رویداد خبری اپل در 2 فروردین؛ آیفون SE و آیپد ایر جدید در راه‌ است؟

روز گذشه اپل برگزاری رویداد خبری 21 مارس را تایید کرد؛ رویدادی که در گذشته در شایعات به آن اشاره شده بود! اینطور که به نظر می‌رسد در این تاریخ این کمپانی قصد دارد سری جدیدی به آیفون‌ها اضافه کند و آیفون SE را معرفی نماید.

همانطور که می‌دانید در حال حاضر اپل در حال فروش آیفون 4 اینچی است، آیفونی که از سال 2013 به بعد هنوز هم به فروش می رسد؛ آیفون 5 اس. اما اگر اطلاعات منتشر شده و شایعات حقیقت داشته باشند، اپل در 21 مارس یعنی 2 فروردین iPhone SE را جایگزین این گوشی خواهد کرد. بر اساس گزارشات، آیفون اس ای با خود تراشه‌ی قدرتمند A9 اپل که در آیفون 6 اس به کار رفته را به همراه داشته و به دوربین 12 مگایپکسلی و 16 تا 64 گیگابایت حافظه داخلی مجهز شده است.

به نظر می‌رسد آیفون SE بین 400 تا 500 دلار قیمت گذاری شود که جایگزین مناسبی برای آیفون 5 اس 450 دلاری خواهد بود. همچنین در کنار معرفی آیفون SE، احتمال رونمایی از آیپد ایر جدید نیز بسیار است. با این حال شاید اپل ما را غافل گیر کند و چیز دیگری نیز از آستین خود بیرون آورد!

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، شعار  رویداد 21 مارس اپل جمله‌ی”Let us loop you in” می‌باشد که مشخص نیست این کمپانی چه منظوری از آن دارد! در هر صورت باید منتظر ماند تا دید غول کوپرتینو چه چیزی برای طرفداران خود به ارمغان می‌آورد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.