دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

اپل تی وی پلاس، سرویس اشتراک ویدئوی اپل رسما معرفی شد

طبق گزارش‌ها، به نظر می‌رسد که اپل رسما نسخه‌ی سرویس اشتراک ویدئویی جدید خود را در قالب اپل تی وی پلاس پیچیده است. این سرویس در کنار اپل نیوز پلاس و اپل کارت معرفی شد که همه‌ی آن‌ها تلاش‌های اپل جهت ایجاد سرویس‌های اشتراکی جدید برای اپل هستند که به افزایش درآمد آن کمک می‌کند.

به گفته شرکت اپل، اپل تی وی پلاس محتوای اصلی و برنامه‌های اشخاص معروفی اپرا وینفری، استیون اسپیلبرگ، جنیفر آنیستون، ریس ویترسپون، اوکتاویا اسپنسر، جی جی، آبرامز، جیسون موموآ، ام. نایت شیامالان، جان می چو و غیره را به نمایش می‌گذارد. متاسفانه به غیر از معرفی لیست بزرگی از سلبریتی‌هایی که بخشی از این سرویس ویدئویی خواهند بود( برخی از آن‌ها قبلا معرفی شدند) اپل هنوز مشخصات و جنبه‌های دیگر این سرویس از جمله قیمت را تایید نکرده است.

قبلا شایعه شده بود که اپل حق اشتراکی 10  الی 15 دلار در ماه برای این سرویس در نظر گرفته است در حالی که شایعات پیش از آن از رایگان بودن این سرویس برای صاحبان آن خبر می‌داد. با این حال، این شرکت درباره قیمت سخنی نگفته است بنابراین، باید تا پاییز 2019 که زمان عرضه این سرویس است منتظر بمانیم تا جزئیات بیشتری بدست آوریم.

علاوه بر سرویس اپل تی وی پلاس، این شرکت اپلیکیشن اپل تی وی جدیدی را معرفی کرد که پیدا کردن سریال‌ها و کانال‌های جدید را برای کاربران تسهیل می‌سازد. برخی از کانال‌هایی که کاربران می‌توانند به عضویت آن‌ها درآیند HBO، Showtime و Starzهستند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar