یک بازی دیگر در مسنجر فیس بوک؛ توپ را به سبد بیاندازید

حدود یک ماه پیش سرویس فیس بوک از چند قابلیت بامزه و سرگرم‌کننده در پیام رسان خود رونمایی کرد. یکی از آن ها با تایپ کردن عبارت dailycute@ تصویری بامزه و جالب برای طرف مقابل ارسال می‌کرد. مورد دیگر که بیشتر مد نظر کاربران قرار گرفت، بازی شطرنج درونی بود که با عبارت fbchess@ آغاز میشد و جابجا کردن مهره ها در آن نیز به نحو خاصی صورت می گرفت؛ در گذشته نحوه اجرای شطرنج در مسنجر فیس بوک را به شما آموزش دادیم.

حالا فیس بوک با ارائه یک قابلیت درونی دیگر برای مسنجر خود کاربران را دوباره غافلگیر کرده است – پرتاب توپ بسکتبال. دیگر در این قابلیت نیازی به تایپ فرمان هایی همراه با حرف @ نیست، پس کمی پیدا کردن آن سخت است، اما آنچنان پیچیده هم نیست. با دیجی رو همراه باشید تا آموزش های لازم را خدمتتان عرض کنیم.

جهت بازی کردن، بازی ایموجی توپ بسکتبال را در کیبورد خود یافته و آن را برای فرد مقابل ارسال کنید. حالا اگر دوست شما بر روی این ایموجی لمس کند وارد بازی خواهد شد. در این بازی باید توپ را به درستی پرتاب کنید تا امتیاز بدست آورید. اگر پرتابی را از دست دهید، امتیاز شما به صفر ریست می‌شود. هر بار که امتیاز بالایی بدست آوردید، فرد مقابل از آن مطلع خواهد شد. در تصویر زیر نمایی از نحوه منتقل شدن به بازی و محیط آن مشاهده می کنید:

How-To-Basket

جالب است بدانید که در بررسی‌های خود متوجه شدیم همه اکانت‌های فیس بوک با لمس ایموجی توپ نمی‌توانند وارد بازی شوند (ما از اکانت های مختلف در یک تلفن هوشمند استفاده کردیم). به نظر میرسد همچون گوگل، فیس بوک نیز این قابلیت جدید را کم کم برای کاربرانش منتشر می‌کند، با این حال ما دلیلی برای این کار نمی‌بینیم.

نظر شما در مورد این بازی جدید در مسنجر فیس بوک چیست؟ از شطرنج و ارسال تصویر با نمک بیشتر لذت می بردید و یا این مسابقه پرتاب توپ جدید؟

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.