اندروید 7.1.1 به همراه پچ امنیتی 6 دسامبر منتشر می‌شود

به گفته یکی از بزرگترین عرضه کنندگان گوشی‌های هوشمند در استرالیا، اندروید 7.1.1 از تاریخ سه شنبه 16 آذر (6 دسامبر) به صورت عمومی عرضه می‌شود. ودافون استرالیا جزییات این به روز رسانی OTA که قرار است 6 دسامبر عرضه شود را منتشر کرده که شامل پچ امنیتی 5 دسامبر گوگل نیز می‌باشد.

در تاریخ ذکر شده، مطابق انتظار عرضه اندروید 7.1.1 ابتدا بر روی دیوایس های نکسوس آغاز می‌شود و به گفته ودافون در 3 روز ابتدایی، تنها 10000 دیوایس این آپدیت را دریافت خواهند کرد، سپس از روز چهارم هر روز 10 درصد دیگر از دیوایس های باقی مانده این به روزرسانی را دریافت می‌کنند تا پس از گذشت 14 روز تمام دیوایس های ممکن و واجد شرایط این آپدیت جدید را دریافت کرده باشند.

انتظار می‌رود در این نسخه از اندروید نوقا،  Daydream VR، نور شب، جسچرهای اثر انگشت، میانبر اپلیکیشن ها و چندین ویژگی دیگر در دسترس دیوایس ها قرار گیرد تا به این ترتیب ویژگی‌های گوگل پیکسل در گوشی‌های بیشتری وجود داشته باشد.

اگر می‌خواهید از زمان دریافت اندروید 7.0 یا 7.1 برای گوشی خود باخبر شوید، می‌توانید به بخش برنامه زمانی انتشار اندروید نوقا مراجعه کرده و در آن جا مدل گوشی خود را پیدا کنید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع androidauthority
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها