اپل 4 گوشی آیفون را در سال 2020 معرفی می‌کند

گزارش تحلیلگر JPMorgan بیان می‌کند که اپل در صدد است با معرفی چهار مدل جدید، فروش گوشی‌های آیفون خود را در سال 2020 افزایش دهد. این تحلیلگر پیش‌بینی می‌کند که این شرکت، سه گوشی جدید را با پانل OLED با مودم 5 جی معرفی کند و حداقل دو گوشی از آن‌ها نیز دوربین ToF داشته باشند.

اپل معمولا گوشی‌های خود را در ماه سپتامبر و در فصل تعطیلات معرفی و عرضه می‌کند. همچنین تا کنون می‌دانیم که امسال تنها سه دستگاه جدید با یک دوربین غیرمعمول عرضه خواهد شد و در کل، دوربین‌ها بهبود می‌یابند. تجزیه و تحلیل شرکت JPMorgan نیز نشان می‌دهد که اپل به دنبال جذب بازار از نظر قیمت است به این معنی که می‌خواهد یک گوشی به اندازه آیفون 8 اما بدون مودم 5 جی را با قیمتی کمتر به مشتریان معرفی کند.

از آنجایی که تیم کوک مایل نیست که بخش پرمیوم را رها کند، سه پرچم دار مورد انتظار مشخصاتی مثل پانل‌های OLED و صفحه نمایش‌هایی با اندازه‌های 5.4، 6.1 و 6.7 اینچ دارند. تمام این بهبودها با هدف افزایش رشد فروش و بازگشت به دوران اوج اپل صورت می‌گیرد و شرکت اپل می‌خواهد دست کم 195 میلیون واحد گوشی را در سال 2020 به فروش برساند. برآوردها نشان می‌دهد که این شرکت در سال 2019 تنها 180 میلیون واحد گوشی را به فروش می‌رساند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar