بروزرسانی اندروید 5.1.1 برای Z3 و Xperia Z2 این ماه منتشر می شود

Xperia Z2 and Xperia Z3

بنا به اخباری که از زیرمجموعه های فرعی شرکت سونی به گوش می رسد، این شرکت قصد دارد بروزرسانی اندروید 5.1.1 برای گوشی های هوشمند Z3 و Xperia Z2 را که تنها دو روز قبل وجود آن تایید شده بود، در اواخر ماه جاری میلادی منتشر کند.

تغییراتی که در این بروزرسانی اعمال شده اند شامل اضافه شدن گزینه های بیشتر در تنظیمات مربوط به Wi-Fi و بلوتوث در بخش اعلان ها و همچنین تغییر یافتن آیکون قسمت های مختلف تنظیمات گوشی می باشد. به علاوه به واسطه این بروزرسانی انیمیشن های جدیدی نیز به بخش های مختلف گوشی های Z3 و Xperia Z2 افزوده خواهد شد.

Android 5.1.1 update for Xperia Z2 and Z3در لیست تغییراتی که شرکت سونی برای این بروزرسانی منتشر کرده، تمام تغییرات از اندروید 4.4.4 کیت کت به اندروید 5.1.1 آبنبات چوبی درج شده است که در نتیجه بیشتر این تغییرات برای دارندگان گوشی هایی که هم اینک از اندروید 5.0.2 استفاده می کنند تازگی نخواهد داشت.

gsmarena
لینک کوتاه
حسین محمودزاده
حسین محمودزاده عاشق فناوری‌های نو و دنیای تکنولوژیه و به مطالعه و تحقیق در این زمینه علاقه داره. او چندین سال هست که به صورت جدی به نویسندگی در حوزه آی تی می‌پردازه و نویسندگی در وب سایت دیجی رو از مهمترین فعالیت‌هاش در این زمینه به شمار می‌ره. فعالیت در حوزه بازی‌های رایانه‌ای از دیگر علایق او هست و در این زمینه حرف‌های زیادی برای گفتن داره!