بلیط هواپیما

اپل ایموجی‌های متحرک را برای کاربران نسخه بتا iOS 10 منتشر کرد

وقتی که ماه گذشته اپل آی او اس 10 را برای نخستین بار در کنفرانس WWDC 2016 رونمایی کرد، تعداد زیادی از تغییرات و ویژگی‌ها دیده شدند اما اپلیکیشن پیام رسان این سیستم عامل عمده‌ترین تغییر را به خود اختصاص داده است. آن طور که به نظر می‌رسد اپل اپلیکیشن پیام رسان خود را می‌خواهد به یک پیام رسان جامع همانند اسنپ چت و پیام رسان فیس‌بوک تبدیل کند. این امر نه تنها با اضافه کردن استیکرها و ایموجی‌های متحرکت صورت می‌گیرد، بلکه افکت‌های نوشتاری، ارسال دستخت و اضافه شدن یک API برای توسعه دهندگان نیز شما را همراهی خواهند کرد.

اینک توسعه دهندگان و کسانی که زودتر از هر کس دیگری طی هفته‌های گذشته موفق به دریافت نسخه بتا iOS 10 شده‌اند، قادر خواهند بود تا ویژگی‌های جدیدی را در اپلیکیشن پیام رسان اپل تجربه کنند. روز گذشته نیز شاهد عرضه چهار پک اختصاصی استیکر از سوی اپل بودیم که هر کدام سبک متفاوتی از ایموجی‌های انیمیشنی بودند.

ios 10 new emoji

این پک‌ها را می‌توانید از طریق iTunes Preivew دریافت کنید که شامل پک‌های قلب، اسمایل، دست و آیکون‌های کلاسیک مک هستند. سه پک نخست را قبلاً نیز در اپل واچ دیده بودیم و اینک پک آیکون‌های کلاسیک مک نیز این استیکرها را برای ورود به آی او اس 10 همراهی کرده است. ابتدا شما بایستی این پک‌ها را دریافت کنید. سپس از طریق اپ دراور داخل خود پیام رسان می‌توانید به این استیکرها دسترسی داشته باشید و درست همانند ایموجی‌های اصلی اپل، آن‌ها را وارد پیام خود نمایید.

این چهار پک نخستین پک‌های اپل هستند که به صورت جداگانه برای پیام رسان اپل عرضه می‌شوند. این کمپانی با چنین اقدامی سعی کرده تا توسعه دهندگان را به ساخت استیکر جهت استفاده در پیام رسان اپل تشویق کند. این کمپانی آمریکایی قصد دارد تا پاییز سال جاری نسخه نهایی سیستم عامل iOS 10 را همراه با نسل آینده تلفن‌های هوشمند آیفون منتشر کند.

منبع slashgear
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد