آی پینز

اپل محصول مشترکی از مک و آیپد عرضه نخواهد کرد

تیم کوک مرد نخست کمپانی اپل می‌گوید که این کمپانی قصد طراحی محصول مشترکی از مک و آیپد را نخواهد داشت.به گفته وی مشتریان اپل به هیچ عنوان به دنبال خرید چنین محصولی نیستند و آنکه این عمل ممکن است شرکت اپل را با خطرات جدی همراه سازد.

در عوض کوک می‌خواهد تا هرکدام از این محصولات در جایگاه خود بهترین باشند. وی معتقد است با شکافی که بین استفاده از مک بوک و آیپد است ، باعث تجربه و بهره وری به بهترین شکل مشتریان از هر دو این سیستم عامل ها خواهد بود.

پس از صحبت های چند روز گذشته کوک مبنی بر نابودی بازار رایانه های شخصی، این شایعه به وجود آمد که اپل به دنبال طراحی محصول مشترکی از مک و آیپد می‌باشد که سریعاً مدیرعامل کمپانی اپل این شایعه را رد کرد. وی همچنین معتقد است که محصولات قدرتمندش هنوز هم بهترین عملکرد را در بین تمامی گجت های دنیا دارند و پس از ۸ نسل مختلف هیچگاه رو به زوال نرفته اند.

با بررسی محصولات اپل می‌توان به وضوح شاهد یک تلاش در جهت به تعادل رساندن بین عمل کرد ، اندازه و قیمت دستگاه هایش را مشاهده کرد و ما حتی پس از گذشت چندین سال از عرضه یک محصولش، فروش آن محصول را مشاهده می‌نماییم. به همین دلیل هیچگاه با تولید محصول مشترکی از مک و آیپد هرگز بازار خود را خراب نخواهد کرد.

منبع digitaltrends
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد