خرید از ترندیول

اپل برنامه زمانی دقیق WWDC 2022 را اعلام کرد

کم کم به زمان برگزاری رویداد سالانه اپل موسوم به WWDC نزدیک می‌شویم و حال این غول دنیای فناوری از برنامه زمانی دقیق رویداد امسال خود پرده برداشته است. بر همین اساس، جلسه افتتاحیه و اصلی قرار است در روز 6 ژوئن (دوشنبه 16 خرداد) ساعت 10 صبح به وقت محلی (21:30 دقیقه به وقت ایران) برگزار شود. با دیجی رو همراه باشید.

برخلاف رویدادهای قبلی WWDC در دوران همه‌گیری کرونا، که به طور کامل به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شدند، در کنفرانس سال 2022 تعداد محدودی از توسعه‌دهندگان نیز حضور خواهند داشت. با این حال، سخنرانی اصلی که روز 16 خرداد انجام می‌شود، همچنان یک رویداد آنلاین خواهد بود.

اپل در کنفرانس دیگری که در طول WWDC 2022 برگزار خواهد کرد، موارد متعددی را با توسعه‌دهندگان خود در میان خواهد گذاشت و به عنوان نمونه در یکی از این کنفرانس‌ها قرار است به توسعه دهندگان توضیح داده شود که چگونه از ابزارها و فناوری‌های جدیدی که در طول سخنرانی اصلی به نمایش گذاشته شده‌اند، استفاده کنند.

زمان برگزاری WWDC 2022

علاوه بر این، اپل مراسم اهدای جوایز طراحی خود را نیز ساعت 5 بعد از ظهر 6 ژوئن (4:30 صبح سه‌شنبه 17 خرداد) برگزار خواهد کرد.

در طول هفته‌ای که WWDC 2022 برگزار می‌شود، اپل یک سری جلسات ویدیویی را نیز به صورت روزانه در برنامه و وب‌سایت Apple Developer به اشتراک خواهد گذاشت. این شرکت وعده داده که در جریان WWDC 2022 بیش از 150 جلسه ویدیویی خواهد داشت.

همانند هر سال وب سایت دیجی رو رویداد WWDC اپل را به صورت کامل و با کمترین اختلاف زمانی پوشش خواهد داد. بنابراین، اگر موفق به تماشای آنلاین این مراسم نشدید، می‌توانید مهمترین اخبار آن را از این طریق دنبال کنید.

منبع appleinsider
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها