سامسونگ: همچنان بزرگترین تولیدکننده گوشی هوشمند جهان می‌مانیم

رقابت بین سامسونگ و هواوی در بخش بزرگترین تولیدکننده گوشی هوشمند جهان به تازگی رنگ و بوی جدی‌تری گرفته و قدرت سامسونگ را کاهش داده است. هواوی، تولیدکننده چینی گوشی‌های هوشمند دائما به تعهد خود برای غلبه بر رقیب کره‌ای اشاره می‌کند اما این اولین بار است که ما از سوی سامسونگ پاسخی می‌شنویم.

مدیر سامسونگ، دی جی کو اذعان داشت که شرکتش یک دهه آینده نیز همچنان به عنوان بزرگترین تولیدکننده‌ی گوشی هوشمند باقی خواهد ماند. وقتی از مدیر سامسونگ درباره احتمال از دست دادن جایگاه نخست سوال شد کو پاسخ داد که به عنوان تولیدکننده پیشروی گوشی هوشمند سامسونگ همیشه روی نوآوری و بهبود محصولات تمرکز کرده است که این تمرکز و توجه برند به نوآوری در دهه‌ی آینده نیز ادامه خواهد داشت.

با وجود افت فروش جهانی، سامسونگ به رویکرد خود در تولید گوشی‌های انعطاف‌پذیر اطمینان دارد و مدیر سامسونگ معتقد است که آن‌ها موج جدیدی از تجربه موبایلی بی‌نظیر را خلق خواهند کرد. علاوه بر این، کو تایید کرد که شرکت مشغول به روز رسانی صفحه نمایش گلکسی فولد است تا یک تجربه کاربری خوب و بدون مشکلات بزرگ را برای کاربران آن فراهم کند.

همچنین مدیر سامسونگ اعلام کرد که آماده است تا خط تولید گوشی انعظاف‌پذیر را برای پایه مشتریان بزرگتر توسعه دهد اگرچه او به هیچ‌چیزی درباره قیمت و چارچوب زمانی دقیقی اشاره نکرد. همچنین در این گفتگو مشخص شد که نسخه فرانسوی دستیار صوتی بیکسبی بتا است و به زودی رسما معرفی خواهد شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها