به‌روزرسانی اندروید 10 برای ردمی کی 20 عرضه شد

درست است که ردمی کی 20 توسط گوشی جدید این سری به نام ردمی کی 30 (Redmi K30) جایگزین شده است اما این گوشی هنوز هم توسط شیائومی پشتیبانی می‌‎شود و در لیست برنامه‌های نرم افزاری این شرکت قرار دارد. ردمی کی 20 در ماه ژوئن سال جاری میلادی و با سیستم عامل پیش فرض MIUI 10 (بر پایه اندروید 9 پای) عرضه شده بود و حال شرکت سازنده تصمیم گرفته تا به‌روزرسانی اندروید 10 را نیز در قالب MIUI 11 برای این گوشی در دسترس قرار دهد. عرضه این به‌روزرسانی در حال حاضر در چین آغاز شده و انتشار نسخه جهانی آن به زودی شروع خواهد شد.

ردمی کی 20 که در اروپا تحت عنوان شیائومی می 9 تی به فروش می رسد یکی از جدیدترین گوشی‌های هوشمندی است که شیائومی به‌روزرسانی اندروید 10 را برای آن عرضه کرده است. شایان ذکر است که مدل پروی این گوشی پیش از این به اندروید 10 ارتقاء پیدا کرده اما متأسفانه نسخه معمولی و استاندارد آن همچنان در اندروید 9 پای باقی مانده بود.

به‌روزرسانی اندروید 10 برای ردمی کی 20 که در حال حاضر در کشور چین در دسترس قرار گرفته حجمی برابر با 2.3 گیگابایت دارد. همان طور که گفتیم شیائومی هنوز هیچ اشاره‌ای به تاریخ انتشار به‌روزرسانی پایدار و نهایی برای نسخه‌های جهانی ردمی کی 20 نکرده و بنابراین تنها در صورتی که گوشی شما از مدل‌های چینی باشد، امکان دریافت آپدیت اندروید 10 را خواهید داشت.

منبع notebookcheck
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها