پیش فروش آیفون 10 اس، آیفون 10 اس مکس و اپل واچ سری 4 آغاز شد

چند روز قبل، اپل در در رویدادی از 3 مدل آیفون جدید با نام های آیفون 10 اس، آیفون 10 اس مکس و آیفون 10 آر رونمایی کرد و از اپل واچ سری 4 نیز پرده برداشت. حال، همانطور که این کمپانی قول داده بود، امکان پیش خرید این محصولات به جز آیفون 10 آر فراهم شده و از همین امروز شما می توانید سری ایفون 10 اس و نسخه جدید ساعت هوشمند اپل را به پیش خرید کنید.

پیش خرید این محصولات از طریق وب سایت اپل و فروشگاه های رسمی اپل امکان پذیر است که متاسفانه شهروندان ایرانی از هیچ کدام نمی‌توانند استفاده کنند!

قیمت آیفون های جدید به شرح ذیل است:iphone new 1 - پیش فروش آیفون 10 اس، آیفون 10 اس مکس و اپل واچ سری 4 آغاز شد

 

اپل واچ سری 4 نیز یکی از محصولاتی است که به نسبت نسخه‌ی قبلی خود تغییرات زیادی به خود دیده. اولین سری از این پوشیدنی در سال 2015 معرفی شد که بسیاری تصور می‌کردند یک محصول شکست خورده خواهد بود، اما اپل با تغییرات بنیادی در این محصول، آن را یکی از مهم ترین گجت های تولیدی خود تبدیل کرد. سری 4 اپل واچ در دو اندازه 40 و 44 میلی متر عرضه می شود که به فناوری پیشرفته ثبت و تحلیل علکرد قلب مجهز شده است. هر کدام از این ساعت ها نیز در چند نسخه به فروش خواهند رسید. در ادامه قیمت تمامی مدل‌های اپل واچ سری 4 آمده است:

 

امکان پیش خرید همه این دیوایس ها از همین امروز فراهم شده و همچنین آیفون 10 آر نیز از تاریخ 19 اکتبر به این لیست اضافه خواهد شد.

منبع phonearena

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.