انتشار یک تیزر تبلیغاتی دیگر از گوشی مورد انتظار لنوو زد 5

چانگ چنگ (Chang Cheng)، نایب رئیس کمپانی چینی لنوو و مدیر عامل سابق زاک (ZUK) به تازگی یک تیزر تبلیغاتی دیگر از گوشی هوشمند لنوو زد 5 (Lenovo Z5) منتشر کرده است. این سومین تصویری است که در طی یک هفته گذشته از لنوو زد 5 منتشر می‌شود و پیش از این شاهد انتشار تیزرهایی بودیم که نمایی از قسمت بالای بدنه و همچنین طرح اولیه گوشی را نشان می‌دادند. بر اساس تصاویری که تاکنون از این گوشی هوشمند دیده‌ایم، نسبت نمایشگر به بدنه آن فوق العاده و برابر 95 درصد خواهد بود.

لنوو زد 5در تصویری که امروز آقای چانگ چنگ ارسال کرده، گوشی پایین و سمت چپ جلوی بدنه دیده می‌شود و نکته جالب توجه اینکه تقریباً هیچ حاشیه‌ای در سمت چپ و همچنین پایین صفحه نمایش به چشم نمی‌خورد. با این تفاسیر به نظر می‌رسد در آینده‌ای نه چندان دور شاهد عرضه اولین گوشی اندرویدی بدون هیچ حاشیه‌ای در پایین صفحه نمایش خواهیم بود. تاکنون بیشتر تولید کنندگان سعی کرده‌اند تا ضخامت حاشیه‌های اطراف نمایشگر را در گوشی‌های خود به حداقل برسانند. با اینکه این کار در طرفین نمایشگر نسبتاً راحت‌تر بوده و چندین و چند گوشی اندرویدی را با کمترین حاشیه در سمت چپ و راست بدنه دیده بودیم، اما تا به حال هیچ شرکتی نتوانسته حاشیه قسمت پایین نمایشگر را به طور کامل حذف کند.

لنوو ساخت گوشی لنوو زد 5 را در خفا و در سکوت کامل خبری دنبال می‌کند و هنوز هیچ جزئیات دقیقی از این محصول به بیرون درز نکرده، اما ظاهراً در نهایت با یک گوشی هوشمند هیجان انگیز روبرو خواهیم بود. تنها نگرانی‌ای که در این بین وجود دارد، قطعات سخت افزاری داخلی گوشی است و امیدواریم در این زمینه هم لنوو برای محصول آینده خود سنگ تمام بگذارد.

منبع gsmarena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar