اپل سال آینده یک آیفون فلزی با نمایشگر LCD عرضه می‌کند؟!

بنا به گزارش‌هایی که در چند وقت اخیر منتشر شده، تمام گوشی‌های آیفون سال 2018 از سبک طراحی آیفون ایکس استفاده خواهند کرد. اما آخرین خبر در این مورد از کشور آفتاب تابان، یعنی ژاپن به گوش رسیده است، جایی که منابع خبری اطلاعاتی را راجع به یکی از اعضای مورد انتظار خانواده آیفون‌های 2018 اپل ارائه کرده‌اند. این طور که گفته شده، این گوشی یک مدل مقرون به صرفه از سری آیفون بوده و صفحه نمایشی در اندازه 6.1 اینچ خواهد داشت.

ظاهراً اپل در این مدل مقرون به صرفه قصد دارد کمی از وابستگی بیش از حد به تأمین کنندگان کره ای (شما بخوانید: سامسونگ) بکاهد و از همین رو به جای استفاده از نمایشگرهای اولد (OLED) در این محصول به سراغ یک پنل LCD رفته است. علاوه بر این،  بنا به گزارش Nikkei جنس بدنه این آیفون نیز از شیشه به فلز تغییر پیدا کرده است.

آیفون 9

بنابراین، اپل با در پیش گرفتن چنین سیاستی قادر خواهد بود یک مدل ارزان‌تر را راهی بازار کرده و در عین حال ویژگی فیس آی دی (Face ID) را نیز در آن بگنجاند. از طرف دیگر، ارزان‌تر و آسان‌تر بودن ساخت بدنه یکپارچه آلومینیومی، باعث خواهد شد تا اپل برای این گوشی رنگ‌های بسیار بیشتری نسبت به آنچه که در آیفون‌های شیشه‌ای ارائه می‌کند، در نظر بگیرد. انتظار می‌رود این گوشی جدید که احتمالاً آیفون 9 نام خواهد داشت، با قیمت پایه 649 دلار عرضه شود.

اگر اپل استفاده از بدنه شیشه‌ای را رها کرده و به سمت ساخت یک آیفون فلزی برود، در این صورت و به احتمال زیاد این آیفون فلزی از دوام بیشتری نسبت به آیفون ایکس اس 5.85 اینچی و آیفون ایکس اس پلاس 6.46 اینچی (یا هر نام دیگری که اپل برای مدل‌های بعدی مجهز به صفحه نمایش اولد اختصاص خواهد داد) برخوردار خواهد بود.

لینک کوتاه http://bit.ly/2pwazhi
منبع phonearena

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند؛ شانس خودتون رو امتحان کنید! 😊

مطالب مرتبط