دومین بتای عمومی iOS 11 منتشر شد

کاربران ثبت‌نام‌ شده در برنامه دریافت نسخه‌های پیش‌نمایش عمومی iOS 11 هم‌اکنون می‌توانند دومین نسخه پیش‌نمایش عمومی را بر روی آیفون و آیپد خود دریافت کنند. این نسخه دو روز پس از عرضه برای  توسعه دهنگان به‌صورت عمومی عرضه‌ شده است.

طبق برنامه‌ریزی‌ها، نسخه نهایی ios 11 پاییز عرضه خواهد شد اما کاربرانی که تمایل به تجربه این نسخه و ارسال بازخوردهای خود پیرامون باگ‌ها و مشکلات آن را دارند می‌توانند با ثبت‌نام رایگان به‌عنوان دریافت‌ کننده عمومی نسخه‌های پیش‌نمایش، نسخه بتا ios 11 را دریافت کنند. توجه داشته باشید که به خاطر باگ‌های زیادی که در نسخه‌های اولیه پیش‌نمایش وجود دارد، توصیه می‌شود بر روی تلفن همراهی که به‌طور روزمره از آن استفاده می‌کنید، این نسخه‌ها را نصب نکنید. اما اگر هنوز تمایل به تجربه نسخه آینده ios دارید، ابتدا از  اطلاعات خود بک‌آپ تهیه‌ کرده و سپس اقدام به نصب نسخه بتا کنید. امکان ریستور کردن از ios 11 به نسخه 10.3.2 از طریق آیتونز فراهم است.

در این به‌روزرسانی مشکلات مربوط به اتصال بلوتوث از طریق پروتکل به یسیمiAP رفع شده است. همچنین مشکلی که مربوط به بستن اپلیکیشن‌ها در صفحهمالتی تسکینگ با کشیدن برنامه به سمت بالا بود نیز حل‌شده است ( به دلیل این مشکل گاهی آخرین برنامه بازشده پس از بسته شدن از طریق صفحه مالتیتسکینگ با زدن دکمه هوم دوباره اجرا می‌شد).

کاربرانی که ثبت‌نام کرده و پروفایل مربوطه را نیز دریافت کرده‌اند، می‌توانند از طریق صفحه به‌روزرسانی در تلفن همراه و یا تبلت خود اقدام به دریافت بروزرسانی های جدید نمایند. با توجه به عرضه به‌روزرسانی بتای اولسیستم‌عامل مک سیرا 3 روز پس از عرضه پیش‌نمایش اول ios، پیش‌بینی می‌شود در روزهای آینده شاهد عرضه دومین نسخه بتا عمومی مک سیرا نیز باشیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Appleinsider
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها