آیا آدم فضایی‌ ها واقعا وجود دارند؟ از مخفی کاری ها تا رویت بشقاب پرنده ها!

بزرگ‌ترین سؤال در تمام دنیا که هنوز هیچ کس نتوانسته پاسخ سر راست و درستی به آن بدهد این است که آیا واقعاً فضایی‌ها وجود دارند یا خیر!؟ وقتی که این معما حل شود ۲ حالت دارد، یا می‌فهمیم که واقعاً فضایی‌ها وجود دارند، یا یک قدم به کشف اینکه انسان‌ها و بشریت تنها فرم حیات در جهان هستند نزدیک می‌شویم. مسلماً پاسخ به این سؤال را نمی‌توانیم به طور قطع بیان کنیم، مگر اینکه بتوانیم با آنها تماس برقرار کنیم یا آنها با ما تماس برقرار کنند یا شواهدی عینی از وجود آنها پیدا کنیم. این فرضیه هم وجود دارد که اگر ما موجودات فضایی را پیدا کنیم، آنها نه در قالب موجودات فوق هوشمند و پیشرفته، بلکه به شکل باکتری یا میکرو ارگانیسم‌های دیگر باشند. اما حتی این هم نمی‌تواند جلوی ستاره شناسان را برای جست و جوی بیشتر بگیرد.

در ادامه برخی معماهای حل نشده‌ی فضایی آورده شده که توجهتان را به آنها جلب می‌کنیم.

آیا بر روی مریخ حیات وجود دارد؟

این سیاره‌ی قرمز کمی به زمین شباهت دارد و تصور می‌شود که در گذشته با آب پوشیده شده بوده است. اما دانشمندان هنوز هم مطمئن نیستند که آیا مریخ واقعاً یک سیاره‌ی مرده است یا زمانی حیات بر روی آن جریان داشته است. تصور بر این است که مریخ تقریباً بیش از ۳.۸ میلیارد سال پیش، قبل از اینکه دوره‌های گرمایی سطحش را ذوب کند یخ زده و دره‌های عمیق و پستی بلندی‌های گوناگونی بر روی آن ایجاد کرده است. این تصور نیز وجود دارد که ایجاد شدن و افزایش گازهای گلخانه‌ای در اتمسفر متراکم مریخ بر ایجاد چرخه‌های آب و هوایی ناپایدار و قابل توجه دامن زده است. دانشمندان به راین باورند که این می‌تواند دلیلی بر سطح آبی و دارای پستی بلندی این سیاره باشد. آب می‌تواند شرایط موردنیاز برای زندگی را فراهم کند، پس امکان اینکه میلیارها سال پیش موجودات زنده بر روی مریخ حضور داشته باشند وجود دارد. هرچند آنها احتمالاً به دلیل آب و هوای بسیار متغیر و ناپایدار آن کلاً از بین رفته‌اند.

آیا موجودات فضایی سعی می کنند با ما ارتباط برقرار کنند؟

دانشمندان سیگنال‌هایی را از ستاره‌های دور دست در سال‌های اخیر دریافت کرده‌اند. با اینکه بعضی‌هایشان از منابع طبیعی که به‌صورت روتین جریان دارند آمده، اما بعضی‌هایشان احتمالاً توسط آدم فضایی‌ ها فرستاده شده‌اند. سال گذشته اخترشناسانی به نام  Ermanno F. Borra و Eric Trottier در مقاله‌ای تحت عنوان  «سیگنال‌هایی که احتمالاً از سوی فرازمینی ها آمده» جزئیات کشف ۲۳۴ سیگنالی که دریافت شده بود را شرح دادند.

متاسفانه ما هنوز نمی‌دانیم که این فرازمینی ها در ارتباطشان چه چیزی را می‌خواستند  به ما بگویند، یا اصلاً چیزی می‌خواستند بگویند یا نه، اما امیدواریم به زودی متوجه این قضیه بشویم.

آیا موجودات فرازمینی در اقیانوسی بر روی یکی از ماه های مشتری زندگی می کنند؟

بعضی از دانشمندان معتقدند که Europa (یکی از ماه‌های مشتری) که حدوداً هم سایز زمین است، اقیانوسی پنهان در زیر پوسته‌ی یخ زده‌ی خود دارد. اگر این پیش بینی‌ها درست از آب دربیاید، این محل می‌تواند مکانی عالی برای زندگی موجودات فرازمینی باشد.

طبق گفته‌ی سال گذشته‌ی ناسا، با وجود آبی سرشار از نمک، سطح سنگی دریا و انرژی و مواد شیمیایی‌ای که توسط گرمایش جزر و مدی ایجاد می‌شود، Europa می‌تواند بهترین محل حال حاضر در منظومه‌ی شمسی باشد که می‌توان غیر از زمین در آن زندگی کرد.

ناسا بر این باور است که شواهدی از بخار توده‌های آب از سطح ماه مشتری پیدا کرده است.

آیا این توده‌های بخار که رگه‌هایی از زندگی را در خودشان پنهان کرده‌اند به دانشمندان اجازه‌ی حل معمای فضایی را می‌دهند؟

آیا ما آدم فضایی هستیم؟

برخی دانشمندان بر این باورند که انسان‌ها نوادگان کسانی  هستند که روزی در مریخ می‌زیسته اند اما میلیاردها سال پیش با سیارک‌ها به زمین آمده‌اند.

دانشمندان اعتقاد دارند که شاید حیات اولین بار بر روی مریخ شکل گرفته بوده است و سپس زمین را هم درگیر کرده است. اعتقاد بر این است که حیات شانس بیشتری برای شروع بر روی مریخ در زمان‌های گذشته داشته است، چراکه این سیاره پیش از این شرایط بهتری برای زندگی داشته است؛ مثل آب و اتمسفر مناسب.

آنها بر این باورند که برخورد سیارک‌ها که توسط سنگ‌های فضایی منظومه‌ی شمسی صورت گرفته ممکن است باعث خرد شدن و تلاقی این دو سیاره شده و تکه‌ای از حیات و موجودات را از مریخ به زمین آورده باشد.

به گفته‌ی اخترشناس، Caleb Sharf:«ما تکه‌ای از مریخ را بر روی زمین پیدا کرده‌ایم و بر این باوریم که تکه‌هایی از زمین هم بر روی مریخ موجود است.»

آیا هیچ سیاره ی قابل سکونتی در نزدیکی زمین وجود دارد و آیا کسی بر روی آنها زندگی میکند؟

ستاره شناسان هم اکنون سیاراتی خارج از منظومه‌ی شمسی یافت کرده‌اند. از زمان پرتاب فضاپیماهای سیاره یاب کپلر ناسا در سال ۲۰۰۹، تا کنون ۴ هزار سیاره‌ی احتمالی خارج از منظومه‌ی شمسی پیدا شده است ( اصطلاحاً سیارات فراخورشیدی). از این تعداد ۲۱۶ تا به زمین شباهت داشته‌اند. مشکلی که وجود دارد این است که با اینکه این سیارات شبه زمینی قابل سکونت هستند، اما چندین هزار سال نوری از ما فاصله دارند که این یعنی دست ما فعلاً به آنها نمی‌رسد.

۱۶ نشانه دال بر وجود آدم فضایی ها

میلیاردر روسی Yuri Milner با اخترفیزیکدان انگلیسی استفان هاوکینگ، تیمی در راستای کشف و برقراری ارتباط با موجودات فرازمینی تشکیل داده است. ستاره شناسان قرن‌ها بر سر وجود موجودات فضایی در حال بحث بوده‌اند، اما هنوز هیچکس نمی‌تواند شواهد عینی و اساسی‌ای از فعالیت موجودات فضایی در سراسر این سیاره به‌دست بدهد. از تمدن مصر تا رویت شدن یوفوها یا بشقاب پرنده‌ها از زمین، در ادامه ۱۶ نشانه وجود دارد که ما را از وجود آدم فضایی‌ ها مطمئن می‌سازد.

 

 آدم فضایی‌

۱. دانشمندان یک شیء خارجی به طول نیم اینچ داخل جمجه ی ناپلئون بناپارت پیدا کرده‌اند. خود ناپلئون هنگامی که روزهای زیادی در سال ۱۷۹۴ ناپدید شده بود، گفته بود که توسط یک مرد عجیب و غریب زندانی شده بوده است.‌ به نظر شما این تصادفی است؟

 آدم فضایی‌

۲.حکاکی‌هایی که از مصر کشف شده نشان می‌دهد که ماشین‌های پرنده‌ای شبیه فضاپیماها در گذشته از دره‌ی نیل بازدید کرده‌اند.

۳. شهر کوچک Bonnybridge در اسکاتلند پایتخت بشفاب پرنده‌ی اسکاتلند نامیده می‌شود. زیرا به‌طور متوسط در این منطقه سالانه رویت شدن  بیش از ۳۰۰ بشقاب پرنده گزارش می‌شود.

 آدم فضایی‌
۴. هنگامی که یک گروه از دانشمندان انگلیسی بالونی را به خارج از استراتوسفر در سال ۲۰۱۳ فرستادند، هنگام برگشت بالون بسیار شوکه شدند چراکه در بالون یک موجود زنده‌ی عجیب و غریب بود. این دانشمندان بر این باورند که این گونه موجودات فقط می‌توانند از فضا نشأت گرفته باشند.

 آدم فضایی‌

۵. مطالعات اخیر نشان می‌دهند که یکی از ماه‌های مشتری به نام Europa، ممکن است حاوی باکتری‌های قرمز یخ زده باشد. این موضوع دانشمندان را به فکر واداشته که وقتی این گونه باکتری‌ها وجود دارند، ممکن است شکل پیشرفته‌تری از حیات هم بر روی این ماه وجود داشته باشد.

(تصویر عکس گرفته شده از ماه مشتری توسط ناسا در ۱۲ نوامبر سال ۱۹۹۶ را نشان می‌دهد)

۶. پس از دریافت تصاویری از  سوی کاوشگر Venera-13 از زهره در سال ۱۹۸۲، دانمشند روسی Leonid Ksamfomaliti ادعا کرد که احتمالاً اشکالی از زندگی عقرب مانند بر روی سیاره‌ی زهره وجود دارد.

( در این تصویر مناطق سیاه رنگ توسط برخورد شهاب سنگ‌ها بوحود آمده است.)

۷. محققان یک صخره‌ی مریخی در قطب جنوب پیدا کرده‌اند که ادعا می‌کنند حاوی فسیل نانوباکتری ها بوده است. این موضوع باعث گمانه زنی‌هایی شد که چنین صخره‌هایی که میلیاردها سال پیش به زمین آمده‌اند ممکن است تشکیل دهنده‌ی زندگی و حیات به شکل امروزی باشند.

۸. در سال ۱۹۹۷، دانشمندان در دانشگاه ایالتی اوهایو، سیگنال‌هایی از فاصله‌ی ۲۰۰ میلیون سال نوری دریافت کرده‌اند. این سیگنال‌ها که به‌طور قابل توجهی قوی بوده‌اند، دانشمندان را بسیار گیج و سردرگم کرده‌اند و آنها همچنین در حال تلاش برای شناسایی منبع آن هستند.

۹. اخیراً، دانشمندان میکروارگانیسمی کشف کرده‌اند که توانایی بی سابقه‌ای در مقاومت در برابر تشعشعات خطرناک رادیواکتیو دارد، به گونه‌ای که تاکنون در هیچ ارگانیسم زمینی‌ دیگری دیده نشده است. دانشمندان معتقدند که این میکروارگانیسم از مریخ نشأت گرفته و از فرضیه‌ی وجود موجودات فضایی پشتیبانی می‌کند.

 آدم فضایی‌

۱۰. متان به‌طور معمول توسط موجودات زنده تولید می‌شود، اما حجم عظیمی از این گاز در فضای اتمسفری مریخ کشف شده که بازهم تاییدی بر نظریه‌ی قدیمی حیات بر روی زمین می‌باشد.

۱۱. اختر فیزیکدان مالزیایی، Mazlam Othman، مدیر دفتر سازمان ملل در زمینه‌ی امور فضایی است که با تمام فعالیت‌ها و مسائل مربوط به فضا سروکار دارد. وظیفه‌ی Mazlan همچنین شامل این می‌شود که با بازدیدکننده‌های فضایی احتمالی ارتباط برقرار کند و اگر مریخی‌ها با ما ارتباط برقرار کردند خوش آمدگویی انسان‌ها را به آنها ابلاغ کنند.

۱۲. فقط ترافیک هوایی نیست که باعث می‌شود هواپیماها به شکلی که در تصویر مشاهده می‌کنید پرواز کنند. اخیراً، چندین مورد راجع به برخورد یک جت تجاری به یک بشقاب پرنده گزارش شده است. یک خلبان گزارش داده است که یک جسم پرنده‌ی دلتا شکل دیده که در هنگام پرواز به سمت منچستر انگلستان  به سمت آنها می‌آمده. بشقاب پرنده قبل از اینکه خلبان بخواهد برای جلوگیری از برخوردشان به هم واکنش نشان بدهد ناپدید شده است.

۱۳. کهشکشان ما راه شیری، شامل بیش از ۴۰۰ میلیارد ستاره می‌شود و دانشمندان بر این باورند که حدود نیمی از این ستاره‌ها حداقل یک سیاره در مدار خود دارند. ستاره شناس و متخصص فیزیک نجومی آمریکا، دکتر فرانک دریک، امکان وجود تمدن فرازمینی را بر اساس احتمال سکناگزیدن موجودات زنده در این سیارات مورد استدلال قرار می‌دهد.

۱۴. در تاریخ ۱ آگوست ۱۹۹۶، اخبار گزارشی از رویت شدن یک بشقاب پرنده در پنسلوانیای آمریکا اعلام کرد. زنی به نام Betty Klem نوری را دید که به سمت او می‌آید و حدود ۷۰۰ متر آن طرف تر فرود  آمده است.


۱۵. هنگامی که فضانوردان آمریکایی طی مأموریت آپولو ۱۱ بر سطح ماه فرود آمدند، یک شیء پرنده‌ی ناشناس را در نزدیکی موقعیتشان رویت کردند. در ابتدا آنها گمان کردند که بخشی جدا شده از راکت است که بعداً تأیید شد که آن شیء حدود ۹۶۵۶ کیلومتر از آنها فاصله داشته است. این موضوعی است که همچنان دانشمندان را سردرگم نگه داشته است.

۱۶. فضانوردان برای دهه‌ها در تلاش بوده‌اند تا به‌وسیله ی فرستادن امواج رادیویی با فضایی‌ها ارتباط برقرار کنند. در سال ۲۰۰۴، آنها سیگنال رادیویی ناشناسی را مشاهده کردند که قوی‌تر و قوی‌تر می‌شد و آنها بر این باورند که احتمالاً آدم فضایی‌ ها در تلاش برای برقراری ارتباط با ما بوده‌اند.

شما چه فکری  می کنید؟
وجود آدم فضایی ها را باور دارید؟
از اینکه روزی بتوانیم با آنها ارتباط برقرار کنیم خوشحال می شوید؟
نظرات خود را  حتما با دیجی رو به اشتراک بگذارید.
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع msn
مطالب مرتبط
424 دیدگاه
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها محبوب‌ترین‌ها
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها
محمد
3 سال قبل

خب راستش اگه مثه فیلما باشه باید کم کم منتظر خیلی چیزا باشیم جنگ با فضایی ها دوستی باهاشون خوباشون بداشون خیلی خیلی شبیه به فیلما میشه

آقای دارانگ
پاسخ به  محمد
1 سال قبل

سلاممن اعتقادکامل دارم ترامپ ازهمون آدم فضای هست چون مثل انسان نمیباشدبرای همه روشن است

*_^
پاسخ به  آقای دارانگ
1 سال قبل

زیادی مغزت شستشو شده !

ساینا
پاسخ به  محمد
1 سال قبل

اون فیلمه اما ما در واقعیت داریم زندگی می کنیم اقا محمد

بنده ی وی ای پیه خدا
پاسخ به  محمد
1 سال قبل

ماتو واقعیت داریم زندگی می کنیم

بنده ی وی ای پیه خدا
پاسخ به  محمد
1 سال قبل

ما تو واقعیت داریم زندگی می کنیم

النا
پاسخ به  محمد
1 سال قبل

این فیلم نیس دنیای واقیه

بردیا
پاسخ به  محمد
5 ماه قبل

😂😂😂😂آره تو خوابمون هم چیزی نمی بینیم آدم فضایی ها وجود دارن

امیر»
پاسخ به  بردیا
1 ماه قبل

شما چقدر بیکارید برید تحقیق بکنید نه دعوا😔😒🤦‍♀️

امیر
پاسخ به  محمد
3 ماه قبل

اگه ما بخاهیم با آنها بجنگیم سخت میشود آنهارا برد چون آنها چیز هایی دارن که مانداریم از کجا معلوم شاید آنها مارا در جنگ ببرد ودنیا مارا نابود کند

samira
پاسخ به  امیر
1 ماه قبل

درسته ولی اگر وجود داشته باشند شاید بتونیم ارتباط خوبی با هم بگیریم (با فضایی ها)از کجا معلوم فقط خدا خبر داره

امیر
پاسخ به  محمد
3 ماه قبل

یخرده شبیه فیلم هاست

طاها
پاسخ به  محمد
2 ماه قبل

ما تو واقعی یتیم

Saeed
2 سال قبل

به نظر من که حتما این موجودات وجود دارن همونجور ک جن ها هستند و به چشم نمیان حتی خود قران هم یه اشاره ای به وجود این موجودات کرده

ناشناس
پاسخ به  Saeed
1 سال قبل

میش بگین کجای قران؟ میخوام بدونم

امیر
پاسخ به  ناشناس
3 ماه قبل

راست میگی در کجای قرآن هست

محسن
پاسخ به  امیر
1 ماه قبل

مگه قرار حتما قران بهت ثابت کنه مگه خودتون عقل ندارین کله پوکا

دین
پاسخ به  محسن
1 ماه قبل

قرآن سوره جن ، موجودات بیگانه ، اشاره به منظومات دیگر در کنار منظومه شمسی که میلیون ها سال با یکدیگر فاصله دارند من خودم شاهد سفینه بودم

...
پاسخ به  دین
1 ماه قبل

ببخشید ولی فکر نکنم اونقدر خنگ باشن که بزارن شما سفینه اونا رو ببینین

samira
پاسخ به  ...
1 ماه قبل

شاید اصلا عقل نداشته باشند

samira
پاسخ به  محسن
1 ماه قبل

مگه چه عیبی داره؟ میخوان بدونن

Mohammad
پاسخ به  ناشناس
1 ماه قبل

بگرد پیدا میکنی قرآن همس بر پایه علم هست یکم تو قرآن بگردی پیدو میکنی

نفس
پاسخ به  Saeed
1 سال قبل

نظر ندی سبک تری

بی نام
پاسخ به  نفس
3 ماه قبل

شما فضول نباش

ساینا
پاسخ به  Saeed
1 سال قبل

درسته

بینام
پاسخ به  ساینا
3 ماه قبل

تو هم فضول نباش

امید
پاسخ به  Saeed
3 ماه قبل

میشه بگین دقیقا قرآن کجا بهتر وجود فضایی ها اشاره کرده؟

رویا
پاسخ به  امید
1 ماه قبل

فکر میکنم سوره کهف باشه ولی معنی آیه اینه:موجوداتی بین زمین وآسمانهاآفریدیم

ناشناس
پاسخ به  Saeed
3 ماه قبل

یعنی قرآن گفته جن ها وجود دارن؟اگه گفته بگو صفهه چنده قرانه که ما هم بخوانیم😂😂😉😂

سهراب
پاسخ به  ناشناس
1 ماه قبل

واقعا که احمقی، اصلا میدونی قرآن یعنی چی؟ صفحه نمی‌خواد سوره‌ای بنام جن نیز در قرآن هست. و علاوه بر آن آیات زیادی به جن و موجودات آسمانی اشاره دارند یعنی علاوه بر جن موجودات زنده دیگری نیز هستند

ستایش
پاسخ به  سهراب
1 ماه قبل

حق با شماست.

Pourya
پاسخ به  ناشناس
1 ماه قبل

در قران سوره جن هست برو بخون

Mohammad
پاسخ به  ناشناس
1 ماه قبل

واقعا برات متاسفم ک یا ذره عقل نداری قران همه چیزو درباره عالم گفته برو سوره ای به نام جن تو قران هست که خداوند بزرگ توش علاوه بر جن به موجودات فضایی هم اشاره کرده

سمیرا
پاسخ به  ناشناس
1 ماه قبل

مسخره خل هستی تو نه
کاشکی ادم فضایی ها از تو بهتر
باشند

Fatemeh
2 سال قبل

به نظر من که و جود داره.و ما حتما در آینده نزدیک می تونیم باهاشون ارتباط بر قرار کنیم.

SAeed
پاسخ به  Fatemeh
8 ماه قبل

راست میگه چند سا ل دیگه باهاشون ارتباط برقرار میکنیم

دافنه
پاسخ به  Fatemeh
4 ماه قبل

راست می. گوید هست
👍👍👍👍

امیر محمد
پاسخ به  Fatemeh
2 ماه قبل

حتما

K.T.M.32
2 سال قبل

«هرآنچه که در آسمانها و زمین اند،خدا را ستایش می کنند»
همین جمله در قرآن وجود فضایی ها را تایید میکند.ممکن است فضایی ها اجنه باشند و یا هر موجود دیگری.
زمین،بخشی کوچکی از منظومه خورشیدی است که هرچند برای ما بزرگ است،در منظومه کوچک به شمار می آید.خود منظومه نقطه بسیار ریزی در کهکشان راه شیری،و کهکشان راه شیری،نقطه ای کوچک در مجموعه (حدودا) ۴۳۰۰۰کهکشان است که البته اینها جهان قابل مشاهده برای انسان است و تنها حدود ۲٪ از آسمان اول است.آسمان دوم که از اول بزرگتر و همین طور آسمان هفتم که همه ی آنها غیر قابل تصور اند.
مسلما از عقل به دور است که این جهان بسیار بسیار عظیم فقط یک سیاره ی کوچک قابل زیست باشد.
مطلب گفته ی خودمه بر اساس عقل خودم؛حالا شما هر جور میخواهید فکر کنید.✋

minooo
پاسخ به  K.T.M.32
2 سال قبل

اوووف افرین خخخ

خخخخ
پاسخ به  K.T.M.32
1 سال قبل

خیلی خرافی هستی!

Z
پاسخ به  K.T.M.32
6 ماه قبل

منظور خدا از هر ان چه دراسمانهاوزمین اند فرشتهاست ن ادم فضایی😐🤦🏻‍♀️

علی
پاسخ به  Z
1 ماه قبل

راست می گی

Z
پاسخ به  K.T.M.32
6 ماه قبل

منظور خدا از هر ان چه دراسمانهاوزمین اند فرشتهاست ن ادم فضایی😐🤦🏻‍♀️

محین
پاسخ به  Z
1 ماه قبل

بله ولی در : و آنچه در میان آنهاست این معنش هست که میگویند ادم‌فضایی باید باشه. ولی جدا اراین‌آیه ای در قران‌وحود داره که‌علنآ گفته شده که انسانهایی دیگری شبیه شما وجود دارند که شما هنوز آنها را ندیدید

فاطیما
پاسخ به  K.T.M.32
4 ماه قبل

تو راست میگی نمیشه توی این همه سیاره فقط یک سیاره قابل سکونت باشه!!

حمیدرضا
پاسخ به  K.T.M.32
2 ماه قبل

ولی این گفته مربوط به اهل اسمان یعنی فرشتگان هست

ارمین
پاسخ به  K.T.M.32
2 ماه قبل

عالی بود فکر منم همینه

فاطر
2 سال قبل

علی بود رابطی اسپینر با بشقاب پرنده

ناشناس
پاسخ به  فاطر
1 سال قبل

😋😋

ساینا
پاسخ به  فاطر
1 سال قبل

چه بی معنی

,yahya
2 سال قبل

الله اعلم

ساینا
پاسخ به  ,yahya
1 سال قبل

الله اعلم که چی تازه این کلمه رو یاد گرفتی

سمیرا
پاسخ به  ساینا
1 ماه قبل

اره از تو که بهتره خل و چلی تو ها🤮🤬

Ahmad
2 سال قبل

با سلام من پسری ۱۳ ساله هستم
حدودا۲-۳ سالی هست این موضوع مغزم رو درگیر کرده
تحقیقات کوچک انجام دادم که میتونیم به وسیله اون به وجود فضایی ها پی ببریم
توی اولین ایه قران(سوره حمد):
و همه موجودات جهان خدا رو پرستش میکنند.

موجود در واقع به معنای چیزی هست که مادی هست و از نظر من جن جز اون نیس
خداوند فرموده موجودات جهان
نگفته موجودات زمین
پس حتما حتما موجوداتی رو تو جهان خلق کرده و وجود دارن
ممکن هست اون ادم فضایی هرجوری باشن زرافه سخنگو یا هر چیز. دیگه
که هنوز موجودات جهان باهم اشنا نیستن و مطمعنن بعد از مرگ اونارو خواهیم دید
اما

خدواند انسان رو اشرف مخلوقات نامیده
در حالی که اشرف مخلوقات هنوز اونارو به درستی کشف نکرده ولی اونا مارو کشف کردن
از نظر من هیچکس نمیتونه ثابت کنه که ما انسان هستیم
شاید اونها انسان باشند
اونها اشرف مخلوقات باشن?
و قران کتابی بوده که ابتدا به اونا تعلق گرفته و بعد از دیت اونها به پیامبر رسیده

تمام نتیجه تحقیقات من در همین سطح است ولی در حال جستجو گسترده ای هستم.

minooo
پاسخ به  Ahmad
2 سال قبل

اااااااا

بنده خدا
پاسخ به  Ahmad
1 سال قبل

قران رو درست بخون عزیز و اینکه نظرت رو همین جوری بیان نکن شاید یکی که اعتقادش ضعیفه رو گمراه کنی و اینکه نزول قرآن به پیامبر از طرف خدا بوده و پیامبر اونو به انسان ها یعنی ما تعلیم داده تا هدایت شیم

یک کاربر
پاسخ به  Ahmad
1 سال قبل

داداش میشه بگی چند ساله هستی؟من میخام جسدم رو بیمه کنم به روش سرمایش نگه داری بشه شاید روزی علم منو برگردونه که بنظرم زیر صدسال طول خواهد کشید اون روز جواب این سوالا پیدا شده و عمر انسان نیمه جاوید شده

Mina
پاسخ به  یک کاربر
1 سال قبل

😂😂😂😂😂

محمد
پاسخ به  Mina
8 ماه قبل

خندیدن داشت؟

Ftiw
پاسخ به  Ahmad
10 ماه قبل

ازشون خوشت میاد؟؟

فاطیما
پاسخ به  Ahmad
4 ماه قبل

من حرف های تو رو باور دارم

کسرا و کیانا
پاسخ به  فاطیما
1 ماه قبل

من مطمعنم آدم فضایی ها وجود دارند از طرفه کسرا و کیانا

Mocwto
پاسخ به  Ahmad
4 ماه قبل

عمو تو ۱۳سالته دیگه زیاد فکر نکن شب کابوس میبینی

سمیرا
پاسخ به  Mocwto
1 ماه قبل

بچه دوست داشت نظر شو بده
خودت روزی ۱۳سالت بوده عزیزم
برو به خودت این حرفا رو بگو
بچه ها هم حق دارند حرف بزنند نه اینکه لال شن
بعد هم شاید با اینکه بچه است و از تو کوچکتره از تو بیشتر بدونه !

آدم فضایی
پاسخ به  Ahmad
3 ماه قبل

آفرین با این که بچه هستی ولی خیلی باهوش هستی

یه بنده خدا
پاسخ به  Ahmad
3 ماه قبل

وات د فاز میگی سیزده سالمه بعد میگی ۲۱ ساله دارم تحقیق میکنم👋👋

سجاد
پاسخ به  یه بنده خدا
3 ماه قبل

داداش من نوشته حدودا ۲_۳ وات د فاز

سمیرا
پاسخ به  سجاد
1 ماه قبل

منم همینطور عاشق نجوم هستم از۱۰سالگی شروع کردم و از همه هم بیشتر میدونستم به خرف این یارو ها گوش نکن به صدای هدف و قلبت گوش کن تا روزی موفق شی

ترکمن اوغلن
پاسخ به  یه بنده خدا
2 ماه قبل

اره راست میگی بنده خدا

نگین
پاسخ به  Ahmad
3 ماه قبل

من ۱۴ سالمه وفکر میکنم که وجود دارد

amir maleki
پاسخ به  نگین
1 ماه قبل

رل میزنی

علی
پاسخ به  Ahmad
2 ماه قبل

سلام منم 13 سالمه میخوام باتو یه پرونده درست کنم منم تحقیق کردم نتیجه‌ی تحقیقم اینه : اختر شناسان سیگنال هایی از جاهایی دور به طور 200000 سال نوری دریافت کردن بسیاری از این عوامل طبیعی بودن و تعداد کمی از اونا غیر عادی بودن شاید این تعداد کم موجودات فضایی باشن اصلا با عقل جور در نمیاد تو این جهان بزرگ فقط یک تمدن وجود داشته باشه

بی نام و نشون
پاسخ به  Ahmad
1 ماه قبل

به انسان ها توحین نکن..‌‌الان نفهمیدیم فضایی ها زرافه ان یا انسانن یا اشرف مخلوقات اول تکلیف خودتو روشن کن بعد نظر بده عزیز

دین
پاسخ به  Ahmad
1 ماه قبل

این واقعیت داره…من شاهد عینی

لاله
پاسخ به  Ahmad
1 ماه قبل

اوه مای گاد😂 تو با این سنت کشف کردی ؟

سمیرا
پاسخ به  لاله
1 ماه قبل

اره چون از تو بیشتر میدونه
اگر بهش حسودی میکنی به من ربط نداره ولی الکی به اون توحین نکن

نیما
پاسخ به  سمیرا
1 ماه قبل

توهین:|*

cina
2 سال قبل

کهکشان راه شیری بیشتر از چهاصد میلیارد ستاره داره چطور ممکنه توی این همه ستاره سیاره ای زیست پذیر مثل زمین وجود نداشته باشه صددرصد موجودات فضایی وجود دارن اما فصله شون با ما هزاران سال نوری دوره.

امیر
پاسخ به  cina
5 ماه قبل

منم 15 سالمه و علاقه زیادی به آ شنا شدن با این موجودات دارم خاستم بگم عالی گفتی

elnaz
پاسخ به  cina
1 ماه قبل

قبول دارم

Gisoo
2 سال قبل

۹۰ درصد احتمال وجود این موجودات وجود داره
چون توی این جهان به این بزرگی فقط ما که نمیتونیم باشیم
ولی خب نباید هم توقع داشت که با بودن اون ها و ارتباطشون باما زندگیمون به همین صورت پیش بره
ممکنه مثل فیلما جنگ بشه و اتفاقات غیر قابل باوری بیفته که به ضرر ما باشه
الله اعلم

ساینا
پاسخ به  Gisoo
1 سال قبل

چرا 90 درصد من که ایمان دارم ادم فضایی ها 100 درصد در دنیا وجود داره

2 سال قبل

من میترسم از زمانی که با فرازمینی ها ملاقات کنیم چون اونا تکنولوژی قوی تری دارن و اگه عصبانی بشن به هر نحوی راحت میتونن زمینو با خاک یکسان کنن

محمد
پاسخ به  Hasan
1 سال قبل

اره حسن خطرناکه حسن

ساینا
پاسخ به  Hasan
1 سال قبل

چقدر شما ترسو هستید نترسید و نگران نباشید درسته که اونا میتونن زمین رو با خاک یکسان کنند اما هر جور شده ما انسان ها اشرف مخلوقات خداییم

طاها
پاسخ به  ساینا
1 سال قبل

تو به من میگی تر سو اگه جرعت داری برو تو اتاقت در قفل کن و یک بازی تر سناک بکن و چراق را خاموش بدون هیشکسی با هدفون من که ۸ سالمه کردم تازه *** هم نزن

...
پاسخ به  طاها
2 ماه قبل

بیش ازحدبچه گونه فکرمیکنی

taha
پاسخ به  طاها
2 ماه قبل

عزیزم هیشکس نه هیچکس

یکتا
پاسخ به  طاها
1 ماه قبل

چه بی ادب هستن بعضیا

لاله
پاسخ به  ساینا
1 ماه قبل

از کجا انقدر مطمئنی؟

ستایش
پاسخ به  ساینا
1 ماه قبل

بات موافقم😊

طاها
پاسخ به  Hasan
1 سال قبل

نترس اونا تمام چیزای باستانی رو ساختن پس نیت خیر دا رن ولی نفهمیدم چرا مخفی میشند

parsa
پاسخ به  Hasan
11 ماه قبل

ما چیزی داریم که ان ها ندارن انها پیزی دارن که ما نداریم حالا فکر کن کل زمین متحد شوند در مقابل فرا زمینی ها

....
پاسخ به  Hasan
10 ماه قبل

فکر میکنم که این تجزیه تحلیل کمی بچگانه باشع

خخخ
پاسخ به  Hasan
8 ماه قبل

خخخخخخخ

❤️❤️
پاسخ به  خخخ
1 ماه قبل

واقعا که خدا شفات بده🤦🏻‍♂️

فاطیما
پاسخ به  Hasan
4 ماه قبل

نمیتونن چون انسان اشرف مخلوقات

taha
پاسخ به  فاطیما
2 ماه قبل

اشرف مخلوقات و تازه یاد گرفتی

ستایش
پاسخ به  taha
1 ماه قبل

تو یکی دعوا راه ننداز

سمیرا
پاسخ به  taha
1 ماه قبل

واقعا که تو نمیتونی حرف بزنی حرف درست نمیتونی نزنی حرف نزن🤦‍♀️

آریل
پاسخ به  Hasan
2 ماه قبل

از کجا میدونی اما توی فیلما و…. میگن که فرازمینی ها تکنولوژی های برتری از ما دارند

taha
پاسخ به  آریل
2 ماه قبل

داداش خیلی ساده ای

رسا
پاسخ به  Hasan
2 ماه قبل

آره ولی به جای نابودی تسخیر میکنن زمینو

فربد
پاسخ به  Hasan
2 ماه قبل

حالا از کجا میدونی اونا تجهیزات قویتری دارن؟؟؟اون چیزایی ک تو فیلم میبینیم همشون الکیه و ساختگی…کسی هنوز نتونسته به طور قطعی و ۱۰۰درصدی وجود ادم فضایی هارو ثابت کنه..اونوقت شما فکر سلاح هاشون هستی؟؟؟؟اول بزار قطعی ثابت بشن شاید اصلا برعکس فیلمها هیچ سلاحی نداشته باشن

taha
پاسخ به  فربد
2 ماه قبل

آفرین
بالاخره یه آدم باهوش بینتون پیدا شد
اسکل هستیدا
من به شما ترجیح میدم زیاد از این فیلم تخیلی ها نبینید، برید از اون فیلمایی که توی آی فیلم برای زن های پنجاه، شصت ساله میدن و ببینید.
چون شما جنبه ی فیلم تخیلی ندارید

سمیرا
پاسخ به  taha
1 ماه قبل

من سمیرام من به فیلم تخیلی باور ندارم اما به این باور دارم که خودت از ما اسکل تری ما دوست داریم نظرمون رو بگیم نه فقط تو انگار فقط تو ادم حسابی هستی !🤦🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤦‍♀️

حسام
پاسخ به  فربد
1 ماه قبل

دقیقا درست میگی
حتی وجود خدا هم باورش برای من سخته
چه برسه فضایی ها .. من تنها چیزی که معتقدم اینه ک خیلی چیزا هست ما ازش خبر نداریم که اونا موجودات فضایی هستن نه آدم فضایی
یعنی اونجور نیستن که مثل انسان ها تکنولوژی داشته باشن و یا ….
فقط موجوداتین که زندگی میکنن :))

سمیرا
پاسخ به  حسام
1 ماه قبل

واقعا به خدا باور نداری؟
خدایا….
چه وضعی شده

taha
پاسخ به  Hasan
2 ماه قبل

فیلم زیاد دیدی آره

کیارش
پاسخ به  Hasan
1 ماه قبل

از کجا معلوم از ما پیشرفته تر باشن شاید خنگ و کودن باشن شاید هم در حد ما باشن

ستایش
پاسخ به  کیارش
1 ماه قبل

من فکر نکنم عقلشان از ما کم تر باشه
ولی مطمئنن بیشتر هم نیست.

Emjogun
پاسخ به  Hasan
1 ماه قبل

میتونم بیرس رو چ حسابی میگی تکنولوژی قوی تری دارن شاید ما تکنولوژی قوی تری داشته باشیم

سمیرا
پاسخ به  Hasan
1 ماه قبل

خدا خودش کمک میکنه دیگه
شاید هم بد شه

Hu
2 سال قبل

.

محمودعابدی
پاسخ به  Hu
1 سال قبل

سلام دوستان قرآن واضح می گوید هر آنکس که در آسمان و زمین است خدا را ستایش می کند یعنی قرآن موجودات فضایی را صد در صد تایید می کند امام علی نیز واضح از موجودات فضایی سخن گفته و گفته که حتی آنان نمی دانند که در زمین انسانی هست یا نه؟

taha
پاسخ به  محمودعابدی
2 ماه قبل

🧔🧔آفرین
چه پسری واقعا چه پسری
عمو جون شما چند سالته؟
من خودم تورو یکی از مُلا های این مسجد ها میکنم 👏👏👳‍♂️👳‍♂️👳‍♂️👳‍♂️

ساینا
پاسخ به  Hu
1 سال قبل

شما که اصلا اس ام اس ندادی که ادم بهت رای بده دیوانه ای ها

سوین
پاسخ به  ساینا
4 ماه قبل

اس ام اس؟!!!!!!! عزیزم شما یه ذره حواستو جمع کنی می فهمی که اینجا بخش نظراته! نه اس ام اس 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂

آنیتا
پاسخ به  Hu
5 ماه قبل

وجود دارن چون خاله ی من توی آمریکا زندگی می کنه دیده که سفینشون در حال پرواز بوده

سمیرا
پاسخ به  آنیتا
1 ماه قبل

چی میگی؟
اگه بود واقعا خبرش پخش میشد!

ssssss
2 سال قبل

دوستان خواهشن یکنم بزرگ شین یکم بزرگ فکر کنین اخه ادم فضایی چیه همش خرافاته خرافات…

yalda
پاسخ به  ssssss
1 سال قبل

میدونی چیه
خرافات و چرت پرت فکر توعه دوست عزیز
شماهایی ک میگین نیستن این موجودات حتمن مغزتون انقد کوچیک هس ک درکش توش جا نمیشه⁦:-\⁩

سانیار
پاسخ به  yalda
1 سال قبل

موافقم

ستایش
پاسخ به  yalda
1 ماه قبل

درسته
بعضی ها درک نمی کنند

حسن
پاسخ به  ssssss
1 سال قبل

بحث موجودات فرازمینی یک بحث علمی هست. تا به امروز هیچ مدرکی که وجود موجودات فرازمینی رو اثبات کنه به دست نیامده. ولی بر اساس قاعده احتمالات و این که حدودا 2 تریلیون کهکشان وجود داره و در هر کهکشانی چندصد میلیارد ستاره وجود داره ممکن هست که حیات به اشکال متفاوتی در بعضی از نقاط کیهان وجود داشته باشه. این مبحثی هست که دانشمندان فیزیک هم تاییدش می کنند. یعنی اگه شرایط حیات در جایی باشه حیات هم ممکن هست که شکل بگیره و لزومی نداره که توی این تریلیونها ستاره فقط ما امکان حیات رو پیدا کرده باشیم

خخخخ
پاسخ به  ssssss
1 سال قبل

خرافات به چیزای علمی و فضایی و واقعیت نمیگن!
خرافات به دین و از خود دراوردی انسان ها میگن!
شما وقتی از فضا و جهان بسیار گسترده هیچی نمی دانید بهتر است هیچی نگید یا مطالعه درمورد فضا داشته باشید.
چطور این حرفو میزنید ؟؟؟ میلیارد ها کهکشان وجود دارد ما و منضومه شمسی ما در این گستردگی کهکشان خودمون(راه شیری) حتی به اندازه یک اتم هم نیستیم!!!
اون وقت تو ی کند ذهن که هیچ وقت فراتر یا بزرگ تر نمیتوانی فکر کنی میگی وجود ندارند!!

hifive
پاسخ به  ssssss
1 سال قبل

وقتی چیزی رو دانشمندان و متخصصانی سال ها وقت و عمرشون رو صرف تحقیق کردن به عنوان یک احتمال در نظر میگیرن
افرادی مثل جنابعالی حق بیان نظریه بدون منطقشون رو ندارن ادم باید توو چیزی نظر بده که ازش اطلاعات داشته باشه
واقعا باید تاسف خورد….

سمیرا
پاسخ به  hifive
1 ماه قبل

!!!!!!نظر هرکی یجوره

احمد
پاسخ به  ssssss
1 سال قبل

کی گفته آگه یکم تو گوگل مطالعه کنی میفهمید

فاطمه
پاسخ به  احمد
3 ماه قبل

فقط گوگل نیس
گوگل شاید بعضی چیزهاش نادرست و شایعه باشه شما برو آیه اول سوره حمد رو بخون منظور من رو میفهمی قرآن که دیگه دست تره

سمیرا
پاسخ به  فاطمه
1 ماه قبل

بله درسته👍

محمد
پاسخ به  ssssss
1 سال قبل

خرافات نیس

طاها
پاسخ به  ssssss
1 سال قبل

برو بابا مسخره به حرفش گوش نکنید اوسکوله

ستایش
پاسخ به  طاها
1 ماه قبل

پس تو هم امبلی

سلمان مولاویردی
پاسخ به  ssssss
1 سال قبل

ببینید شاید شما به بفکر این هستید که یک جام موجوداتی هستند که ما اسمشون آدم فضایی گذاشتیم ولی من ایمان دارم که تو جهان اگر فکر کنم میلیاردها سیاره هستند که آدم فضایی و موجوداتی گوناگون دارد بعد باز به کوچکی مغزم خندم میگیرد. چون باز این ها را از دور تر نگاه کنی اندازه سرداد. سوزنم نیستند.

parsa
پاسخ به  ssssss
11 ماه قبل

1 *** مفت نزن -2 ما در مقابل اسمان از الکترون پترون نترون هم کوچک تریم-3 1 2 3 تا دونه شاهد نیست خیلی زیاد هست-4 موجودات زیادی زیاد دیده شدخ فرا زمینی پاگنده و… البته جز پری دریایی و دراگون -5سیگنان فرستادخ شده -6 سنگ نوشته هایی در مصر هست که اصبات میکنه برای مثال صفثنه فضایی و بشقاب پرنده -7 گم شدن موجودات و انسان ها و پیدا شدن ان ها در چند هزار کیلومتر اون ورتر -8 هزار تا دیگه هم هست 9 اگه میخوای بازم بگم

سمیرا❤️
پاسخ به  parsa
1 ماه قبل

غیر از دشنام یا فوش چیز دیگه بلد نیستی نه؟😒

دلارام
پاسخ به  ssssss
9 ماه قبل

مگع قران یا علما گفتن ک خرافات باشع دانشمندان ثابت کردن بچع تویی یا ما

shakiba
پاسخ به  ssssss
6 ماه قبل

سلام،با توجه با اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشمندادن و باستان شناسان آمریکایی،هندی و.. این رو نشون میده که جز موجودات روی کره زمین موجودات دیگری قبل از توالد انسانها وجود داشته که اسم اونها رو فرازمینی ها گذاشتن،حتی در زمان هندو ها دیده شده که موجدی به نام (شیوا)وجود داشته که کره زمین رو از اقیانوس عظمیم که چندین میلیون ها پیش اتفاق افتاده بوده نجات بده الیته اینم بگم که شیوا یک انسان نبود بلکه با توجه به جهع آوری اطلاعات،اون یک فرازمینی بود یا حتی در نقاشی مریم مقدس،درگوشه نقاشی،یک سفینه وجود داره

امیررضا
پاسخ به  ssssss
6 ماه قبل

بله

امیررضا
پاسخ به  ssssss
6 ماه قبل

منم همین فکر رو میکنم
وقتی خود خدا گفته که انسان ها اشرف مخلوقات هستن دیگه آدم فضایی چرا باید از ما ها عقلشون بیشتر نیست مثل تو فیلما مثلا اونا تفنگ ها قوی تردارن

amirabbas
پاسخ به  امیررضا
5 ماه قبل

ببین دوست عزیز من تو قرآن پیدا کردم که نوشته ما فرزندان انسان را بر بیشتر مخلوقات برتری بخشیدیم . بعدشم خود امامان هم قبول داشتند و ما تو زمین هستیم و فکر می کنیم زمین خیلی بزرگ هست ولی در صورتی که زمین به اندازه یک دونه شن تو ساحل هست! و اینکه چندین میلیون نفر یا میلیارد نفر به این اعتقاد دارن و اینکه کسانی که اینطوری فکر میکنن معذرت ولی مغذشون در حد زمین کار میکنه که تو همونشم موندن! و مغز شما ها در همین هست در ضمن هیچوقت دانشمندان نجوم جهان الکی تحقیق نمیکنن که ! حتما چیزایی دیدن یا فهمیدن ! ببین تازه قبلا مریخ عین زمین هوا داشت خاک خوب داشت و آب و جایی برای زندگی موجودات و اینو باید بگم که اینا خرافات نیستن و در اصل باید گفت که علم هست! شماهایی که میگید خرافات هست قرآن کریم خداوند رو که قبول دارید ! برید سوره اسراع رو بخونید! اصلا واقعا فکر کن فقط انس و جن و حیوانات:/ به هرکی بگی میخنده.البته اگه عقل داشته باشه:/

روژان
پاسخ به  ssssss
5 ماه قبل

خرافات نیستن تو ازشون مى ترسى اگه فکر مى کنى خرافاته چرا در موردش تحقیق کردى ها

با ادب باشید بطفا
پاسخ به  روژان
1 ماه قبل

اه خسته شدم چه قدر بهم بی ادبی میکنین

دارا
پاسخ به  با ادب باشید بطفا
1 ماه قبل

درسته حرفت👍👍😘

poorya
پاسخ به  ssssss
4 ماه قبل

زمانی بود که وقتی میگفتن دایناسور وجود داشت همه میگفتن بابا این دیونه هست چی میگه و از حرفها تا دانشمندان فسیل های آنها را پیدا کردن العان دیگه دی ان ای بیشتر دایناسور های که قبل از به وجود امد انسان بودند رو پیدا کردن با چه عقیده ای میگی که خرافات هست وقتی این همه ادله بر اثبات موجودات فضایی وجود دارد

فاطیما
پاسخ به  ssssss
4 ماه قبل

نه! اینطوری بدبینانست

ايراهيم
پاسخ به  ssssss
3 ماه قبل

داش تو بزرگ وقتی در آمریکا این همه مدرک بر مبنا وجود اونا وجود داره تو چرا اینقدر فک میزنی

Fati
پاسخ به  ssssss
3 ماه قبل

آخه این حرف چیه . حالا اینترنت رو ول کن ولی برو توی قرآن رو ببین خدا داخل برخی از آیه ها گفته تمام موجودات جهان ولی اگه دقت کنی میگه موجودات جهان اگر می‌گفت موجودات زمین شما بگو خرافاته ولی با عرض ادب و احترام میگم که واقعا شما تفکر قدیمی دارید و حرفتون کاملا غیر منطقی هست

آرش
پاسخ به  ssssss
3 ماه قبل

فک کنم این همه دلیل علمی و دینی اوردن که وجود دارن با مدرک و و عکس و تاریخ و زمان دقیق دلیلت برای اینکه اونارو انکار کنی چیه؟؟ چه دلیلی داری که میگی نیست منبا مشخص بیار که وجود ندارن در غیر این صورت نتونستی خواهشا نظر نده

پارمین
پاسخ به  ssssss
3 ماه قبل

اگه خرافات بود چرا دانشمنندان توجه کن دانشمندان روش تحقیق میکنن انشتین گفته یه بار وجود دارن و تصویرشو کشیده شاید دیدی مثل اون کهکشانیه که انشتین کشیده بود گفته بود ما میتونیم باهاش به آینده نمیدونم یا گذشته بریم بشه چون هم عکسش هم عملکردش همون بوده آقا یا خانم ssssss

Amir
پاسخ به  ssssss
3 ماه قبل

اخه شما بیشتر از دانشمندا میفهمی؟؟؟

ارنیکا
پاسخ به  Amir
1 ماه قبل

نه کسی بیشتر از دانشمند ها نمیدونه اما تو هم خیلی ……،

عای
پاسخ به  ssssss
3 ماه قبل

چرا پرتو پلا میگی شاید باشن

محمد اینامی
پاسخ به  ssssss
2 ماه قبل

عزیزم در قران 125 با این ایه امده که موجداتی بجز جن و انس در اسمان ها و زمین ببینید میگه اسمان ها نمیگه اسمان اسمان ها یعنی تا اسمان هفتم که سیاره زمین جزو کوچکی از منظومه شمصی و این منظومه جزو نقط ای از یک کهکشان و این کهکشان نقطه ای کوچک در انتالی کهکشان که از کهشان بزرگ است و میلیون ها برابر کهکشان راه شیری و این تنها 2 درصد از اسما دوم است چون اسمان اول همان اول انتالی کهکشان است و گفته دوستمان که گفته 2درصد از اسمان اول اشتباهه حالا من خودمو معرفی میکنم من محمد ایزانلو محقق و مسئول فرازمینی یا یوفو در ایران که نه بلکه امریکا و روسیه هستم در واقع شغل من انیگوتیسم ارگانید نجوم یا همون یوفو تخصص هستش اگه خاستید از اطلاعات بیشتری در این باره برخوردار شوید به ادرس اینستاگرام پسرم بیایید تا در انجا با شما ارتباط داشته باشم abolfazlizanloo

الماس
پاسخ به  ssssss
2 ماه قبل

از نظر من خرافات بود ولی حرف های دوستان را خواندم نظرم عوض شد دوست عزیز دوستان راست میگن در این دنیای بزرگ حتما کسانی هستن که ما ادم ها انها را وحشتناک فرض کردیم و اسم ادم فضایی روی انها گذاشتیم وقتی که اسم ما انسان هست اسم انها هم یک چیز مختلف است و فکر می کنم که انها هم روی ما اسم ادم فضایی گذاشته اند

aryan
پاسخ به  ssssss
2 ماه قبل

اگه واقعی نیست چرا اومدی تو این سایت

یکتا-دارا
پاسخ به  aryan
1 ماه قبل

بس کنید اگه بلد نیستین درست حرف بزنین

minooo
2 سال قبل

تا وقتی خدا هس هر چیزی امکان داره من مطمعنم ک ادم فضایی ها وجود دارن

فاطیما
پاسخ به  minooo
4 ماه قبل

آفرین! همینه! آدم باید اینجوری فکر کنه!!!

Mani
پاسخ به  minooo
2 ماه قبل

من هم سوپر منم کمک خواستی بگو

nesi
2 سال قبل

بنظر منم وجود دارن شاید حتی قبل از خلق ادم. وجود داشتن…بلاخره کهکشان با این همه وسعتش فقط ب ما اکتفا نمبشه؟ک ی…اسطوره ها ومتون باستانی هم ب خدایانی اشاره کردن ک ب پیشرفت بشریت کمک کردن تو خطوط هیروگلیف مصر هم اومده بنظر شما چرا باید از سراسر جهان همچین گزارشاتی داده بشه ک یوفو دیدن؟

سلمان مولایی
پاسخ به  nesi
1 سال قبل

کهکشان وسعتی نداره در مقایسه با چیزی دیگر خود کهکشان نمیتونه موجودیت خودشو اعلام کنه اگه بگم از دیدگاه ما سر زوزنی در میلیاردها برابر این کهکشان باز هم کمترین رقم ممکنو گفتم واقعا یهودی چیز دیوانه کنندس

غزل
پاسخ به  nesi
4 ماه قبل

دقیقا چی دیدی؟

شایان
پاسخ به  nesi
4 ماه قبل

کهکشان هر روز داره بزرگتر میشه صد در صد جز ماکسای دیگه هست

Reyhane
2 سال قبل

ب نظرمنم وجود دارن و اونا ب خاطر تکنولوژی قوی که دارن میتونن زمین رو تمام انسان هارو تحت اختیار خودشون بگیرن

سانیار
پاسخ به  Reyhane
1 سال قبل

من یه فرزیه دیگه هم دارم اون اینکه ما از اول تحت کنترل بودیم

نیما
پاسخ به  سانیار
1 ماه قبل

فرضیه:|*

فاطیما
پاسخ به  Reyhane
4 ماه قبل

نه

Z♡A
پاسخ به  Reyhane
2 ماه قبل

راست میگی ولی چرا خود شون رو پنهان میکنن

ناشناس
2 سال قبل

به نظر من وجود داره چون خداوند در یکی از ایه های قران میگوید ما موجوداتی خلق کردیم و در اسمان و زمین پراکنده کردیم

علیرضا
پاسخ به  ناشناس
3 ماه قبل

آفرین دوست عزیز تو درست گفتی منم به این اتقاد دارم

مریم
2 سال قبل

به نظر من وجود داره چون خداوند در یکی از ایه های قران میگوید ما موجوداتی خلق کردیم و در اسمان و زمین پراکنده کردیم

سعید مهرابی
پاسخ به  مریم
2 ماه قبل

بله واقعا وجود دارن چون اینهمه سیاره و ستاره و منظومه ها بیهوده آفریده نشده که

ستایش
پاسخ به  مریم
1 ماه قبل

چرا همه اینو میگن؟
تکراری شده.

یوسف
2 سال قبل

باسلام
ممنون از اطلاعات ی که به ما رسوندین .😘😘
از نظر من که هیچ کس نمی دونه که وجود دارن یا نه !!!
آهای دوستی که می گی وجود دارن آخه تو از کجا می دونی 😐😐
نمی دونم یا نه ولی یه حسی به من می گه که وجود دارن چون بیش از ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ستاره چجوری فقط ما باشیم …………

باربد
پاسخ به  یوسف
1 سال قبل

درست می گی اما من با چشم خودم دیدم می خوای باور کن نمی خوای هم نکن

مهدی
پاسخ به  باربد
1 سال قبل

نه بابا دیدی…کی وکجا…چه شکلی بودن…چرا رسانه ایی نکردی شیطون….
چندسالته عمو

نبات هستم😉
پاسخ به  باربد
1 ماه قبل

تو گفتی آقا باربد ما هم خر شدیم باور کردیم شاید چشات تار میدیده اصلا تو عینکی یا نه شاید عینکت همرات نبوده

دلارام
پاسخ به  یوسف
9 ماه قبل

عزیزم تموم شد دانشمندا.ن دیدنشون این پست مال چن وقت پیشع ولی الان ثابت شدع

SAeed
پاسخ به  یوسف
8 ماه قبل

وجود دارند تا چند سال دیگر با انها ملاقات خواهیم کرد یک روزی فرازمینی ها باما متحد میشوند

سمیرا 🥳
پاسخ به  SAeed
1 ماه قبل

تا چند سال دیگه؟…
تو از کجا اون وقت خبر داری؟🤣😂

فاطیما
پاسخ به  یوسف
4 ماه قبل

سطر اول نه ولی سطر اخر و دوست داشتم

نگار
پاسخ به  یوسف
2 ماه قبل

به نظر من بایدجالب باشه که تمدنی ازما
بالاتر هم وجود داشته باشه به نظر من که
اگر وجود دتشته باشن قطعا سکه دوطرف داره یا صلح وپیشرفت یا جنگ ونابودی

joker
2 سال قبل

به نظر من که وجود دارند چون خدا در یکی از آیه ها هم به آنها تاکید کرده و این هم بگم که در یکی از شهر های انگلستان سالانه 300 ضد تا از یوفو ها دیده شده و من هم آنها را دیدم

mori
پاسخ به  joker
2 سال قبل

من که میگم اصلاً ادم فضایی ها اومدن رو زمین و با جهش ژنتیکی که به یک نوع نژاد از میمونها دادن انسان بوجود اومده تاخالا به حلقه گم شده داروین فکر کردین به تشکیل کره زمین و چگونگیه بوجود آمدن حیات بعد از بیگ بنگ که دنیا بوجود اومده خیلی جالبه کمی مطالب بخونید در مورده بیگ بنگ و حلقه گم شده داروین و تحقیقات ژنتیکی ادم فضایی ها روی زمین🤗

سانیار
پاسخ به  mori
1 سال قبل

این فرزیه خیلی جالبیه

ندا
پاسخ به  سانیار
1 سال قبل

اول یاد بگیر فرضیه رو چطور می نویسند بعد

نبات هستم😇
پاسخ به  ندا
1 ماه قبل

ندا خانم چرا این قدر به نظر مردم گیر میدی؟

کیمیا
پاسخ به  joker
11 ماه قبل

…..

Maede
پاسخ به  joker
3 ماه قبل

کجادیدی؟؟؟

آرش
پاسخ به  joker
3 ماه قبل

سلام واقعا شما یوفو دیدید من خییلی علاقه دارم که در مورد ان ها تحقیق کنم و بدونم لطفا به ایدی تلگرامی من پیام بدین ممنون arash1234ab@

Jjnov
1 سال قبل

وجود دارن یه روزی یه جایی با یکی از ما ملاقات میکنن به وقتش

amir
پاسخ به  Jjnov
1 سال قبل

گفته شده درسال 2031 امکان رویارویی با ادم های فرا زمینی هست

سمیرا
پاسخ به  amir
1 ماه قبل

کجا نوشته؟

Shadi
پاسخ به  Jjnov
10 ماه قبل

،😮😮

مهرزاد
پاسخ به  Jjnov
7 ماه قبل

وجود دارد

ناشناس
1 سال قبل

به نظر من موجودات فضایی وجود دارد اما از ما انسان ها از نظر علمی پیشرفته تر نیستند چون ما در قرآن کریم داریم :«اشرف مخلوقات انسان ها هستند

سانیار
پاسخ به  ناشناس
1 سال قبل

ببین اسلن از کجا میدونی ما انسانیم از کجا میدونی انسان هایه بلفرظ اصلی قرآنو برا ما نفرستادن

Öä
پاسخ به  ناشناس
1 سال قبل

قرآن کریم و دیگر کتاب های مقدس ساخت ذهنی بشر هست ! این آیین ها باعث شده که مردم از نژاد های مختلف با هم دشمن بشن و همیشه در بدبختی زندگی کنند ! تو خودتو گم کردی بخاطر این چرت و پرت ها.
اگه علم و دانشتو زیاد کنی این جور چیزا برات بیهوده و مذخرف خواهد بود.!!

سمیرا
پاسخ به  Öä
1 ماه قبل

درسته تقریبا منم قبول دارم حرفت رو 👍

تمیر
پاسخ به  ناشناس
6 ماه قبل

از کجا معلوم که ما انسان باشیم شاید اول اونا بودن و در قران اشرف مخلوقات بودن اونا باشن

محمد
1 سال قبل

هر چی باشه آمریکایی ها اولند یا کشور های ارو پایی واسه هرکاری

سمیرا
پاسخ به  محمد
1 ماه قبل

محمد آقا از کجا معلوم ایرانی ها بتونند؟واقعا که به ایران باور نداری.
برا خودم متاسفم که ادم های کشورم……

نیما
پاسخ به  سمیرا
1 ماه قبل

برای چی باید باور داشته باشه؟:|

باربد
1 سال قبل

درست است وجود دارند من یکبار در اسمان سفینه انها را دیده ام خیلی واضح چند بار دیگری چند نور ناشناس را دیدم که باسرعتی نسبتا بالا در اسمان پرواز کردند و بعد ناپدید شدند.من از ان موقع که سفینشان را دیدم فکرم درگیر است.لطفا باور کنید چون دروغ نمی گم قسم می خورم

hossein
پاسخ به  باربد
1 سال قبل

این نوری که میگی سفینه نیست جانم ، شهاب هایی هستند که به سرعت حرکت می کنند و در اثر برخورد به جو زمین می سوزند و خاموش می شن.
یا شاید هم ستاره دنباله دار.ولی هرچی باشه سفینه نیست.
لطفا در مورد چیزی که نمیدونید حرف نزنید😐

علیرضا نیکبخت
پاسخ به  باربد
2 ماه قبل

سلام می خاستم یک عکس یا یک مدرک برام ارسال کنید

سمیرا
پاسخ به  باربد
1 ماه قبل

کجا دیدی ؟اقا باربد شاید تو خواب دیدی.راست میگم ها

بیژن
1 سال قبل

با درود،
. خب من با چند تا احتمال قانع کننده میتونم ثابت کنم موجودات فرازمینی و ماورایی وجود دارن.

احتمال۱: یوفو ها در واقع نژاد قبلی بشر بودن و قبل از پیدایش نسل جدید انسان روی زمین حدود ده ها میلیون و حتی صدها میلیون سال پیش بر روی زمین ساکن بودن و دراثر شکاف نسل براثر اتفاقات غیر منتظره طبیعی وچه غیر طبیعی یا نسلشون کاملا از روی زمین منقرض شده و یا به کرات دیگه مهاجرت کردن
احتمال معقولانه: مهاجرت به کرات دیگر

احتمال ۲: بنابر آخرین اطلاعات دقیق، میدونیم که درحال حاضر 450 میلیارد ستاره در کهکشان شیری شناخته شده، حال حدود 300 میلیارد ستاره هر کدومشون حداقل یک سیاره دارند! حداقل در منفی نرین شرایط میشه 250 میلیارد سیاره
حال از این 250 ((میلیارد)) سیاره فرض براینکه 1(((( میلیون)))) قابل زیستن باشه،
حال از این 1 میلیون سیاره قابل زیستن فرض براینکه 1 دهم یعنی 100هزار تا موجود زنده داشته باشه که فقط شامل یوفو‌ها نیست بلکه بسیاری از باکتری ها، پروکاریوت ها و.. ممکنه هنوز هم در بسیاری کرات دیگه زندگی کنم.
از صد هزار سیاره، فرض اینکه حتی 10 تاش شامل یوفو باشه اونوقت حداقل ۱۰ نوع یوفو تازه فقط در کهکشان شیری وجود داره …

احتمال ۳: بنابر مشاهدات بسیاری از افراد سراسر جهان، اجسام غیرطبیعی و نرمال در آسمان مشاهده شده حال
۱) ممکنه این اجسام توسط ناسا و سازمان سیا برای انجام تحقیقات ساخته شده باشند
۲) ممکنه از کرات دیگه اومده باشن

احتمال۴)گذشتگان شامل اینکاها،مصریان،و چینیان علائم بسیاری از موجودات غیر زمینی نقاشی کردن چه در سنگ نوشته ها و کتب ..
دقیقا شکل و طراحیشون مثل سفینه هایی هست که امروزه در بسیاری از منابع اینترنتی و علمی معتبر مشاهده میکنیم..
حال، آیا در اون زمان همچین اجسامی رو مشاهده نکردن؟!!
صد درصد مشاهده کردن.

امیر
پاسخ به  بیژن
6 ماه قبل

پس ما هالا فرض رو بر این میزاریم که وجود دارن
و الان که ما میگیم وجود دارن وقتی اونا چندین هزار سال پیش در مصر باستان با بشقاب پرنده ها به بازدید از زمین اومدن ینی اونا الان هزاران سال از ما جلو تر و قوی ترن

رضا
1 سال قبل

وجود دارد حتما

ناشناس
1 سال قبل

کی گفته آنها از فرزندان آدمند که بهشون میگید آدم؟

m_n
1 سال قبل

حافظ گفته رسد آدمی بجای که جز از خدا نبیند ،
بنگر تاچه حد است مقام آدمیت
شاید منظور همان باشد که روزی بشر به جنین مخلوقات پروردگار ارتباط برقرار کند
پس ما منکر این نیستیم که جهان تنها متعلق به عرض یاهمین زمین است وما تنها مخلوق این جهان بوده باشیم اگر چنین بود هیچگاه درقرآن ودعا الله رب السماوات والارض وما منهن وما بینهن ورب العرش العظیم آورده وتوصیه نمیشد

بابک
1 سال قبل

استخاره گرفتم و از خدا پرسیدم در مورد وجود موجودات فضایی، جواب استخاره: از مکان های دور فریادها به گوش میرسد

خخخخ
پاسخ به  بابک
1 سال قبل

واقعا یعنی اینقد خرافاتی هستین؟؟؟!

سید امیرعلی
پاسخ به  خخخخ
3 ماه قبل

شما اشتباه می کنی ادم فضایی ها وجود دارن خودت خرافاتی تری اونا مغزشون از ما بیشتره و پیشرفته ترن

سام
پاسخ به  سید امیرعلی
1 ماه قبل

همتون خنگین وجود دارد من دیدم تازه ۱۰ سالمه ۵سال تحقیق کردم

ناشناس
1 سال قبل

به فکر زمین باش نه اسمان و فضا . به جای موجودات فضایی به فکر موجودات زمینی و صلح بین
انها باش . مشکلات زمین همه حل شد حالا میخواهی مشکلات فضا حل شود . به فکر زمین خودت
باش دست از فضا بردار . لایه اوزون را اسیب نرسان . از متون کتب مقدس برای اثبات فضایی ها
استفاده منما ان نوشته ها تفسیرات زیادی دارند و یک وجهی نیستند . موجودات فقط زنده ها
نیستند سنگ و خاک نیز از نظر کتاب مقدس تسبیح گو می باشند . چه گلی به سر زمین زدی که
حالا میخواهی فضا را هم داشته باشی . زمین خیلی بزرگ است و تو را کافیست انقدر زمینهای
خالی و بی مصرف و بی اب و علف در زمین هست انها را اباد ساز . اگر زمین را سراسر اباد ساختی
با انسانهایی خوب و با نژادی خوب و بی نقص و یک صلح پایدار و جاودان انوقت موجودات فضایی
اگر وجودداشته باشند ارزوی سفر به زمین خواهندداشت .

خخخخ
پاسخ به  ناشناس
1 سال قبل

اگه به فکر فقط زمین باشیم در حد حیوانیم نه انسان!

amirabbas
پاسخ به  ناشناس
5 ماه قبل

ببین دوست عزیز من تو قرآن پیدا کردم که نوشته ما فرزندان انسان را بر بیشتر مخلوقات برتری بخشیدیم . بعدشم خود امامان هم قبول داشتند و ما تو زمین هستیم و فکر می کنیم زمین خیلی بزرگ هست ولی در صورتی که زمین به اندازه یک دونه شن تو ساحل هست! و اینکه چندین میلیون نفر یا میلیارد نفر به این اعتقاد دارن و اینکه کسانی که اینطوری فکر میکنن معذرت ولی مغذشون در حد زمین کار میکنه که تو همونشم موندن! و مغز شما ها در همین هست در ضمن هیچوقت دانشمندان نجوم جهان الکی تحقیق نمیکنن که ! حتما چیزایی دیدن یا فهمیدن ! ببین تازه قبلا مریخ عین زمین هوا داشت خاک خوب داشت و آب و جایی برای زندگی موجودات و اینو باید بگم که اینا خرافات نیستن و در اصل باید گفت که علم هست! شماهایی که میگید خرافات هست قرآن کریم خداوند رو که قبول دارید ! برید سوره اسراع رو بخونید! اصلا واقعا فکر کن فقط انس و جن و حیوانات:/ به هرکی بگی میخنده.البته اگه عقل داشته باشه:/ و مشکلات زمین با عقلی که داریم حل نمیشه!

ناشناس
1 سال قبل

زیاد بودن سیارات و ستارگان دلیل بر وجود داشتن زندانی در انها نیست همچنانکه زیاد بودن تعداد
کروموزوم در اسپرم دلیل بر ان نیست که همه به بچه تبدیل شوند .

ستاره
1 سال قبل

با سلام
من ستاره ۱۵ سال دارم
ما الان در سال ۲۰۱۸ هستیم و مطمئن هستم در سال ۲۰۲۱ یا۲۰۳۱ با اون ها ارتباط برقرار میکنیم،تو سال ۲۰۲۱ ترامپ دوباره رئیس جمهور میشه چون کسی که در زمان سفر کرده اینو میگه و اون گفته که از سال ۲۰۲۱‌ به بعد همه چی پیشرفت میکنه و ما با ادم فضایی ها ارتباط برقرار خواهیم کرد و پیشرفت فوق العاده و عجیبی خواهیم کرد،،،علاوه بر اون من در جایه دری دیده بودم که میگفتن شکل و قیافه ی ترامپ شبیه انسان های فضاییه و احتمال این رو میدن که اون و چند نفر دیگه که اسم هاشون رو یادم نمیاد،، کنترل زمین رو بر دست بگیرن و همه چیز رو متحول کنند،، منتظر سال ۲۰۲۱ هستم،،اگه زنده باشم و ببینم…
ولی قطعا قطعا ان ها وجود دارند

فاطمه
پاسخ به  ستاره
1 سال قبل

فرا زمینی ها وجود دارن و ما در آینده شاهدشون خواهیم بود

سلنا
پاسخ به  ستاره
2 ماه قبل

ترامپ شبیه همه چیه😂😂😂😂

Jim
1 سال قبل

سلام .شاید باور نکنید اما من از نزدیک با یکیشون ملاقات داشتم و تو صحرا دیدمش اولش ترسیدم اومد طرف من شبیه ادم بود سرش بزرگ بود دندون نداشت نفس نمیکشید چشای گرد داشت به من نگاه میکرد من خشکم زده بود خیلی ترسیدم نمیتونستم داد بزنم یه کم اونطرف تر یه دود با صدای عجیب میومد دیگه مطمعن شدم ادم فضایی بود داشتم میمردم…..

ناشناس
پاسخ به  Jim
1 سال قبل

همه اینها که گفتی نشانگر اینه که شبها جیش نمیکنی تا خواب راحتی داشته باشی..

رها
پاسخ به  ناشناس
1 سال قبل

🤣🤣🤣🤣

Mina
پاسخ به  Jim
1 سال قبل

الان فکر کردی داری با خر حرف میزنی؟ //:

امیر
پاسخ به  Jim
6 ماه قبل

بر گرفته از کتاب خفاش ها ماکرونی میخورند

Jim
1 سال قبل

جناب ناشناس یه شب بیا ببین من جیش میکنم یانه خخخخ.بنده واقعا با ادم فضایی ارتباط دارم جن نیست ادمپفضایی بادسزعت نور میان پیشم فعلا هیچ حرفی نزدن فم کنم هنوز زبون همو نمیدونیم ولی با من دوست شدن

امین
پاسخ به  Jim
1 سال قبل

إ راس می گی

امیر
پاسخ به  Jim
6 ماه قبل

من دارم پاره میشم از خنده داداش غذا سنگین نخور زیاد

Ali reza
پاسخ به  Jim
4 ماه قبل

اخه چی بهت بگم! وقتی که کل کره زمین دنبال وجود ادم فضایی هست بعد تو باهاشون دوست شدی خدا نکشتت

ناشناس
1 سال قبل

اره

آدم فضایی
1 سال قبل

مرسی که اینقدر درگیر منید
😂😂😂

سام
پاسخ به  آدم فضایی
1 سال قبل

دانشمندان این همه سعی کردن که به آدم فضایی ها ارتباط برقرار کنم ولی نتونستن. بعد ما خیلی راحت تو یه سایت داریم با یکیشون حرف می‌زنیم . منظورم خودتی 😂😂

^-^
پاسخ به  آدم فضایی
1 سال قبل

ب نظر من وجود داره چون جسد مومیایی ی موجود ناشناس رو توی مصر پیدا کردن خوب همین دلیل قانع کننده ایه برای وجود ادم فضایی ها

ب نظر من همون طور ک ما درگیر اوناییم اونا هم در گیر ماعن 😂😂😂😂

:/
پاسخ به  آدم فضایی
1 سال قبل

عه ی ادم فضایی😂😂😂😂

مهرزاد
1 سال قبل

وجود دارد

ملودی
1 سال قبل

واای پسر فک کو اگه واقعن اینا وجود داشته باشن چی میشه😍

ناشناس
1 سال قبل

به نظر من این زمین جهنم سیاره ی دیگریست.
حالا ریش و قیچی دست خودتون هر جور می خواهید فک کنید😊

سانیار
1 سال قبل

ببینید من الان ۱۳ سالمه ولی از ۱۱ سالگی با ابن واقیتی که از نظر من -طلخ_ ترس ناک-وعصبی کنندس رو به رو شدم این بود. ما تنها نیستیم ما هیچی از اون نمیدونیم ولی اونا میدونن ما نمیدونیم اونا کجان ولی اونا میدونن انو میتونن مارونابود کنن ولی ما نمی تونیم
حتی گاهی اوقات احساس اونا دارن مارو کنترل میکن
ببینید یک فرزیه هست که هرکس بعد از مرگ وارد یک بدن دیگه تویه زمان ومکان دیگه مشه حلا فرز کنید اگه همه یه همیه ما یک روح در نامحدود بدن باشیم چی میشه۰
ومن احساس کوچیکی میکن چود بین میلیارد ها میلیارد مجود زنده در یک سیاره در یک منزومه دریک گهکشان وبیشتر از اون که حتا قدرت درک همچین نداریم۰
واز نظر من این خیلی مسخرص که بر این ها چشم ببندیم وبگیم

جز ما موجود دیگری وجود نداره

ناشناس
پاسخ به  سانیار
1 سال قبل

ایشالله تا چند سال دیگه که چندتا *** ببینی همه این دغدغه های ذهنیت رفع میشه و مغزت رو فقط یه چیز پر میکنه

با ادب
پاسخ به  ناشناس
3 ماه قبل

😐 خیلی بی ادبی با بچه درست صحبت کن *** منحرف

ریحانه
1 سال قبل

سلام من ریحانه ۱۷سالمه بنظر من آدم فضایی ها وجوددارند اونها قوی ترو باهوش تر ازماهستن ومطمعنم ک وجود دارن اما دانشمندان هنوزشک دارن واز نظر علمی اونو اثبات نمیکنن