مدل های جدید آیپد با قابلیت های جدید و صفحه نمایش بدون قاب در راه هستند

بنا بر اخباری که تحلیلگران بارکلایز منتشر کرده اند، سری آیپد های اپل در سال آینده دچار تغییرات اساسی می شوند و سه مدل جدید از آیپد در ماه مارس آینده معرفی خواهند شد.

یکی از جذاب ترین آیپد های جدید، مدل 10.9 اینچی و تقریبا بدون قاب است. گفته شده که اپل بدون اینکه ابعاد آخرین مدل iPad Air را تغییر دهد اندازه صفحه نمایش را از 9.7 اینچ به 10.9 رسانده است.

تامین کنندگان قطعه اپل اعلام کرده اند که مدل های 9.7 و 12.9 اینچی آیپد پرو نیز دچار تغییرات اساسی خواهند شد. ظاهرا اپل تصمیم گرفته تا آیپد پرو 9.7 اینچی را با سخت افزاری ضعیف تر و قیمتی پایین تر (احتمالا کمی بیش از آیپد مینی) به بازار عرضه کند.

در حالی که گفته شده مدل 9.7 اینچی در مدل های بعدی ضعیفتر خواهد شد، برادر بزرگتر آن در مسیر بهسازی قرار دارد. همانطور که بعد از عرضه آیپد پرو 9.7 اینچی انتظار می رفت، قرار است مدل 12.9 اینچی نیز دارای صفحه نمایش True Tone شود.

دوباره به مدل 10.9 اینچی برگردیم. در حالی که انتظار می رود آیفون 8 در پاییز آینده با صفحه نمایش AMOLED بدون قاب عرضه شود، انتشار اخباری مبنی بر بزرگتر شدن نسبت صفحه نمایش به بدنه در آیپد جدید احتمالا می تواند مسیر اپل در آینده را به ما نشان دهد.

بد نیست به این نکته اشاره کنیم در شایعاتی که در ماه اکتبر منتشر شده بود اعلام شده بود اپل در آیپد مینی تغییرات زیادی انجام خواهد داد اما در صورتی که شایعات جدید صحت داشته باشند، اپل برنامه ای برای عرضه ی مدل جدید آیپد مینی نخواهد داشت.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع PhoneArena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها