بلیط هواپیما

اندروید 7، انتقال از iOS به اندروید را آسان‌تر می‌کند

ممکن است شما برای مدت طولانی از کاربران آیفون اپل بوده‌اید اما ناگهان یک گوشی اندرویدی می‌بینید که درست همان چیزی است که آرزویش را داشته‌اید. اگر گوشی اندرویدی رویایی شما دارای اندروید 7 نوقا باشد، انتقال اطلاعات از iOS به آن بسیار ساده خواهد بود. هنگامی که یک گوشی مجهز به اندروید 7 را راه اندازی اولیه می‌کنید، در آغاز سه گزینه متفاوت را برای شما به نمایش می‌گذارد که یکی از آنها مربوط به کسانی است که قصد دارند از iOS به اندروید مهاجرت کنند. این گزینه کاربران را به www.android.com/switch هدایت می‌کند.

در این وب‌سایت می‌توانید تمامی اطلاعات خود شامل ایمیل‌ها، مخاطبین، پیامک، عکس و موزیک در آیفون خود را به گوشی جدید اندرویدیتان منتقل کنید. همچنین این وب‌سایت به شما کمک می‌کند برنامه‌های مشابه نصب شده بر روی آیفون را در گوگل پلی بیابید. در طی فرایند انجام این کار شما نیازمند اکانت iCloud، اکانت گوگل و یک فایل vCard هستید. عکس‌ها و موسیقی‌ها نیز از طریق Google Photos و Google Play Music Manager آپلود و قابل دسترسی خواهند بود.

Captureالبته اپل نیز نرم‌افزاری برای انتقال داده‌های کاربرانی اندرویدی به آیفون منتشر ساخته است، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که هر زمان بخواهید می‌توانید بین پلتفرم‌های محبوب خود سویچ کنید. گلکسی نوت 7 یکی از نامزدهایی است که احتمال دارد بسیاری از کاربران iOS را به خود جلب کند که مسلما با ارائه این راه حل از سوی گوگل، راه کسب این موفقیت نیز هموارتر گشته است. به یاد داشته باشید که شما به عنوان کاربر و خریدار اختیار دارید اکوسیستم خود را انتخاب کنید، پس هرگز خود را محدود نکنید و به انچه علاقه دارید بپردازید.

آیا شما یکی از کاربران iOS هستید؟ آیا شما دوست دارید به اندروید مهاجرت کنید؟

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد