نسل‌های بعدی آیفون می‌توانند بدون سیم شارژ شوند

به نظر می‌رسد اپل نسل بعدی آیفون را پاییز سال آینده وارد بازار خواهد کرد که کاملاً متفاوت از نسل‌های قبلی است، بسیاری از خبرگزاری‌های حدس زده‌اند آیفون بعدی قابلیت شارژ شدن بدون سیم را خواهد داشت. به تازگی وب‌سایت MacRumors یادداشتی از تحلیل‌گر معروف چینی موسسه KGI Securities به نام «مینگ چی کو» دریافت کرده که در آن نوشته اپل در حال کار کردن روی قابلیت شارژ بی‌سیم برای سه آیفونی می‌باشد که قرار است سال 2017 روانه بازار کند.

آقای کو توضیحی بیشتر درباره برنامه‌ها و روش‌های ساخت این قابلیت توسط اپل نداده است. در حال حاضر ساعت‌های هوشمند اپل واچ می‌توانند بدون سیم شارژ شوند، بنابراین بعید به نظر نمی‌رسد که این شایعه هم درست باشد. به علاوه سال گذشته بلومبرگ در گزارشی اعلام کرد کمپانی اپل در حال کار کردن روی فناوری شارژ بی‌سیم است که دستگاه‌های تولیدی اپل در آینده نزدیک می‌توانند با فاصله از منبع‌های شارژ، خود را شارژ کنند.

به علاوه آقای کو در خبرهای قبلی‌اش گفته بود منتظر سه مدل مختلف آیفون از اپل در سال آینده است. بنا به گفته وی سه مدل آیفون طراحی‌های متفاوت با بدنه‌ای از جنس شیشه‌ای خواهند داشت. پیش‌بینی شده اندازه نمایشگرهای دو تا از مدل‌های جدید آیفون کماکان شبیه آیفون 7 و آیفون 7 پلاس به ترتیب 4.7 و 5.5 اینچی LCD خواهد بود و مدل سوم نمایشگر خمیده 5.8 اینچی OLED خواهد داشت. برای خبرهای بیشتر درباره آیفون همراه دیجی رو باشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع theverge
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها