آی پینز

قطار Android Pay به ایستگاه آسیا رسید؛ سنگاپور اولین میزبان آسیایی سرویس پرداختی اندروید

Android Pay یک سیستم پرداختی موبایلی راه اندازی شده توسط گوگل است که شما را از همراه داشتن پول نقد و کارت اعتباری بانکی بی‌نیاز می‌سازد. قابلیت Android Pay در دستگاه‌های هوشمندی قرار خواهد داشت که به یک اسکنر اثر انگشت مجهز شده باشند تا از این طریق بتوانند کاربران به انجام انواع تراکنش بانکی بپردازند. کمپانی گوگل همراه با اندروید 6.0 مارشمالو، پشتیبانی از اسکنر اثر انگشت را به گوشی‌های اندرویدی آورده است. سیستم پرداختی Android Pay نیز از زمان راه اندازی خود در سپتامبر گذشته توانسته به خوبی در بین کاربران تلفن‌های اندرویدی محبوب شود.

اما این سرویس تا به امروز با آسیا غریبی می‌کرد و تنها در کشورهای اروپایی شاهد استفاده از آن بودیم. حال از سنگاپور خبر می‌رسد که گوگل به دنبال تغییر رویه کاری خود در این قاره کهن است و سرویس Android Pay در نخستین ایستگاه آسیایی خود، به سنگاپور رسیده است.

Android Pay در آسیا

در این رونمایی اپل پی قادر است تا از کارت‌های اعتباری MasterCard و Visa از سوی بانک‌های BS، OCBC Bank، POSB، Standard Chartered Bank و بانک UOB پشتیبانی کاملی را به عمل آورد. بنابراین در حال حاضر کاربران اندرویدی سنگاپوری که دارای تلفن هوشمند واجد شرایط هستند، می‌توانند از طریق درگاه‌های NFC تعبیه شده در فروشگاه‌های بزرگی نظیر مک دونالد و یا حتی مترو از سرویس پرداخت موبایلی Android Pay استفاده کنند.

منبع androidpolice
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد