به کمک لاله گوشتان از گم شدن ایرپاد خود جلوگیری کنید!

آیا لاله گوشتان بزرگ است؟ پس نگهدارنده خوبی برای ایرپاد در اختیار شماست!

بالاخره ایرپادهای اپل به بازار عرضه شدند و کاربران در پی راه‌هایی برای جلوگیری از افتادن آن‌ها هستند. با روشی که یکی از کاربران توییتر به نام اندرو کورنت (Andrew Cornett) عرضه کرد، تعامل خوبی میان تکنولوژی و مد ایجاد شده است!

کورنت سوراخ‌هایی در لاله گوش خود ایجاد کرده و با اتصال به حلقه‌ای نقره‌ای رنگ، ایرپاد خود را سر جایش محکم نموده است.کورنت در مورد این کار دردناک بیان کرده: «بالاخره فهمیدم چگونه از افتادن این ایرپادها جلوگیری کنم».

Tuck your AirPods into your earlobes and never lose them-1
ایرپادها کمی لاله گوش کورنت را بالا برده اما این موضوع به نظر چندان ناراحت کننده نیست. این راه مطمئنی است و حتی اگر آن را از گوشتان درآورده باشید، برای قرار دادن آن در گوش و داشتن مکالمه هیچ مشکلی نخواهید داشت.

پیش از این تیم کوک مدیر عامل اپل، گفته بود که این ایرپادها به خاطر عدم وجود وزن اضافی سیم به راحتی از گوش خارج نمی‌شوند با این وجود طی روزهای اندک پس از عرضه برای نگهداری ایرپادها در گوش، روش‌های مختلفی عرضه شده‌اند. مثل گوشواره‌های سبدی شکل ساخته شده با پرینتر 3 بعدی و طنابی که دو جز ایرپاد را به هم متصل و نگه می‌دارند که البته با توجه به قیمت نه چندان ارزان 69 دلاری منطقی به نظر می‌رسد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Cnet
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها