نسخه جدید دستبند Xiaomi Mi Band در راه است

با اینکه شرکت Fitbit در حوزه ابزار های پوشیدنی هوشمند حکمرانی می کند، اما این امر باعث نشده تا شرکت محبوب و نسبتا نوپای شیائومی (Xiaomi) وارد رقابت در بازار ابزار های پوشیدنی نشود. در حال حاظر شرکت شیائومی میلیون ها نسخه از دستبند ردیاب سلامتی 15 دلاری خود به نام Mi Band را روانه بازار کرده است و این طور که به نظر می رسد در حال آماده سازی برای ارائه نسخه جدید آن نیز می باشد.

اطلاعات تازه ای که منتشر شده اند، نشان می دهند که شیائومی قصد معرفی یک دستبند ردیاب سلامتی کامل تر و بهتر از Mi Band را دارد. اگر قیمت این محصول جدید (با نام Mi Band 2 و یا هر نام دیگری) نیز همانند Mi Band ارزان باشد، مطمئنا شیائومی را قادر خواهد ساخت تا سهم خود را از بازار ابزار های پوشیدنی افزایش دهد. طبق اطلاعات منتشر شده نیز به نظر نمی رسد قیمت این دستبند جدید بالاتر از 50 دلار باشد.

Xiaomi-Mi-Band-2-02محصول کنونی شیائومی یعنی Mi Band، یک دستبند کوچک می باشد که قادر به جمع آوری اطلاعات خواب و وضعیت سلامت و تناسب اندام کاربر بوده و در عین حال برای باز کردن قفل ابزار های اندرویدی نیز می توان از آن استفاده کرد. همچنین این دستبند از تاییدیه IP67 در زمینه مقاومت در برابر نفوذ آب و همینطور قابلیت زنگ بیدار باش نیز برخوردار می باشد. با مقایسه قابلیت های Mi Band ارزان قیمت با سایر ردیاب های سلامتی گران، می توان علت محبوبیت و فروش فوق العاده این محصول را درک کرد.

به غیر از احتمال مجهز بودن Mi Band جدید به صفحه لمسی، هیچ خبر رسمی دیگری درباره تفاوت های آن با نسخه کنونی منتشر نشده است. با توجه به اینکه از زمان ارائه نسخه اول Mi Band حدود یک سال می گذرد و این محصول کم کم قدیمی می شود و همینطور با توجه به لو رفت اطلاعات جدید در مورد آن می توان پیش بینی کرد که به زودی شاهد رونمایی نسخه جدید آن از جانب شیائومی خواهیم بود.

برای کسب اطلاعات بروز در زمینه ابزار های پوشیدنی هوشمند، پیگیر اخبار دیجی رو باشید.

منبع: technobuffalo

لینک کوتاه http://bit.ly/2NsZA72

نظرات بسته شده است.