اپل هارد های معیوب iMac های 27 اینچی را تعویض می کند

کمپانی اپل اعلام کرده است که هارد های 3 ترابایتی معیوب به کار رفته در رایانه های iMac با اندازه 27 اینچی که بین ماه های دسامبر 2012 و سپتامبر 2013 خریداری شده اند، را به رایگان تعویض می کند. این شرکت ضوابطی را تعیین کرده تا بر طبق آن برای مشتریانی که سیستم هایی با هارد معیوب خریداری کرده اند، هارد دستگاه به صورت کاملا مجانی تعویض شود. در ادامه مطلب با دیجی رو همراه باشید.

اپل با انتشار این خبر اعلام داشته که برای این شرکت مشخص گردیده که تعداد اندکی از هارد درایو های 3 ترابایتی به کار رفته در iMac های 27 اینچی در شرایطی خاص دچار مشکلاتی می گردند و از کار می افتند. به گفته اپل، این رایانه های مشکل دار بین ماه های دسامبر سال 2012 و سپتامبر سال 2013 به فروش رسیده اند.

apple-imac-27-inch-02در حال حاضر مشتریانی که از این نوع رایانه ها خریداری نموده اند می توانند با مراجعه به شرکت اپل و یا یکی از ارائه دهندگان خدمات مجاز اپل به صورت رایگان هارد سیستم خود را تعویض نمایند. همچنین اپل بوسیله آدرس ایمیلی که مشتریان در هنگام خرید iMac، ارائه نموده اند با آنان تماس گرفته و نسبت به اطلاع رسانی درباره این طرح جدید اقدام نموده است. کاربرانی هم که از طرف شرکت اپل ایمیلی دریافت نکرده اند ولی سیستم iMac خود را در تاریخ اعلام شده خریداری نموده اند، می توانند با مراجعه به بخش خدمات پس از فروش آنلاین اپل و ارائه شماره سریال دستگاه خود از مشمول بودن یا نبودن در این طرح اطلاع یابند.

منبع: ibtimes

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید

نظرات بسته شده است.