آیفون 13 چه شکلی خواهد بود؟ اولین اطلاعات از طراحی آیفون‌های امسال

سال 2021 از راه رسید و با اینکه هنوز چند ماه از عرضه آیفون 12 گذشته، حدس و گمان‌ها در مورد نسل بعدی گوشی‌های اپل از همین حالا شروع شده‌اند. گوشی‌های امسال به احتمال زیاد آیفون 13 نام خواهند داشت و اولین گزارشی که در مورد آن‌ها منتشر شده، حاکی از آن است که دو مدل پرو دارای نمایشگر اولد 120 هرتزی از تولیدات سامسونگ خواهند بود. در ادامه این گمانه‌زنی‌ها، امروز هم اطلاعاتی در خصوص سبک طراحی بدنه سری آیفون 13 ارائه شده که در ادامه به آن می‌پردازیم. با دیجی رو همراه باشید.

به نوشته وبلاگ ژاپنی MacOtakara، آیفون 13 از همان شاسی آیفون 12 با لبه‌های صاف استفاده خواهد کرد، اما ضخامت آن تقریباً 0.26 میلی‌متر افزایش یافته و به لطف تغییر موقعیت گیرنده فوقانی، اندازه بریدگی نمایشگر کاهش خواهد داشت.

آیفون 12

علاوه بر این، گفته شده که برجستگی ماژول دوربین پشتی به همان اندازه فعلی خواهد بود و تنها از لحاظ ظاهری کمی تغییر خواهد داشت. ظاهراً این بار اپل قصد دارد کل ماژول دوربین را با شیشه یاقوت کبود پوشانده و لنزها را از دید پنهان کند که این سبک طراحی کاملاً متفاوت از آن چیزی خواهد بود که در سال‌های اخیر دیده‌ایم. این روزها تقریباً در همه گوشی‌های هوشمند و از جمله گوشی‌های آیفون، لنزهای دوربین به صورت مجزا و کاملاً تفکیک شده در پشت بدنه قرار می‌گیرند.

در انتها، از آنجا که برجستگی دوربین در آیفون 13 از لحاظ ابعاد و اندازه تغییری نخواهد داشت، می‌توان حدس زد که اپل از همین لنزهای کنونی استفاده کرده و تغییر خاصی در تعداد و نوع آن‌ها ایجاد نکند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها