جعبه گشایی اپل واچ 2 : تحول درونی با ظاهری آشنا

جعبه گشایی اپل واچ نسخه 2 : تحول درونی

دو سال از معرفی اولین ساعت هوشمند اپل واچ می‌گذرد و تنها کمتر از یک سال است که Apple Watch  برای فروش در اختیار خورده فروشان قرار گرفته است. پس از آن وقفه طولانی بین معرفی تا عرضه به بازار، اپل واچ توانست فروش خیره کننده‌ای را در بازار ابزارهای پوشیدنی داشته باشد و به نوعی پرچم‌دار این میدان نام بگیرد. از آن زمان به بعد محصولات مختلفی مبتنی بر اندروید ویر و تایزن نیز به بازار معرفی شدند که هیچ کدام تا اکنون از پس ساعت محبوب اپل بر نیامدند.

نسخه دوم اپل واچ تنها در یک سال بعد معرفی شد، گویا اپل تازه در دومین نسل این ساعت هوشمند به آنچه می‌خواسته و انتظار داشته رسیده است و اگر واقع بین باشیم، اپل واچ 2 از هر نظر بهتر از نسخه اول آن است.

حالا اپل واچ 2 در مقابل ما قرار گرفته و ما می‌توانیم به بررسی آن بپردازیم. در نگاه اول به طور حیرت انگیزی طراحی آن را راحت و کاربردی می‌بینید اما بدون توجه نمی‌توانید تفاوتی میان اپل واچ 2 با نسخه اول پیدا کنید و به همین دلیل تشخیص این دو از یکدیگر بسیار سخت است.

p1190156در عوض از نظر سخت افزار داخلی و مشخصات دیگر شاهد ویژگی‌های جالبی هستیم، قابلیت ضد آب بودن، سنسور GPS داخلی، صفحه نمایش روشن‌تر (تا دو برابر روشن‌تر از صفحه‌نمایش نسخه اول) و بالاخره حضور پردازنده جدید دو هسته‌ای S2 که از آن انتظار عملکرد خیره‌ کننده‌ای در بخش گرافیکی داریم.

وقتی جعبه اپل واچ 2 را باز می‌کنیم، به جز این ساعت هوشمند، چند لوازم جانبی کلیدی را نیز در این جعبه خواهیم یافت. شارژر القایی اپل به همراه کابل برق آن و یک بند اضافه که کمک می‌کند اپل واچ 2 برای هر دستی با هر شکل و اندازه‌ای مناسب شود. مدلی که ما در اختیار داریم یک نسخه 32 میلیمتری است اما کاربرانی که به ساعت بزرگ‌تری نیاز دارند می‌توانند نسخه 42 میلیمتری را خریداری کنند.

همان طور که می‌دانید آیفون 7 به تازگی وارد بازار شده است، در نتیجه پس از تهیه یک آیفون 7 می‌توانیم یک بررسی کامل از اپل واچ 2 را برای شما ارائه کنیم. تا آن موقع می‌توانید از تصاویر جعبه گشایی Apple Series Watch 2 لذت ببرید:

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar