بلیط هواپیما

سامسونگ عرضه اندروید مارشمالو برای گلکسی A8 را آغاز کرد

در حالی که نیمی از سال 2016 میلادی را سپری کرده‌ایم، به‌روزرسانی اندروید مارشمالو را در اختیار تعداد زیادی از دستگاه‌های خود قرار داده است. طی هفته‌های اخیر شاهد عرضه این پکیج به‌روزرسانی برای تلفن‌های هوشمند گلکسی On7، گلکسی اس 5 نئو، گلکسی A5 (2016( و گلکسی A7 بودیم. در حال حاضر نیز نوبت به یک تلفن هوشمند دیگر از خانواده گلکسی A محصولات سامسونگ رسیده است تا در لیست دریافت کنندگان این به‌روزرسانی قرار گیرد.

این کمپانی اخیراً عرضه اندروید 6.0.1 مارشمالو را برای تلفن هوشمند گلکسی A8 آغاز گرده است. هرچند که این به‌روزرسانی به جهت محبوبیت بالای گلکسی A8 در کشور هندوستان دیده شده است؛ اما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که طی روزها و هفته‌های آینده، دارندگان این تلفن هوشمند در سایر نقاط این کره خاکی نیز به‌روزرسانی اندروید مارشمالو را دریافت کنند.

عرضه اندروید مارشمالو برای گلکسی A8 سامسونگ

دقیقاً همانند بقیه تلفن‌های هوشمند سری گلکسی، این به‌روزرسانی ویژگی‌های مهمی را به دستگاه شما اضافه خواهد کرد که در کنار آن کمپانی سامسونگ نیز ویژگی‌های جدیدی نظیر رابط کاربری تاچ ویز را در این نسخه از سیستم عامل اندروید دستخوش تغییراتی جذاب کرده است. این کمپانی متذکر شده است که در صورت به‌روزرسانی، به احتمال خیلی زیاد شما نیازمند باز نصب برخی از اپلیکیشن‌ها خواهید بود.

همانطور که گفته شد در حال حاضر تنها صاحبان هندی این تلفن هوشمند در خاک کشورشان این به‌روزرسانی را گزارش داده‌اند. بنابراین اگر تا به حال آن را مشاهده نکرده‌اید نباید نگران باشید؛ چرا که این ارسال بسته به منطقه جغرافیایی شما می‌تواند تا چندین روز و هفته متغیر باشد.

لازم به ذکر است که کمپانی گوگل اندروید 6.0 مارشمالو را 9 ماه قبل عرضه کرده و به‌روزرسانی اساسی بعدی آن، اندروید 7.0 نوقا نیز تابستان جاری به صورت رسمی عرضه خواهد شد.

منبع neowin
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد