تصاویری از نمونه مدل +Galaxy S6 edge به بیرون درز کرد

 اخیرا تصاویری از یک گوشی هوشمند شرکت کره ای سامسونگ در فضای اینترنت منتشر شده که ادعا شده است مربوط به یک نمونه مدل +Galaxy S6 edge می باشد (نمونه ویترینی و بدون محتویات داخلی می باشد). در تصاویر منتشر شده، این گوشی هوشمند را در کنار Galaxy Note 4 مشاهده می کنیم که به ما امکان مقایسه بهتر این محصول را می دهد.

Galaxy S6 edge+ alongside Galaxy Note 4تصاویری که از +Galaxy S6 edge ارائه شده کاملا با رندر های قبلی منتشر شده از آن مطابقت دارند. از نظر طراحی، این فبلت جدید کاملا مشابه گوشی هوشمند Galaxy S6 edge بوده و فقط کمی از آن کشیده تر به نظر می رسد.

Samsung Galaxy S6 edge Plusبر اساس شایعات منتشر شده در مورد سخت افزار +Galaxy S6 edge، این فبلت از پردازنده Exynos 7422 و یا Snapdragon 808 استفاده خواهد کرد. صفحه نمایش این دستگاه نیز اندازه ای 5.7 اینچی داشته و با دقت تصویری QHD خواهد بود. دوربین جلویی +Galaxy S6 edge کیفیتی 16 مگاپیکسلی داشته و از یک دروبین 5 مگاپیکسلی نیز در جلوی بدنه برای تهیه عکس های سلفی و مکالمات ویدیویی استفاده خواهد نمود. پیش بینی می شود این فبلت در روز 12 ماه اوت (21 مرداد) همزمان با Galaxy Note 5 روانه بازار شود.

gsmarena

لینک کوتاه http://bit.ly/2I5mVpc

نظرات بسته شده است.

مطالب مرتبط