اپل موزیک بتا برای اندروید در پلی استور گوگل قرار گرفت

به مروز زمان اپل در حال افزایش حضور خود در سیستم‌عامل اندروید است. بعد از خریدن کمپانی بیتس توسط اپل، این کمپانی اپلیکیشن اپل موزیک را برای سیستم‌عامل اختصاصی خود یعنی آی او اس منتشر کرد و حالا نوبت به اندروید رسیده است. بر همین اساس امروز این کمپانی نسخه آزمایشی اپلیکیشن اپل موزیک را در پلی استور گوگل در دسترس کاربران اندرویدی قرار داد.

سیستم کاری اپل موزیک تا حدودی با سرویس‌های دیگر کمپانی‌ها مانند Spotify ،Google ،Tidal و Rdio یکسان است. در آی او اس شما می‌توانید بعد از سه ماه استفاده رایگان(آزمایشی) در صورت رضایت برای ادامه استفاده از این سرویس، هر ماه ۹٫۹۹ دلار پرداخت کنید، اما اگر می خواهید تمامی خانواده را مشترک این سرویس نمایید، باید ۱۴٫۹۹ دلار بابتش بپردازید. اما در اندروید از سرویس آزمایشی و رایگان خبری نخواهد بود و کاربران از زمان عضویت باید مبلغ تعیین شده برای این سرویس را پرداخت کنند.

با عضویت در اپل موزیک شما به ۳۰ میلیون آهنگ و ویدیو دسترسی خواهید داشت که امکان پخش آفلاین نیز وجود دارد. همچنین نباید سرویس رادیویی بیتس را نیز از یاد ببرید.

اگر شما از اپلیکیشن بیتس موزیک در اندروید استفاده می‌کنید، تمامی اطلاعات شما از جمله پلی لیست‌هایتان به سرویس اپل منتقل خواهند شد، اما براساس گزارش‌ها برای استفاده از اپ اپل موزیک ابتدا باید اپلیکیشن بیتس موزیک را از سیستم‌عامل دستگاه خود پاک کنید.

اپل موزیک روی سیستم عامل اندروید ۴٫۳ یا بالاتر قابل نصب می‌باشد و هم‌اکنون می‌توانید آن را از پلی استور گوگل دانلود و نصب کنید.
منبع اپل موزیک
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد