صحبت کنیم اما پیش از این در گوشی‌های اندرویدی دیدیم که دوربین‌های دوگانه میدان وسیع‌تری جهت عکس برداری دارند، عکس‌ها را با نور بیشتری می‌گیرند و ترفندهایی نظیر عمق میدان و فوکوس مجدد را در اختیار کاربر می‌گذارند.

در همین رابطه پیش از این شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه اپل یک راه حل زوم نوری را برای گوشی‌های هوشمند توسعه داده که اولین بار در آیفون 7 پلاس منتشر خواهد شد اما تاکنون جزییات خاصی در این مورد منتشر نشده است، با این حال تنها یک ماه تا سخنرانی بزرگ تیم کوک و همکارانش باقی مانده و در آن زمان امکانات و قابلیت‌های آیفون‌های جدید برای همه آشکار خواهد شد.