AnTuTu برترین گوشی‌های پرچمدار و میان‌رده ماه نوامبر 2020 را معرفی کرد

بنچمارک انتوتو (AnTuTu) امروز لیست بهترین گوشی‌های پرچمدار و میان‌رده را که در ماه نوامبر سال 2020 بهترین عملکرد را در این تست داشته‌اند، منتشر کرد و به نظر نمی‌رسد تفاوت خاصی با لیست ماه قبل داشته باشد. با وجود اینکه برخی جابجایی‌ها در رتبه‌بندی صورت گرفته اما همچنان بیشتر گوشی‌های برتر ماه قبل را می‌توان در لیست این ماه هم مشاهده کرد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

برترین گوشی‌های پرچمدار ماه نوامبر 2020

همین ابتدا باید اشاره کنیم که گوشی‌های هواوی میت 40 پرو پلاس و 40 پرو با پردازنده قدرتمند کایرین 9000 همچنان صدر جدول را در اختیار دارند و خیال پایین آمدن ندارند. با این شرایط به نظر می‌رسد حداقل تا زمانی که اولین گوشی‌های هوشمند مجهز به اسنپدراگون 888 از راه نرسیده‌اند، این دو گوشی چالش خاصی را احساس نکنند و در صد باقی بمانند. اما جایگاه سوم در ماه نوامبر به شیائومی می 10 اولترا تعلق گرفته که متوسط امتیاز آن در مقایسه با ماه گذشته کمی بهبود یافته و توانسته از دو گوشی ردمی کی 60 اس اکستریم ادیشن و ویوو ایکس 50 پرو پلاس سبقت بگیرد. رتبه‌های چهارم و پنجم هم به ترتیب به ویوو آیکو 5 و آیکو 5 پرو اختصاص یافته است.

نکته جالب توجه در مورد لیست این ماه، سقوط دو پله‌ای ایسوس راگ فون 3 است که باعث شده تا این گوشی گیمینگ در جایگاه نهم قرار بگیرد. به هر حال انتظارات از گوشی‌های گیمینگ بسیار بالاست و چنین عملکردی از سوی راگ فون 3 نشان می‌دهد که پرچمدارهای به‌روزتر نسبت به مدل‌های پرچمدار قدیمی‌تر به مراتب بهتر عمل می‌کنند.

برترین گوشی‌های میان‌رده ماه نوامبر 2020

در بخش گوشی‌های میان‌رده هم شرایط کمابیش مشابه ماه گذشته است. این ماه رتبه اول توسط ردمی 10 ایکس فایو جی تصاحب شده در حالی که مدل گران قیمت‌تر آن با نام ردمی 10 ایکس پرو فایو جی نتوانسته جایگاهی بهتر از سومی کسب کند! رده دوم هم به یکی از گوشی‌های هواوی با نام نوا 7 پرو اختصاص پیدا کرده که از میان‌رده‌های خوب بازار است. در ادامه لیست، اغلب گوشی‌های مجهز به کایرین 820 را می‌بینیم و در انتها نیز یک گوشی مجهز به اسنپدراگون 768 جی و یک گوشی با پردازنده دیمنسیتی 800 یو، قرار گرفته‌اند. با این حال، دیمنسیتی 820 با کسب دو جایگاه از سه رده اول، مطمئناً به عنوان برترین پردازنده میان‌رده بازار شناخته می‌شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها