آیفون 8 با صفحه نمایش OLED و شارژر بی سیم می تواند به پرفروش ترین محصول اپل تبدیل شود

سال 2017 دهمین سال تولید آیفون و احتمالا یکی از بهترین سال های اپل از لحاظ فروش خواهد بود که بیشتر این فروش بخاطر آیفون 8 است.

به گفته ی “مینگ چی کو”، یکی از تحلیلگران معروف KGI (که همیشه در مورد اپل تحلیل ها و پیش بینی های درستی انجام داده)، تولیدکنندگان قطعات آیفون خود را برای تولید 120 تا 150 میلیون دستگاه آیفون برای سال مالی 2017 آماده کرده اند (سال مالی اپل از مارس تا سپتامبر 2017 خواهد بود).

طبق گزارش هایی که پیش از این منتشر کرده بودیم در سال آینده سه مدل آیفون معرفی خواهند شد. به جز دو مدل 4.7 و 5.5 اینچی که جانشین مستقیم آیفون 7 و آیفون 7 پلاس می شوند، احتمالا یک مدل 5.2 اینچی با صفحه خمیده OLED نیز در سال 2017 عرضه خواهد شد. اپل در حال حاضر دارای بیش از 10 مدل اولیه برای آیفون 8 است و فرصت کافی برای انتخاب طرح را نیز دارد.

تاکنون iPhone 6 با فروش تقریبا 120 میلیون دستگاه پر فروش ترین محصول اپل بوده است، در صورتی که طبق برنامه ها آیفون 8 فروشی بیش از این مقدار داشته باشد رکورد فروش اپل شکسته خواهد شد.

مینگ چی کو خاطرنشان ساخته که فروش iPhone 8 به خاطر وجود صفحه منحنی و امکان شارژ بدون سیم بسیار بالا خواهد بود. البته طبق اطلاعات به بیرون درز کرده، فقط در مدل 4.7 اینچی امکان شارژ بدون سیم و قاب شیشه ای وجود دارد. در صورتی که شایعات متشر شده در مورد سیستم جدید شارژ بدون سیم اپل صحت داشته باشند، محدوده کار این سیستم حدود چهار و نیم متر خواهد بود! البته باید منتظر باشیم تا صحت این شایعه را ببینیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع PhoneArena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها