آی پینز

آیا آدم فضایی‌ ها واقعا وجود دارند؟ از مخفی کاری ها تا رویت بشقاب پرنده ها!

بزرگ‌ترین سؤال در تمام دنیا که هنوز هیچ کس نتوانسته پاسخ سر راست و درستی به آن بدهد این است که آیا واقعاً فضایی‌ها وجود دارند یا خیر؟ وقتی که این معما حل شود ۲ حالت دارد، یا می‌فهمیم که واقعاً فضایی‌ها وجود دارند، یا یک قدم به کشف اینکه انسان‌ها و بشریت تنها فرم حیات در جهان هستند نزدیک می‌شویم. مسلماً پاسخ به این سؤال را نمی‌توانیم به طور قطع بیان کنیم، مگر اینکه بتوانیم با آنها تماس برقرار کنیم یا آنها با ما تماس برقرار کنند و یا شواهدی عینی از وجود آنها پیدا کنیم. این فرضیه هم وجود دارد که اگر ما موجودات فضایی را پیدا کنیم، آنها نه در قالب موجودات فوق هوشمند و پیشرفته، بلکه به شکل باکتری یا میکرو ارگانیسم‌های دیگر باشند. اما حتی این هم نمی‌تواند جلوی بشر را برای جست و جوی بیشتر بگیرد.

در ادامه برخی معماهای حل نشده‌ی فضایی آورده شده که توجهتان را به آنها جلب می‌کنیم.

آیا بر روی مریخ حیات وجود دارد؟

این سیاره‌ی قرمز کمی به زمین شباهت دارد و تصور می‌شود که در گذشته با آب پوشیده بوده است. اما دانشمندان هنوز هم مطمئن نیستند که آیا مریخ واقعاً یک سیاره‌ی مرده است یا زمانی حیات بر روی آن جریان داشته است. تصور بر این است که مریخ تقریباً بیش از ۳.۸ میلیارد سال پیش، قبل از اینکه دوره‌های گرمایی سطحش را ذوب کند یخ زده و دره‌های عمیق و پستی بلندی‌های گوناگونی بر روی آن ایجاد کرده است. این تصور نیز وجود دارد که ایجاد شدن و افزایش گازهای گلخانه‌ای در اتمسفر متراکم مریخ بر ایجاد چرخه‌های آب و هوایی ناپایدار و قابل توجه دامن زده است. دانشمندان بر این باورند که این می‌تواند دلیلی بر سطح آبی و دارای پستی بلندی این سیاره باشد. آب می‌تواند شرایط مورد نیاز برای زندگی را فراهم کند، پس امکان اینکه میلیارها سال پیش موجودات زنده‌ای بر روی مریخ حضور داشته‌اند، وجود دارد، هرچند آنها احتمالاً به دلیل آب و هوای بسیار متغیر و ناپایدار آن کلاً از بین رفته‌اند.

آیا موجودات فضایی سعی می کنند با ما ارتباط برقرار کنند؟

دانشمندان سیگنال‌هایی را از ستاره‌های دور دست در سال‌های اخیر دریافت کرده‌اند. با اینکه بعضی‌هایشان از منابع طبیعی که به‌صورت روتین جریان دارند آمده، اما بعضی‌هایشان احتمالاً توسط آدم فضایی‌ ها فرستاده شده‌اند. اخترشناسانی به نام  Ermanno F. Borra و Eric Trottier در مقاله‌ای تحت عنوان «سیگنال‌هایی که احتمالاً از سوی فرازمینی ها آمده» جزئیات کشف ۲۳۴ سیگنالی که دریافت شده بود را شرح دادند.

متاسفانه ما هنوز نمی‌دانیم که این فرازمینی ها در ارتباطشان چه چیزی را می‌خواستند به ما بگویند، یا اصلاً چیزی می‌خواستند بگویند یا نه، اما امیدواریم به زودی متوجه این قضیه بشویم.

آیا موجودات فرازمینی در اقیانوسی بر روی یکی از ماه های مشتری زندگی می کنند؟

بعضی از دانشمندان معتقدند که Europa (یکی از ماه‌های مشتری) که حدوداً هم سایز زمین است، اقیانوسی پنهان در زیر پوسته‌ی یخ زده‌ی خود دارد. اگر این پیش بینی‌ها درست از آب دربیاید، این محل می‌تواند مکانی عالی برای زندگی موجودات فرازمینی باشد.

طبق گفته‌ ناسا، با وجود آب سرشار از نمک، سطح سنگی دریا و انرژی و مواد شیمیایی‌ که توسط گرمایش جزر و مد ایجاد می‌شود، Europa می‌تواند بهترین محل حال حاضر در منظومه‌ی شمسی باشد که می‌توان غیر از زمین در آن زندگی کرد. ناسا بر این باور است که شواهدی از بخار توده‌های آب از سطح ماه مشتری پیدا کرده است.

آیا این توده‌های بخار که رگه‌هایی از زندگی را در خودشان پنهان کرده‌اند به دانشمندان اجازه‌ی حل معمای فضایی را می‌دهند؟

آیا ما آدم فضایی هستیم؟

برخی دانشمندان بر این باورند که انسان‌ها نوادگان کسانی  هستند که روزی در مریخ می‌زیسته اند اما میلیاردها سال پیش با سیارک‌ها به زمین آمده‌اند.

دانشمندان اعتقاد دارند که شاید حیات اولین بار بر روی مریخ شکل گرفته بوده و سپس زمین را هم درگیر کرده است. اعتقاد بر این است که حیات شانس بیشتری برای شروع بر روی مریخ در زمان‌های گذشته داشته، چراکه این سیاره پیش از این شرایط بهتری برای زندگی داشته است؛ مثل آب و اتمسفر مناسب.

آنها بر این باورند که برخورد سیارک‌ها که توسط سنگ‌های فضایی منظومه‌ی شمسی صورت گرفته ممکن است باعث خرد شدن و تلاقی این دو سیاره شده و تکه‌ای از حیات و موجودات را از مریخ به زمین آورده باشد.

به گفته‌ی اخترشناس، Caleb Sharf:«ما تکه‌ای از مریخ را بر روی زمین پیدا کرده‌ایم و بر این باوریم که تکه‌هایی از زمین هم بر روی مریخ موجود است.»

آیا هیچ سیاره ی قابل سکونتی در نزدیکی زمین وجود دارد و آیا کسی بر روی آنها زندگی میکند؟

ستاره شناسان هم اکنون سیاراتی خارج از منظومه‌ی شمسی پیدا کرده‌اند. از زمان پرتاب فضاپیماهای سیاره یاب کپلر ناسا در سال ۲۰۰۹، تا کنون ۴ هزار سیاره‌ی احتمالی خارج از منظومه‌ی شمسی پیدا شده است( اصطلاحاً سیارات فراخورشیدی). از این تعداد ۲۱۶ تا به زمین شباهت داشته‌اند. مشکلی که وجود دارد این است که با اینکه این سیارات شبه زمینی قابل سکونت هستند، اما چندین هزار سال نوری از ما فاصله دارند که این یعنی دست ما فعلاً به آنها نمی‌رسد.

۱۶ نشانه دال بر وجود آدم فضایی ها

میلیاردر روسی Yuri Milner با اخترفیزیکدان انگلیسی استفان هاوکینگ، تیمی در راستای کشف و برقراری ارتباط با موجودات فرازمینی تشکیل داده است. ستاره شناسان قرن‌ها بر سر وجود موجودات فضایی در حال بحث بوده‌اند، اما هنوز هیچکس نمی‌تواند شواهد عینی و اساسی‌ای از فعالیت موجودات فضایی در سراسر این سیاره به‌دست آورد. از تمدن مصر تا رویت شدن یوفوها یا بشقاب پرنده‌ها از زمین، در ادامه ۱۶ نشانه وجود دارد که ما را از وجود آدم فضایی‌ ها مطمئن می‌سازد.

 

 آدم فضایی‌

۱. دانشمندان یک شیء خارجی به طول نیم اینچ داخل جمجه ی ناپلئون بناپارت پیدا کرده‌اند. خود ناپلئون هنگامی که روزهای زیادی در سال ۱۷۹۴ ناپدید شده بود، گفته بود که توسط یک مرد عجیب و غریب زندانی شده بوده است.‌ به نظر شما این تصادفی است؟

 آدم فضایی‌

۲.حکاکی‌هایی که از مصر کشف شده نشان می‌دهد که ماشین‌های پرنده‌ای شبیه فضاپیماها در گذشته از دره‌ی نیل بازدید کرده‌اند.

۳. شهر کوچک Bonnybridge در اسکاتلند پایتخت بشفاب پرنده‌ی اسکاتلند نامیده می‌شود. زیرا به‌طور متوسط در این منطقه سالانه رویت شدن بیش از ۳۰۰ بشقاب پرنده گزارش می‌شود.

 آدم فضایی‌
۴. هنگامی که یک گروه از دانشمندان انگلیسی بالونی را به خارج از استراتوسفر در سال ۲۰۱۳ فرستادند، هنگام برگشت بالون بسیار شوکه شدند چراکه در بالون یک موجود زنده‌ی عجیب و غریب بود. این دانشمندان بر این باورند که این گونه موجودات فقط می‌توانند از فضا نشأت گرفته باشند.

 آدم فضایی‌

۵. مطالعات اخیر نشان می‌دهند که یکی از ماه‌های مشتری به نام Europa، ممکن است حاوی باکتری‌های قرمز یخ زده باشد. این موضوع دانشمندان را به فکر واداشته که وقتی این گونه باکتری‌ها وجود دارند، ممکن است شکل پیشرفته‌تری از حیات هم بر روی این ماه وجود داشته باشد.

(تصویر عکس گرفته شده از ماه مشتری توسط ناسا در ۱۲ نوامبر سال ۱۹۹۶ را نشان می‌دهد)

آیا آدم فضایی‌ ها واقعا وجود دارند؟ از مخفی کاری ها تا رویت بشقاب پرنده ها!

۶. پس از دریافت تصاویری از سوی کاوشگر Venera-13 از زهره در سال ۱۹۸۲، دانمشند روسی Leonid Ksamfomaliti ادعا کرد که احتمالاً اشکالی از زندگی عقرب مانند بر روی سیاره‌ی زهره وجود دارد.

( در این تصویر مناطق سیاه رنگ توسط برخورد شهاب سنگ‌ها بوحود آمده است.)

آیا آدم فضایی‌ ها واقعا وجود دارند؟ از مخفی کاری ها تا رویت بشقاب پرنده ها!

۷. محققان یک صخره‌ی مریخی در قطب جنوب پیدا کرده‌اند که ادعا می‌کنند حاوی فسیل نانوباکتری ها بوده است. این موضوع باعث گمانه زنی‌هایی شد که چنین صخره‌هایی که میلیاردها سال پیش به زمین آمده‌اند ممکن است تشکیل دهنده‌ی زندگی و حیات به شکل امروزی باشند.

آیا آدم فضایی‌ ها واقعا وجود دارند؟ از مخفی کاری ها تا رویت بشقاب پرنده ها!

۸. در سال ۱۹۹۷، دانشمندان در دانشگاه ایالتی اوهایو، سیگنال‌هایی از فاصله‌ی ۲۰۰ میلیون سال نوری دریافت کرده‌اند. این سیگنال‌ها که به‌طور قابل توجهی قوی بوده‌اند، دانشمندان را بسیار گیج و سردرگم کرده‌اند و آنها همچنین در حال تلاش برای شناسایی منبع آن هستند.

آیا آدم فضایی‌ ها واقعا وجود دارند؟ از مخفی کاری ها تا رویت بشقاب پرنده ها!

۹. اخیراً، دانشمندان میکروارگانیسمی کشف کرده‌اند که توانایی بی سابقه‌ای در مقاومت در برابر تشعشعات خطرناک رادیواکتیو دارد، به گونه‌ای که تاکنون در هیچ ارگانیسم زمینی‌ دیگری دیده نشده است. دانشمندان معتقدند که این میکروارگانیسم از مریخ نشأت گرفته و از فرضیه‌ی وجود موجودات فضایی پشتیبانی می‌کند.

 آدم فضایی‌

۱۰. متان به‌طور معمول توسط موجودات زنده تولید می‌شود، اما حجم عظیمی از این گاز در فضای اتمسفری مریخ کشف شده که بازهم تاییدی بر نظریه‌ی قدیمی حیات بر روی زمین می‌باشد.

آیا آدم فضایی‌ ها واقعا وجود دارند؟ از مخفی کاری ها تا رویت بشقاب پرنده ها!

۱۱. اختر فیزیکدان مالزیایی، Mazlam Othman، مدیر دفتر سازمان ملل در زمینه‌ی امور فضایی است که با تمام فعالیت‌ها و مسائل مربوط به فضا سروکار دارد. وظیفه‌ی Mazlan همچنین شامل این می‌شود که با بازدیدکننده‌های فضایی احتمالی ارتباط برقرار کند و اگر مریخی‌ها با ما ارتباط برقرار کردند خوش آمدگویی انسان‌ها را به آنها ابلاغ کنند.

آیا آدم فضایی‌ ها واقعا وجود دارند؟ از مخفی کاری ها تا رویت بشقاب پرنده ها!

۱۲. فقط ترافیک هوایی نیست که باعث می‌شود هواپیماها به شکلی که در تصویر مشاهده می‌کنید پرواز کنند. اخیراً، چندین مورد راجع به برخورد یک جت تجاری به یک بشقاب پرنده گزارش شده است. یک خلبان گزارش داده است که یک جسم پرنده‌ی دلتا شکل دیده که در هنگام پرواز به سمت منچستر انگلستان به سمت آنها می‌آمده. بشقاب پرنده قبل از اینکه خلبان بخواهد برای جلوگیری از برخوردشان به هم واکنش نشان بدهد ناپدید شده است.

آیا آدم فضایی‌ ها واقعا وجود دارند؟ از مخفی کاری ها تا رویت بشقاب پرنده ها!

۱۳. کهشکشان ما، راه شیری، شامل بیش از ۴۰۰ میلیارد ستاره می‌شود و دانشمندان بر این باورند که حدود نیمی از این ستاره‌ها حداقل یک سیاره در مدار خود دارند. ستاره شناس و متخصص فیزیک نجومی آمریکا، دکتر فرانک دریک، امکان وجود تمدن فرازمینی را بر اساس احتمال سکناگزیدن موجودات زنده در این سیارات مورد استدلال قرار می‌دهد.

آیا آدم فضایی‌ ها واقعا وجود دارند؟ از مخفی کاری ها تا رویت بشقاب پرنده ها!

۱۴. در تاریخ ۱ آگوست ۱۹۹۶، اخبار گزارشی از رویت شدن یک بشقاب پرنده در پنسلوانیای آمریکا اعلام کرد. زنی به نام Betty Klem نوری را دید که به سمت او می‌آید و حدود ۷۰۰ متر آن طرف تر فرود آمده است.

آیا آدم فضایی‌ ها واقعا وجود دارند؟ از مخفی کاری ها تا رویت بشقاب پرنده ها!
۱۵. هنگامی که فضانوردان آمریکایی طی مأموریت آپولو ۱۱ بر سطح ماه فرود آمدند، یک شیء پرنده‌ی ناشناس را در نزدیکی موقعیتشان رویت کردند. در ابتدا آنها گمان کردند که بخشی جدا شده از راکت است که بعداً تأیید شد که آن شیء حدود ۹۶۵۶ کیلومتر از آنها فاصله داشته است. این موضوعی است که همچنان دانشمندان را سردرگم نگه داشته است.

آیا آدم فضایی‌ ها واقعا وجود دارند؟ از مخفی کاری ها تا رویت بشقاب پرنده ها!

۱۶. فضانوردان برای دهه‌ها در تلاش بوده‌اند تا به‌وسیله ی فرستادن امواج رادیویی با فضایی‌ها ارتباط برقرار کنند. در سال ۲۰۰۴، آنها سیگنال رادیویی ناشناسی را مشاهده کردند که قوی‌تر و قوی‌تر می‌شد و آنها بر این باورند که احتمالاً آدم فضایی‌ ها در تلاش برای برقراری ارتباط با ما بوده‌اند.

شما چه فکری  می کنید؟
وجود آدم فضایی ها را باور دارید؟
از اینکه روزی بتوانیم با آنها ارتباط برقرار کنیم خوشحال می شوید؟
نظرات خود را  حتما با دیجی رو به اشتراک بگذارید.

این مطلب در سال 97 منتشر و در تاریخ 10 آذر 1401 به روز شده است.

منبع msn
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
670 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد
محمد
6 سال قبل

خب راستش اگه مثه فیلما باشه باید کم کم منتظر خیلی چیزا باشیم جنگ با فضایی ها دوستی باهاشون خوباشون بداشون خیلی خیلی شبیه به فیلما میشه

آقای دارانگ
آقای دارانگ
پاسخ به  محمد
5 سال قبل

سلاممن اعتقادکامل دارم ترامپ ازهمون آدم فضای هست چون مثل انسان نمیباشدبرای همه روشن است

*_^
*_^
پاسخ به  آقای دارانگ
5 سال قبل

زیادی مغزت شستشو شده !

بهار
بهار
پاسخ به  *_^
3 سال قبل

نه

ایلیار
ایلیار
پاسخ به  *_^
3 سال قبل

اشتباه

دانیال
دانیال
پاسخ به  *_^
2 سال قبل

?

**a
**a
پاسخ به  *_^
2 سال قبل

فرا زمینی ها وجود دارند چون امام باقر (ع) در این باره توضیح داده اند که : در میان ستاره ها شهر هایی مثل شهر های زمین و موجوداتی زنده شبیه انسان وجود دارد، اما این شک بر انگیز است که آیا انسان موجودات فضایی را دیده است؟، آیا با آنها ارتباط برقرار کرده است؟ ??

بهار
بهار
پاسخ به  آقای دارانگ
3 سال قبل

دقیقا،????

ایلیار
ایلیار
پاسخ به  بهار
3 سال قبل

اشتبای

MaryaM
MaryaM
پاسخ به  آقای دارانگ
3 سال قبل

آخ گفتی??

ساینا
ساینا
پاسخ به  محمد
4 سال قبل

اون فیلمه اما ما در واقعیت داریم زندگی می کنیم اقا محمد

سپهر
سپهر
پاسخ به  ساینا
3 سال قبل

من ندیدم

mmo. zoomed
mmo. zoomed
پاسخ به  سپهر
2 سال قبل

کهکشون بی نشون.. ؟؟هنوز کامل نشده..

بنده ی وی ای پیه خدا
بنده ی وی ای پیه خدا
پاسخ به  محمد
4 سال قبل

ماتو واقعیت داریم زندگی می کنیم

بنده ی وی ای پیه خدا
بنده ی وی ای پیه خدا
پاسخ به  محمد
4 سال قبل

ما تو واقعیت داریم زندگی می کنیم

النا
النا
پاسخ به  محمد
4 سال قبل

این فیلم نیس دنیای واقیه

بردیا
بردیا
پاسخ به  محمد
3 سال قبل

????آره تو خوابمون هم چیزی نمی بینیم آدم فضایی ها وجود دارن

امیر»
امیر»
پاسخ به  بردیا
3 سال قبل

شما چقدر بیکارید برید تحقیق بکنید نه دعوا???‍♀️

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  امیر»
3 سال قبل

من نزدیک یک سال که فضا و موجودات فضایی مغزم رو درگیر کرده و توی کار هیجانی تحقیق درباره‌ی این ها هستم

بهار
بهار
پاسخ به  امیر»
3 سال قبل

خب یکم می‌خوایم در موردش صحبت کنیم،?

پرنیان
پرنیان
پاسخ به  امیر»
2 سال قبل

من تحقیق کردم بعضیا میگن هست بعضیا میگن نیست?

نگار
نگار
پاسخ به  پرنیان
2 سال قبل

هست

دریا عسکری
دریا عسکری
پاسخ به  امیر»
2 سال قبل

آفرین امیر

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  بردیا
2 سال قبل

من فکر میکنم یک روز با انها ارتباطی برقرار می کنیم

محمد
محمد
پاسخ به  کاربران ناشناس
2 سال قبل

شاید ما نتونیم ولی نوادگان ما حتما توی سال های ۲۰۰۰سیگنال هایی از فضا گرفته شده که حدود ۲۶۴تای انها غیر طبیعین و چند وقت پیش هم یکی از دانشمندان بزرگ توی منطقه ۵۱ عراق قبل از اینکه بمیره یک سری عکس ها پخش کرد و گفت که ادم فضایی ها وجود دارند!!

عسگری
عسگری
پاسخ به  کاربران ناشناس
2 سال قبل

حتما

امین
امین
پاسخ به  کاربران ناشناس
1 سال قبل

به نظر من هم یک روز با آدم فضایی ها ارتباط برقرار می کنیم

امیر
امیر
پاسخ به  محمد
3 سال قبل

اگه ما بخاهیم با آنها بجنگیم سخت میشود آنهارا برد چون آنها چیز هایی دارن که مانداریم از کجا معلوم شاید آنها مارا در جنگ ببرد ودنیا مارا نابود کند

samira
samira
پاسخ به  امیر
3 سال قبل

درسته ولی اگر وجود داشته باشند شاید بتونیم ارتباط خوبی با هم بگیریم (با فضایی ها)از کجا معلوم فقط خدا خبر داره

آرام
آرام
پاسخ به  samira
3 سال قبل

من نمیخوام چیزی بگم ولی احتمالش هست که فرا زمینی ها روی زمین زندگی کنن و جایی که ازش اومدن رو پنهان کنن

Kmly
Kmly
پاسخ به  آرام
3 سال قبل

نمیخای چیزی بگی؟? ولی گفتی

بهار
بهار
پاسخ به  آرام
3 سال قبل

شاید

Arezoo@
Arezoo@
پاسخ به  آرام
2 سال قبل

اره احتمالش هست موافقم

آرام
آرام
پاسخ به  samira
3 سال قبل

اصولا چون وقتی میگی فضایی حس خوبی رو منتقل نمیکنه یا باید با فرازمینی ها بجنگیم یا درست صداشون کنیم،مثلا اگه از مریخ باشن بهشون بگیم مریخی نه فضایی

بهار
بهار
پاسخ به  samira
3 سال قبل

اره درسته

صبا
صبا
پاسخ به  امیر
3 سال قبل

خخخ هنو معلوم نی فضاییا وجود دارن یا نه حالا شماها دارین نتیجه ی جنگ رو پیش بینی می کنین؟!!!!

مهدی
مهدی
پاسخ به  صبا
3 سال قبل

اره والا،?

بهار
بهار
پاسخ به  صبا
3 سال قبل

والا ،???

مطهره
مطهره
پاسخ به  صبا
2 سال قبل

???جررررررر

بهار
بهار
پاسخ به  امیر
3 سال قبل

وای خدا خودت کمک کن،??????از اون ها می ترسیم چون اون ها با ما همان کاری را میکن که ما با حیوانات کردیم

مطهره
مطهره
پاسخ به  بهار
2 سال قبل

وووییی

Arezoo@
Arezoo@
پاسخ به  بهار
2 سال قبل

شاید اونا انتقام حیوانات رو از ما بگیرن

ئوئئئئئ
ئوئئئئئ
پاسخ به  امیر
3 سال قبل

چرا همه فکر می کنن اونا از ما حتما پیشرفته ترن از کجا معاوم شاید ما از اونا پیشرفته تر باشن

مطهره
مطهره
پاسخ به  ئوئئئئئ
2 سال قبل

ن باو?

علیرضا
علیرضا
پاسخ به  ئوئئئئئ
2 سال قبل

چون اونا هزارن سال نوری از ما جلوتر هستند عزی

تورک اوغلان
تورک اوغلان
پاسخ به  امیر
3 سال قبل

از کجا معلوم که اونا باهوش هستن

رامتین
رامتین
پاسخ به  امیر
2 سال قبل

ممکنه از ما سلاح هاشون پیشرفته تر باشه یا اینکه سلاح هاشون از ما ضعیف تر باشه و ما قوی تر باشیم

Arezoo@
Arezoo@
پاسخ به  امیر
2 سال قبل

ما دنیای اونارو نابود میکنیم ولی اونا نه انسان باعث نابودی خیلی از چیز ها شده مثلا دایناسور ها

ناشاس
ناشاس
پاسخ به  امیر
2 سال قبل

شاید هم ما نژادی باشیم که در تکنولوژی جلو تره کسی چه میدانه؟ ما که از اونها خیلی دوریم

عسگری
عسگری
پاسخ به  ناشاس
2 سال قبل

افرین منم قبول دارم

Saeed
Saeed
پاسخ به  امیر
1 سال قبل

وقتی هنوز مشخص نیست ایا وجود دارند یا نه شما به فکر جنگ و برد هستی؟! خخخ عجب

امیر
امیر
پاسخ به  محمد
3 سال قبل

یخرده شبیه فیلم هاست

بهار
بهار
پاسخ به  امیر
3 سال قبل

آره،????

طاها
طاها
پاسخ به  محمد
3 سال قبل

ما تو واقعي يتيم

بهار
بهار
پاسخ به  طاها
3 سال قبل

منظورت چیه؟

حسام
حسام
پاسخ به  محمد
3 سال قبل

به نظر من که خدا گفته ما موجوداتی خلق کردیم من احتمال میدم که آدم فضایی ها وجود داشته باشن

مهدی
مهدی
پاسخ به  حسام
3 سال قبل

اره موافقم همون‌طور که قبلاً گفتم اون ها وجود دارن

مطهره
مطهره
پاسخ به  حسام
2 سال قبل

کاش واقعا باشن?

صبا
صبا
پاسخ به  محمد
3 سال قبل

اگه اینطوری بشه که خیلی عالیه خداییش باحاله دیگه نه؟! امیدوارم سوپرمنم بیارن از نزدیک ببینیمش!!!!

مطهره
مطهره
پاسخ به  صبا
2 سال قبل

??????

ابوالفضل
ابوالفضل
پاسخ به  محمد
2 سال قبل

دقيقا

ابوالقاسم
ابوالقاسم
پاسخ به  محمد
2 سال قبل

سلام من ابوالقاسم بزرگترین دانشمند فضا این فریضه که ایا فرازمینی ها وجود دارد من به شخصه در مطبوعات دو هفته پیش موجودی عجیب که از ناپولوان یا دریکسات می گفت ظاهرش به شکل خیلی پر ابوهت بود می خواست با ما ارطبات برقرار کند ما ۱ماه دیگر باصفینه ufhy5678 به فضا خواهیم رفت و با آنها ارطبات برقرار کنم

علیرضا
علیرضا
پاسخ به  محمد
2 سال قبل

به نظر من ادم فضایی ها وجود دارند چون من خودم یک سفینه ی فضایی دیدم باور نکردنی بود خیلی بزرگ بودو یک شتاب خیلی بالا داشت یک دفعه با سرعت زیاد غیب شد واقعا باور نکردنی بود من هم بعد از اون اتفاق یک سیگنال به فضا ارسال کردم الان چند روز هست اما اگر بتونیم با ادم فضایی ها ارتباط بر قرار کنیم عالیی میشه

Danyal
Danyal
پاسخ به  علیرضا
2 سال قبل

حتما آدم فضایی وجود داره چون تو 100میلیارد ستاره مثل خورشید قطعا سیاره های زیادیم وجود داره قطعا خدا این همه ستاره و سیاره خلق نکرده فقط انسان ها توش باشن اصلا شک نکنین آدم فضایی ها وجود دارن?

Saeed
Saeed
6 سال قبل

به نظر من که حتما این موجودات وجود دارن همونجور ک جن ها هستند و به چشم نمیان حتی خود قران هم یه اشاره ای به وجود این موجودات کرده

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  Saeed
5 سال قبل

میش بگین کجای قران؟ میخوام بدونم

امیر
امیر
پاسخ به  کاربران ناشناس
3 سال قبل

راست میگی در کجای قرآن هست

محسن
محسن
پاسخ به  امیر
3 سال قبل

مگه قرار حتما قران بهت ثابت کنه مگه خودتون عقل ندارین کله پوکا

دین
دین
پاسخ به  محسن
3 سال قبل

قرآن سوره جن ، موجودات بیگانه ، اشاره به منظومات دیگر در کنار منظومه شمسی که میلیون ها سال با یکدیگر فاصله دارند من خودم شاهد سفینه بودم

...
...
پاسخ به  دین
3 سال قبل

ببخشید ولی فکر نکنم اونقدر خنگ باشن که بزارن شما سفینه اونا رو ببینین

samira
samira
پاسخ به  ...
3 سال قبل

شاید اصلا عقل نداشته باشند

آرام
آرام
پاسخ به  samira
3 سال قبل

شاید فقط ساده لوحن چون توی سیاره ی خودشون اینقدر دروغ و دو رویی نبوده

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  samira
3 سال قبل

اونم داره همین رو میگه

آرام
آرام
پاسخ به  ...
3 سال قبل

مگر اینکه شانسی سفینه رو ببینن وگرنه ما خیلی مراقب هستیم

ابوالفضل
ابوالفضل
پاسخ به  ...
3 سال قبل

شرمنده که جوابت رو میدم دیدیه شده که یه بشقاب برنده ای باسرعت بالا دور یک جت میچرخید تو میدونی معنی این چیه اگه نمیدونی فکر کن میفهمی??

Army
Army
پاسخ به  دین
3 سال قبل

واقعا پیش خودت چه فکری کردی که فکر میکنی ما نمیفهمیم داری دروغ میگی مگه الکیه چرا میخوای حرف الکی بزنی اگه دیدنشون به همین راحتیا بود که همه براشون سوال نبود واقعا وجود دارن یا نه اگع شما سفینه هاشونو دیدی پس منم سیزده بدر باهاشون رفتم پیک نیک??

مهتاب
مهتاب
پاسخ به  Army
2 سال قبل

دوست عزیز یکم تحقیق کن تو ی شهر کوچیک سالانه بیش از ۳۰۰ مورد رویت بشقاب پرنده اعلام میشه

رامتین
رامتین
پاسخ به  مهتاب
2 سال قبل

و همچنین تو روسیه هم نور بشقاب پرنده دیده شده و هم جسد اون موجود فضایی. مثل اینکه نمیتونسته تو اکسیژن زنده بمونه و مرده.اگه قرار بود موجوداتی غیر از ما بتونم تو اکسیژن زندگی کنم پس خدا حتما از همون اول رو زمین میزاشتشون احتمالا اونا تو کربن زنده میمونن.

امیر حسین
امیر حسین
پاسخ به  رامتین
2 سال قبل

شاید اونا تو کربن فقط زنده بمونن چون فقط ما تو اکسیژن میتونیم زنده بمونیم

samira
samira
پاسخ به  محسن
3 سال قبل

مگه چه عیبی داره؟ میخوان بدونن

آرام
آرام
پاسخ به  محسن
3 سال قبل

من پرسیدماطمینان حاصل کنم که خالی نمیبنده

مطهره
مطهره
پاسخ به  محسن
2 سال قبل

?????

Mohammad
Mohammad
پاسخ به  کاربران ناشناس
3 سال قبل

بگرد پیدا میکنی قرآن همس بر پایه علم هست یکم تو قرآن بگردی پیدو میکنی

آرام
آرام
پاسخ به  Mohammad
3 سال قبل

یکم اگه به مغزت فشار بیاری میفهمی قرآن مال هزار سال پیشه

Keyvn
Keyvn
پاسخ به  آرام
3 سال قبل

مغز نخودی..توهم اگه به مغزت فشار بیاری میفهمی که قران جدید و قدیم نداره بر پایه علمه..حتی چیز هاییکه هنوز اتفاق نیوفتاده هم اشاره میکنه

Saeed
Saeed
پاسخ به  آرام
1 سال قبل

قرآن در 1000 سال پیش کل آینده رو پیش بینی کرده چیز هایی گفته که الان دانشمندان بزرگ دارن بهشون میرسن یا هنوز نرسیدن

مهتاب
مهتاب
پاسخ به  کاربران ناشناس
2 سال قبل

در پاسخ ب اون شخصی ک پرسید کجای قرآن اومده…من الجنه و الناس…سوره ناس و بچه ها بلدن دوست عزیز

ازیتا
ازیتا
پاسخ به  مهتاب
2 سال قبل

جالبه ولی حاشیه رفتن و کنتاک چه حاصل؟؟!باشن با نباشن ما روی کره زمینیم و روزی با مرگ از این سیاره میریم به جهانی دیگه اونام به همین شکل هرچه خدا آفریده فانیه و فقط خدا جاودانه س و البته روحهای بندگانی لایق ازهرنوع که به ابدیت برسن

نفس
نفس
پاسخ به  Saeed
5 سال قبل

نظر ندی سبک تری

بی نام
بی نام
پاسخ به  نفس
3 سال قبل

شما فضول نباش

ساینا
ساینا
پاسخ به  Saeed
4 سال قبل

درسته

بینام
بینام
پاسخ به  ساینا
3 سال قبل

تو هم فضول نباش

امید
امید
پاسخ به  Saeed
3 سال قبل

میشه بگین دقیقا قرآن کجا بهتر وجود فضایی ها اشاره کرده؟

رویا
رویا
پاسخ به  امید
3 سال قبل

فکر میکنم سوره کهف باشه ولی معنی آیه اینه:موجوداتی بین زمین وآسمانهاآفریدیم

درحال جست وجو
درحال جست وجو
پاسخ به  رویا
2 سال قبل

سوره ی قاف

حسین
حسین
پاسخ به  امید
3 سال قبل

این جاآسمانهاى هفتگانه و زمين و هر كس كه در آنهاست او را تسبيح می‌‏گويند و هيچ چيز نيست مگر اينكه در حال ستايش تسبيح او می‌‏گويد ولى شما تسبيح آنها را درنم‏ی‌یابيد به راستى كه او همواره بردبار [و] آمرزنده است.

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  Saeed
3 سال قبل

یعنی قرآن گفته جن ها وجود دارن؟اگه گفته بگو صفهه چنده قرانه که ما هم بخوانیم????

سهراب
سهراب
پاسخ به  ناشناس
3 سال قبل

واقعا که احمقی، اصلا میدونی قرآن یعنی چی؟ صفحه نمی‌خواد سوره‌ای بنام جن نیز در قرآن هست. و علاوه بر آن آیات زیادی به جن و موجودات آسمانی اشاره دارند یعنی علاوه بر جن موجودات زنده دیگری نیز هستند

ستایش
ستایش
پاسخ به  سهراب
3 سال قبل

حق با شماست.

دختر گوگلی
دختر گوگلی
پاسخ به  سهراب
3 سال قبل

اره دقیقا

نرگس
نرگس
پاسخ به  سهراب
2 سال قبل

بله آدم کوتوله ها هم وجود دارند ؟؟؟؟؟‌

Pourya
Pourya
پاسخ به  ناشناس
3 سال قبل

در قران سوره جن هست برو بخون

Mohammad
Mohammad
پاسخ به  ناشناس
3 سال قبل

واقعا برات متاسفم ک یا ذره عقل نداری قران همه چیزو درباره عالم گفته برو سوره ای به نام جن تو قران هست که خداوند بزرگ توش علاوه بر جن به موجودات فضایی هم اشاره کرده

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  ناشناس
3 سال قبل

مسخره خل هستی تو نه
کاشکی ادم فضایی ها از تو بهتر
باشند

آرام
آرام
پاسخ به  سمیرا
3 سال قبل

جون تو از این بهتریم

آرام
آرام
پاسخ به  Saeed
3 سال قبل

درسته که فضایی داریم ولی اینطور نیست که نامرئی باشن.میشه لطفا بگین کجای قرآن؟

Fatemeh
Fatemeh
6 سال قبل

به نظر من که و جود داره.و ما حتما در آینده نزدیک می تونیم باهاشون ارتباط بر قرار کنیم.

SAeed
SAeed
پاسخ به  Fatemeh
4 سال قبل

راست میگه چند سا ل دیگه باهاشون ارتباط برقرار میکنیم

دافنه
دافنه
پاسخ به  Fatemeh
3 سال قبل

راست می. گوید هست
????

امیر محمد
امیر محمد
پاسخ به  Fatemeh
3 سال قبل

حتما

آرام
آرام
پاسخ به  Fatemeh
3 سال قبل

میشه گفت که معلوم نیست کی میتونی ارتباط برقرار کنی چون ممکنه دقت کن نگفتم هست گفتم ممکنه که فرازمینی ها در بین ما باشند ولی به ما نگویند که چه کسی هستند و فقط به کسانی که به انان اعتماد کافی دارند بگن چون از واکنش دولت ها میترسند،تو خودتو بزار جای ما ببین حاضری ببرنت توی یه اردوگاهی آزمایشگاهی چیزی بعد هی شکنجت بدن و روت چیزای مخطلف آزمایش کنن؟

صبا
صبا
پاسخ به  آرام
3 سال قبل

الکی خیال بافی نکن اصلا چرا باید فضایی‌ها شکل ما باشن؟! زیاد فیلم تخیلی میبینی آره؟؟؟؟؟

علیرضا
علیرضا
پاسخ به  آرام
2 سال قبل

زیاد فیلم میبینی برادر

K.T.M.32
K.T.M.32
6 سال قبل

«هرآنچه که در آسمانها و زمین اند،خدا را ستایش می کنند»
همین جمله در قرآن وجود فضایی ها را تایید میکند.ممکن است فضایی ها اجنه باشند و یا هر موجود دیگری.
زمین،بخشی کوچکی از منظومه خورشیدی است که هرچند برای ما بزرگ است،در منظومه کوچک به شمار می آید.خود منظومه نقطه بسیار ریزی در کهکشان راه شیری،و کهکشان راه شیری،نقطه ای کوچک در مجموعه (حدودا) ۴۳۰۰۰کهکشان است که البته اینها جهان قابل مشاهده برای انسان است و تنها حدود ۲٪ از آسمان اول است.آسمان دوم که از اول بزرگتر و همین طور آسمان هفتم که همه ی آنها غیر قابل تصور اند.
مسلما از عقل به دور است که این جهان بسیار بسیار عظیم فقط یک سیاره ی کوچک قابل زیست باشد.
مطلب گفته ی خودمه بر اساس عقل خودم؛حالا شما هر جور میخواهید فکر کنید.✋

minooo
minooo
پاسخ به  K.T.M.32
6 سال قبل

اوووف افرین خخخ

خخخخ
خخخخ
پاسخ به  K.T.M.32
5 سال قبل

خیلی خرافی هستی!

ایلیار
ایلیار
پاسخ به  خخخخ
3 سال قبل

خیلی هم واقعی

Z
Z
پاسخ به  K.T.M.32
4 سال قبل

منظور خدا از هر ان چه دراسمانهاوزمین اند فرشتهاست ن ادم فضایی???‍♀️

علی
علی
پاسخ به  Z
3 سال قبل

راست می گی

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  Z
3 سال قبل

شاید منظورش از فضایی ها هم باشه

Z
Z
پاسخ به  K.T.M.32
4 سال قبل

منظور خدا از هر ان چه دراسمانهاوزمین اند فرشتهاست ن ادم فضایی???‍♀️

محین
محین
پاسخ به  Z
3 سال قبل

بله ولی در : و آنچه در میان آنهاست این معنش هست که میگویند ادم‌فضایی باید باشه. ولی جدا اراین‌آیه ای در قران‌وحود داره که‌علنآ گفته شده که انسانهایی دیگری شبیه شما وجود دارند که شما هنوز آنها را ندیدید

ایلیار
ایلیار
پاسخ به  محین
3 سال قبل

نمی دونم

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  Z
3 سال قبل

جوابتو آیا دادم

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  محمد مهدی دغاغله
3 سال قبل

نوشتم شاید منظورش از فضایی ها هم باشه

فاطیما
فاطیما
پاسخ به  K.T.M.32
3 سال قبل

تو راست میگی نمیشه توی این همه سیاره فقط یک سیاره قابل سکونت باشه!!

آرام
آرام
پاسخ به  فاطیما
3 سال قبل

نیست

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  آرام
3 سال قبل

اتفاقاً برعکس اونا وجود دارن اگه میگی وجود ندارن

ایلیار
ایلیار
پاسخ به  محمد مهدی دغاغله
3 سال قبل

بله

Danyal
Danyal
پاسخ به  فاطیما
2 سال قبل

فاطیما درست میگه

حمیدرضا
حمیدرضا
پاسخ به  K.T.M.32
3 سال قبل

ولی این گفته مربوط به اهل اسمان یعنی فرشتگان هست

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  حمیدرضا
3 سال قبل

به تو هم میگم منظورش از فضایی ها هم هست

ارمین
ارمین
پاسخ به  K.T.M.32
3 سال قبل

عالی بود فکر منم همینه

آرام
آرام
پاسخ به  K.T.M.32
3 سال قبل

ولی امکان داره اونا نگن خدا،الله،godو… از اسمی که توی سیاره ی خودشون میگفتن استفاده کنن مثلا بگن رائو این دلیل نمیشه بگین که خدا رو نمیپرستن

صبا
صبا
پاسخ به  آرام
3 سال قبل

منظورت خدای کریپتونه؟! منم سریال سوپرگرلو دیدم تو انگار باورت شده ها…می‌دونی فیلم یعنی چی؟ یعنی دروغ! ولی تو هرچی دیدی باور کردی…آخه رائو؟!!!!!

Danyal
Danyal
پاسخ به  K.T.M.32
2 سال قبل

دقیقا

فاطر
فاطر
6 سال قبل

علی بود رابطی اسپینر با بشقاب پرنده

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  فاطر
5 سال قبل

??

ساینا
ساینا
پاسخ به  فاطر
4 سال قبل

چه بی معنی

,yahya
,yahya
6 سال قبل

الله اعلم

ساینا
ساینا
پاسخ به  ,yahya
4 سال قبل

الله اعلم که چی تازه این کلمه رو یاد گرفتی

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  ساینا
3 سال قبل

اره از تو که بهتره خل و چلی تو ها??

Ahmad
Ahmad
6 سال قبل

با سلام من پسری ۱۳ ساله هستم
حدودا۲-۳ سالی هست این موضوع مغزم رو درگیر کرده
تحقیقات کوچک انجام دادم که میتونیم به وسیله اون به وجود فضایی ها پی ببریم
توی اولین ایه قران(سوره حمد):
و همه موجودات جهان خدا رو پرستش میکنند.

موجود در واقع به معنای چیزی هست که مادی هست و از نظر من جن جز اون نیس
خداوند فرموده موجودات جهان
نگفته موجودات زمین
پس حتما حتما موجوداتی رو تو جهان خلق کرده و وجود دارن
ممکن هست اون ادم فضایی هرجوری باشن زرافه سخنگو یا هر چیز. دیگه
که هنوز موجودات جهان باهم اشنا نیستن و مطمعنن بعد از مرگ اونارو خواهیم دید
اما

خدواند انسان رو اشرف مخلوقات نامیده
در حالی که اشرف مخلوقات هنوز اونارو به درستی کشف نکرده ولی اونا مارو کشف کردن
از نظر من هیچکس نمیتونه ثابت کنه که ما انسان هستیم
شاید اونها انسان باشند
اونها اشرف مخلوقات باشن?
و قران کتابی بوده که ابتدا به اونا تعلق گرفته و بعد از دیت اونها به پیامبر رسیده

تمام نتیجه تحقیقات من در همین سطح است ولی در حال جستجو گسترده ای هستم.

minooo
minooo
پاسخ به  Ahmad
6 سال قبل

اااااااا

بنده خدا
بنده خدا
پاسخ به  Ahmad
5 سال قبل

قران رو درست بخون عزیز و اینکه نظرت رو همین جوری بیان نکن شاید یکی که اعتقادش ضعیفه رو گمراه کنی و اینکه نزول قرآن به پیامبر از طرف خدا بوده و پیامبر اونو به انسان ها یعنی ما تعلیم داده تا هدایت شیم

یک کاربر
یک کاربر
پاسخ به  Ahmad
5 سال قبل

داداش میشه بگی چند ساله هستی؟من میخام جسدم رو بیمه کنم به روش سرمایش نگه داری بشه شاید روزی علم منو برگردونه که بنظرم زیر صدسال طول خواهد کشید اون روز جواب این سوالا پیدا شده و عمر انسان نیمه جاوید شده

Mina
Mina
پاسخ به  یک کاربر
5 سال قبل

?????

محمد
محمد
پاسخ به  Mina
4 سال قبل

خندیدن داشت؟

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  محمد
3 سال قبل

نَ

Ftiw
Ftiw
پاسخ به  Ahmad
4 سال قبل

ازشون خوشت میاد؟؟

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  Ftiw
3 سال قبل

من بله

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  Ftiw
3 سال قبل

من میاد

فاطیما
فاطیما
پاسخ به  Ahmad
3 سال قبل

من حرف های تو رو باور دارم

کسرا و کیانا
کسرا و کیانا
پاسخ به  فاطیما
3 سال قبل

من مطمعنم آدم فضایی ها وجود دارند از طرفه کسرا و کیانا

Mocwto
Mocwto
پاسخ به  Ahmad
3 سال قبل

عمو تو ۱۳سالته دیگه زیاد فکر نکن شب کابوس میبینی

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  Mocwto
3 سال قبل

بچه دوست داشت نظر شو بده
خودت روزی ۱۳سالت بوده عزیزم
برو به خودت این حرفا رو بگو
بچه ها هم حق دارند حرف بزنند نه اینکه لال شن
بعد هم شاید با اینکه بچه است و از تو کوچکتره از تو بیشتر بدونه !

ستایش
ستایش
پاسخ به  سمیرا
3 سال قبل

من واقعا از خواندن نظر هاتون لذت میبرم چون شما از بعضی ها عاقل تر و دانا تر هستید???

آرام
آرام
پاسخ به  Mocwto
3 سال قبل

جون تو اونا ترسناک نیست فقط متفاوتن

آدم فضایی
آدم فضایی
پاسخ به  Ahmad
3 سال قبل

آفرین با این که بچه هستی ولی خیلی باهوش هستی

آرام
آرام
پاسخ به  آدم فضایی
3 سال قبل

اهل کدوم سیاره ای؟

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  آرام
3 سال قبل

?????? خیلی خنده داره شک دارم آدم فضایی است

یه بنده خدا
یه بنده خدا
پاسخ به  Ahmad
3 سال قبل

وات د فاز میگی سیزده سالمه بعد میگی ۲۱ ساله دارم تحقیق میکنم??

سجاد
سجاد
پاسخ به  یه بنده خدا
3 سال قبل

داداش من نوشته حدودا ۲_۳ وات د فاز

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  سجاد
3 سال قبل

منم همینطور عاشق نجوم هستم از۱۰سالگی شروع کردم و از همه هم بیشتر میدونستم به خرف این یارو ها گوش نکن به صدای هدف و قلبت گوش کن تا روزی موفق شی

ستایش
ستایش
پاسخ به  سمیرا
3 سال قبل

آفرین به راحت ادامه بده تا به موفقیت برسی ‌.
اگه تو کارت علاقه و پشتکار داشته باشی وبه حرف های ناامید کننده ی دیگران گوش ندی حتما موفق میشی??????

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  سمیرا
3 سال قبل

من از هشت سالگی

ترکمن اوغلن
ترکمن اوغلن
پاسخ به  یه بنده خدا
3 سال قبل

اره راست میگی بنده خدا

Fan
Fan
پاسخ به  یه بنده خدا
3 سال قبل

شما سواد نداری نخون نوشته ۲-۳سال درعجبم جمله رو بلدنیستی درست بخونی چرا نظرمیدی اخه.
شماهمسن این بچه بودی تو کوچه توپ بازی میکردی الان اومدی چرت میگی.
یکم شعور نیازه برا بعضیا

نگین
نگین
پاسخ به  Ahmad
3 سال قبل

من ۱۴ سالمه وفکر میکنم که وجود دارد

amir maleki
amir maleki
پاسخ به  نگین
3 سال قبل

رل میزنی

صبا
صبا
پاسخ به  amir maleki
3 سال قبل

خاااااااعک!

علی
علی
پاسخ به  Ahmad
3 سال قبل

سلام منم 13 سالمه میخوام باتو یه پرونده درست کنم منم تحقیق کردم نتیجه‌ی تحقیقم اینه : اختر شناسان سیگنال هایی از جاهایی دور به طور 200000 سال نوری دریافت کردن بسیاری از این عوامل طبیعی بودن و تعداد کمی از اونا غیر عادی بودن شاید این تعداد کم موجودات فضایی باشن اصلا با عقل جور در نمیاد تو این جهان بزرگ فقط یک تمدن وجود داشته باشه

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  علی
3 سال قبل

من هم این نوشته رو خوندیم و هفته هاس دارم درباره‌ی این تحقیق میکنم درباره موجودات فضایی و نجوم ماه هاست که دارم تحقیق می کنم

نرگس
نرگس
پاسخ به  علی
2 سال قبل

منم ۱۲ سالم هست عاشق فضا

بی نام و نشون
بی نام و نشون
پاسخ به  Ahmad
3 سال قبل

به انسان ها توحین نکن..‌‌الان نفهمیدیم فضایی ها زرافه ان یا انسانن یا اشرف مخلوقات اول تکلیف خودتو روشن کن بعد نظر بده عزیز

دین
دین
پاسخ به  Ahmad
3 سال قبل

این واقعیت داره…من شاهد عینی

لاله
لاله
پاسخ به  Ahmad
3 سال قبل

اوه مای گاد? تو با این سنت کشف کردی ؟

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  لاله
3 سال قبل

اره چون از تو بیشتر میدونه
اگر بهش حسودی میکنی به من ربط نداره ولی الکی به اون توحین نکن

نیما
نیما
پاسخ به  سمیرا
3 سال قبل

توهین:|*

آرام
آرام
پاسخ به  Ahmad
3 سال قبل

زرافه ی سخنگو زیاده رویه تو نالتور همه شبیه انسانان

صبا
صبا
پاسخ به  Ahmad
3 سال قبل

چی میگی تو؟خدا قرآن رو به پیامبر نازل کرده اینو که بچه ی پنج ساله هم میدونه…به جای این تحقیقات برو یکم در مورد دینت(اگه مسلمونی)تحقیق کن

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  Ahmad
3 سال قبل

من نزدیک دو سال است

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  Ahmad
3 سال قبل

من هم در تحقیق گسترده ای هستم

علی
علی
پاسخ به  Ahmad
3 سال قبل

پسر جان درست را بخوان

علیرضا
علیرضا
پاسخ به  Ahmad
2 سال قبل

من این حرف تورو رد میکنم.
چرا که پیامبران ما نیز انسان بودن و این پایه ثابتیه ک ما انسانیم.
ولی من احتمال میدم موجودات فضایی ک در موردش صحبت میکنیت شاید انسان باشن.
یا از آینده یا از گذشته.
شایدم جایی ک به دنیا اومدن.

cina
cina
6 سال قبل

کهکشان راه شیری بیشتر از چهاصد میلیارد ستاره داره چطور ممکنه توی این همه ستاره سیاره ای زیست پذیر مثل زمین وجود نداشته باشه صددرصد موجودات فضایی وجود دارن اما فصله شون با ما هزاران سال نوری دوره.

امیر
امیر
پاسخ به  cina
3 سال قبل

منم 15 سالمه و علاقه زیادی به آ شنا شدن با این موجودات دارم خاستم بگم عالی گفتی

elnaz
elnaz
پاسخ به  cina
3 سال قبل

قبول دارم

نرگس
نرگس
پاسخ به  elnaz
2 سال قبل

دوستان من ما هزاران جهان شاید داشته باشیم پس شاید آدم فضایی ها وجود دارند

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  cina
3 سال قبل

حق با شماست ولی بعضی نزدیک هستن

Gisoo
Gisoo
6 سال قبل

۹۰ درصد احتمال وجود این موجودات وجود داره
چون توی این جهان به این بزرگی فقط ما که نمیتونیم باشیم
ولی خب نباید هم توقع داشت که با بودن اون ها و ارتباطشون باما زندگیمون به همین صورت پیش بره
ممکنه مثل فیلما جنگ بشه و اتفاقات غیر قابل باوری بیفته که به ضرر ما باشه
الله اعلم

ساینا
ساینا
پاسخ به  Gisoo
4 سال قبل

چرا 90 درصد من که ایمان دارم ادم فضایی ها 100 درصد در دنیا وجود داره

آرام
آرام
پاسخ به  ساینا
3 سال قبل

??

Hasan
Hasan
6 سال قبل

من میترسم از زمانی که با فرازمینی ها ملاقات کنیم چون اونا تکنولوژی قوی تری دارن و اگه عصبانی بشن به هر نحوی راحت میتونن زمینو با خاک یکسان کنن

محمد
محمد
پاسخ به  Hasan
5 سال قبل

اره حسن خطرناکه حسن

ساینا
ساینا
پاسخ به  Hasan
4 سال قبل

چقدر شما ترسو هستید نترسید و نگران نباشید درسته که اونا میتونن زمین رو با خاک یکسان کنند اما هر جور شده ما انسان ها اشرف مخلوقات خداییم

طاها
طاها
پاسخ به  ساینا
4 سال قبل

تو به من میگی تر سو اگه جرعت داری برو تو اتاقت در قفل کن و یک بازی تر سناک بکن و چراق را خاموش بدون هیشکسی با هدفون من که ۸ سالمه کردم تازه *** هم نزن

...
...
پاسخ به  طاها
3 سال قبل

بیش ازحدبچه گونه فکرمیکنی

taha
taha
پاسخ به  طاها
3 سال قبل

عزیزم هیشکس نه هیچکس

Fan
Fan
پاسخ به  taha
3 سال قبل

خدایا
اخه شما چقدرررر کوته فکری داری سر هیچکس بحث میکنی؟متاسف شدم ببین باکیا داریم یجا زندگی میکنیم

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  taha
3 سال قبل

اولی آمی است دومی درست

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  taha
3 سال قبل

انگار جوابم اشتباه بود

یکتا
یکتا
پاسخ به  طاها
3 سال قبل

چه بی ادب هستن بعضیا

حسین
حسین
پاسخ به  طاها
3 سال قبل

آخه بچه جون تو میدونی بازی ترسناک چیه

لاله
لاله
پاسخ به  ساینا
3 سال قبل

از کجا انقدر مطمئنی؟

ستایش
ستایش
پاسخ به  ساینا
3 سال قبل

بات موافقم?

طاها
طاها
پاسخ به  Hasan
4 سال قبل

نترس اونا تمام چیزای باستانی رو ساختن پس نیت خیر دا رن ولی نفهمیدم چرا مخفی میشند

آرام
آرام
پاسخ به  طاها
3 سال قبل

چون میترسن،خودت ببین تو زادگاهت رو از دست دادی و مجبوری بری جایی زندگی کنی که حتی نمیدونن تو به چه زبانی حرف میزنی،ممکنه هر لحظه بدزدنت و روت هزار و یک آزمیایش خطرناک انجام بدن،و تنها کسایی که روی زمین حاضر بودن تو رو به عنوان بچشون قبول کنن رو بکش،حاضری ریسک کنی و به بقیه بگی کی هستی؟

parsa
parsa
پاسخ به  Hasan
4 سال قبل

ما چیزی داریم که ان ها ندارن انها پیزی دارن که ما نداریم حالا فکر کن کل زمین متحد شوند در مقابل فرا زمینی ها

آرام
آرام
پاسخ به  parsa
3 سال قبل

چند سالته نینی مذهبی؟

....
....
پاسخ به  Hasan
4 سال قبل

فکر میکنم که این تجزیه تحلیل کمی بچگانه باشع

خخخ
خخخ
پاسخ به  Hasan
4 سال قبل

خخخخخخخ

❤️❤️
❤️❤️
پاسخ به  خخخ
3 سال قبل

واقعا که خدا شفات بده??‍♂️

فاطیما
فاطیما
پاسخ به  Hasan
3 سال قبل

نمیتونن چون انسان اشرف مخلوقات

taha
taha
پاسخ به  فاطیما
3 سال قبل

اشرف مخلوقات و تازه یاد گرفتی

ستایش
ستایش
پاسخ به  taha
3 سال قبل

تو یکی دعوا راه ننداز

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  taha
3 سال قبل

واقعا که تو نمیتونی حرف بزنی حرف درست نمیتونی نزنی حرف نزن?‍♀️

بی نام
بی نام
پاسخ به  سمیرا
3 سال قبل

اگه خودتم فهمیدی چی گفتی جناب حرف درست زن

آریل
آریل
پاسخ به  Hasan
3 سال قبل

از کجا میدونی اما توی فیلما و…. میگن که فرازمینی ها تکنولوژی های برتری از ما دارند

taha
taha
پاسخ به  آریل
3 سال قبل

داداش خیلی ساده ای

آرام
آرام
پاسخ به  آریل
3 سال قبل

??

بی نام
بی نام
پاسخ به  آریل
3 سال قبل

داداش اینجا فیلم نقد نمیکنیم

رسا
رسا
پاسخ به  Hasan
3 سال قبل

آره ولی به جای نابودی تسخیر میکنن زمینو

آرام
آرام
پاسخ به  رسا
3 سال قبل

بیکار نیست برای گرفتن زمین چندر غازی اینهمه زحمت بکشن اگه میان اینجا دلیلش اینه که مجبورن

فربد
فربد
پاسخ به  Hasan
3 سال قبل

حالا از کجا میدونی اونا تجهیزات قویتری دارن؟؟؟اون چیزایی ک تو فیلم میبینیم همشون الکیه و ساختگی…کسی هنوز نتونسته به طور قطعی و ۱۰۰درصدی وجود ادم فضایی هارو ثابت کنه..اونوقت شما فکر سلاح هاشون هستی؟؟؟؟اول بزار قطعی ثابت بشن شاید اصلا برعکس فیلمها هیچ سلاحی نداشته باشن

taha
taha
پاسخ به  فربد
3 سال قبل

آفرین
بالاخره یه آدم باهوش بینتون پیدا شد
اسکل هستیدا
من به شما ترجیح میدم زیاد از این فیلم تخیلی ها نبینید، برید از اون فیلمایی که توی آی فیلم برای زن های پنجاه، شصت ساله میدن و ببینید.
چون شما جنبه ی فیلم تخیلی ندارید

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  taha
3 سال قبل

من سمیرام من به فیلم تخیلی باور ندارم اما به این باور دارم که خودت از ما اسکل تری ما دوست داریم نظرمون رو بگیم نه فقط تو انگار فقط تو ادم حسابی هستی !??‍♂️??‍♂️?‍♀️

حسام
حسام
پاسخ به  فربد
3 سال قبل

دقیقا درست میگی
حتی وجود خدا هم باورش برای من سخته
چه برسه فضایی ها .. من تنها چیزی که معتقدم اینه ک خیلی چیزا هست ما ازش خبر نداریم که اونا موجودات فضایی هستن نه آدم فضایی
یعنی اونجور نیستن که مثل انسان ها تکنولوژی داشته باشن و یا ….
فقط موجوداتین که زندگی میکنن :))

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  حسام
3 سال قبل

واقعا به خدا باور نداری؟
خدایا….
چه وضعی شده

بی نام
بی نام
پاسخ به  فربد
3 سال قبل

بهترین پاسخ همینه

taha
taha
پاسخ به  Hasan
3 سال قبل

فیلم زیاد دیدی آره

کیارش
کیارش
پاسخ به  Hasan
3 سال قبل

از کجا معلوم از ما پیشرفته تر باشن شاید خنگ و کودن باشن شاید هم در حد ما باشن

ستایش
ستایش
پاسخ به  کیارش
3 سال قبل

من فکر نکنم عقلشان از ما کم تر باشه
ولی مطمئنن بیشتر هم نیست.

آرام
آرام
پاسخ به  ستایش
3 سال قبل

ما تو سیارمون این درسی که بهش میگین ریاضی رو از چهار سالگی میخوندیم

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  کیارش
3 سال قبل

اگر بد باشن از دستشون عصبانی ام

Emjogun
Emjogun
پاسخ به  Hasan
3 سال قبل

میتونم بیرس رو چ حسابی میگی تکنولوژی قوی تری دارن شاید ما تکنولوژی قوی تری داشته باشیم

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  Hasan
3 سال قبل

خدا خودش کمک میکنه دیگه
شاید هم بد شه

آرام
آرام
پاسخ به  Hasan
3 سال قبل

بلدیم عصبانیتمونو کنترل کنیم و بعدشم چرا زمین میام صورت خودتو ذوب میکنم

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  Hasan
3 سال قبل

ما باید تکنولوژی که فکر کنم خود درآوردی باشه رو باید به خودمون منتقل کنیم البته باید قدرت نابود کننده ی قدرتمند هم توی یکیشون باشه

Hu
Hu
6 سال قبل

.

محمودعابدی
محمودعابدی
پاسخ به  Hu
5 سال قبل

سلام دوستان قرآن واضح می گوید هر آنکس که در آسمان و زمین است خدا را ستایش می کند یعنی قرآن موجودات فضایی را صد در صد تایید می کند امام علی نیز واضح از موجودات فضایی سخن گفته و گفته که حتی آنان نمی دانند که در زمین انسانی هست یا نه؟

taha
taha
پاسخ به  محمودعابدی
3 سال قبل

??آفرین
چه پسری واقعا چه پسری
عمو جون شما چند سالته؟
من خودم تورو یکی از مُلا های این مسجد ها میکنم ???‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️

Fan
Fan
پاسخ به  taha
3 سال قبل

چقدر ادم ب درد نخوری هستی تو کلا فاز منفی و نظرات چرت وپرت دادی?‍♀️

ساینا
ساینا
پاسخ به  Hu
4 سال قبل

شما که اصلا اس ام اس ندادی که ادم بهت رای بده دیوانه ای ها

سوین
سوین
پاسخ به  ساینا
3 سال قبل

اس ام اس؟!!!!!!! عزیزم شما یه ذره حواستو جمع کنی می فهمی که اینجا بخش نظراته! نه اس ام اس ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

آنیتا
آنیتا
پاسخ به  Hu
3 سال قبل

وجود دارن چون خاله ی من توی آمریکا زندگی می کنه دیده که سفینشون در حال پرواز بوده

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  آنیتا
3 سال قبل

چی میگی؟
اگه بود واقعا خبرش پخش میشد!

صبا
صبا
پاسخ به  آنیتا
3 سال قبل

ایسگامون کردی؟ به نظرت پشت گوشامون مخملیه؟!!!!

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  آنیتا
3 سال قبل

من هم حرفایی شِبه تو رو باور دارم حتی حرف تو ولی به هر کی میگم جز بابام که تازگی ها باور می‌کنه باور نمی کنم

ssssss
ssssss
6 سال قبل

دوستان خواهشن یکنم بزرگ شین یکم بزرگ فکر کنین اخه ادم فضایی چیه همش خرافاته خرافات…

yalda
yalda
پاسخ به  ssssss
5 سال قبل

میدونی چیه
خرافات و چرت پرت فکر توعه دوست عزیز
شماهایی ک میگین نیستن این موجودات حتمن مغزتون انقد کوچیک هس ک درکش توش جا نمیشه⁦:-\⁩

سانیار
سانیار
پاسخ به  yalda
5 سال قبل

موافقم

ستایش
ستایش
پاسخ به  yalda
3 سال قبل

درسته
بعضی ها درک نمی کنند

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  ستایش
3 سال قبل

مثل خاندانم جز بابام که تازگیا باور می کنه

حسن
حسن
پاسخ به  ssssss
5 سال قبل

بحث موجودات فرازمینی یک بحث علمی هست. تا به امروز هیچ مدرکی که وجود موجودات فرازمینی رو اثبات کنه به دست نیامده. ولی بر اساس قاعده احتمالات و این که حدودا 2 تریلیون کهکشان وجود داره و در هر کهکشانی چندصد میلیارد ستاره وجود داره ممکن هست که حیات به اشکال متفاوتی در بعضی از نقاط کیهان وجود داشته باشه. این مبحثی هست که دانشمندان فیزیک هم تاییدش می کنند. یعنی اگه شرایط حیات در جایی باشه حیات هم ممکن هست که شکل بگیره و لزومی نداره که توی این تریلیونها ستاره فقط ما امکان حیات رو پیدا کرده باشیم

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  حسن
3 سال قبل

چرا یه مدرک هایی کشف شده(دیده شده)

خخخخ
خخخخ
پاسخ به  ssssss
5 سال قبل

خرافات به چیزای علمی و فضایی و واقعیت نمیگن!
خرافات به دین و از خود دراوردی انسان ها میگن!
شما وقتی از فضا و جهان بسیار گسترده هیچی نمی دانید بهتر است هیچی نگید یا مطالعه درمورد فضا داشته باشید.
چطور این حرفو میزنید ؟؟؟ میلیارد ها کهکشان وجود دارد ما و منضومه شمسی ما در این گستردگی کهکشان خودمون(راه شیری) حتی به اندازه یک اتم هم نیستیم!!!
اون وقت تو ی کند ذهن که هیچ وقت فراتر یا بزرگ تر نمیتوانی فکر کنی میگی وجود ندارند!!

hifive
hifive
پاسخ به  ssssss
5 سال قبل

وقتی چیزی رو دانشمندان و متخصصانی سال ها وقت و عمرشون رو صرف تحقیق کردن به عنوان یک احتمال در نظر میگیرن
افرادی مثل جنابعالی حق بیان نظریه بدون منطقشون رو ندارن ادم باید توو چیزی نظر بده که ازش اطلاعات داشته باشه
واقعا باید تاسف خورد….

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  hifive
3 سال قبل

!!!!!!نظر هرکی یجوره

احمد
احمد
پاسخ به  ssssss
4 سال قبل

کی گفته آگه یکم تو گوگل مطالعه کنی میفهمید

فاطمه
فاطمه
پاسخ به  احمد
3 سال قبل

فقط گوگل نیس
گوگل شاید بعضی چیزهاش نادرست و شایعه باشه شما برو آیه اول سوره حمد رو بخون منظور من رو میفهمی قرآن که دیگه دست تره

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  فاطمه
3 سال قبل

بله درسته?

محمد
محمد
پاسخ به  ssssss
4 سال قبل

خرافات نیس

طاها
طاها
پاسخ به  ssssss
4 سال قبل

برو بابا مسخره به حرفش گوش نکنید اوسکوله

ستایش
ستایش
پاسخ به  طاها
3 سال قبل

پس تو هم امبلی

سلمان مولاویردی
سلمان مولاویردی
پاسخ به  ssssss
4 سال قبل

ببینید شاید شما به بفکر این هستید که یک جام موجوداتی هستند که ما اسمشون آدم فضایی گذاشتیم ولی من ایمان دارم که تو جهان اگر فکر کنم ميلياردها سیاره هستند که آدم فضایی و موجوداتی گوناگون دارد بعد باز به کوچکی مغزم خندم میگیرد. چون باز این ها را از دور تر نگاه کنی اندازه سرداد. سوزنم نیستند.

parsa
parsa
پاسخ به  ssssss
4 سال قبل

1 *** مفت نزن -2 ما در مقابل اسمان از الکترون پترون نترون هم کوچک تریم-3 1 2 3 تا دونه شاهد نیست خیلی زیاد هست-4 موجودات زیادی زیاد دیده شدخ فرا زمینی پاگنده و… البته جز پری دریایی و دراگون -5سیگنان فرستادخ شده -6 سنگ نوشته هایی در مصر هست که اصبات میکنه برای مثال صفثنه فضایی و بشقاب پرنده -7 گم شدن موجودات و انسان ها و پیدا شدن ان ها در چند هزار کیلومتر اون ورتر -8 هزار تا دیگه هم هست 9 اگه میخوای بازم بگم

سمیرا❤️
سمیرا❤️
پاسخ به  parsa
3 سال قبل

غیر از دشنام یا فوش چیز دیگه بلد نیستی نه؟?

دلارام
دلارام
پاسخ به  ssssss
4 سال قبل

مگع قران یا علما گفتن ک خرافات باشع دانشمندان ثابت کردن بچع تویی یا ما

shakiba
shakiba
پاسخ به  ssssss
4 سال قبل

سلام،با توجه با اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشمندادن و باستان شناسان آمریکایی،هندی و.. این رو نشون میده که جز موجودات روی کره زمین موجودات دیگری قبل از توالد انسانها وجود داشته که اسم اونها رو فرازمینی ها گذاشتن،حتی در زمان هندو ها دیده شده که موجدی به نام (شیوا)وجود داشته که کره زمین رو از اقیانوس عظمیم که چندین میلیون ها پیش اتفاق افتاده بوده نجات بده الیته اینم بگم که شیوا یک انسان نبود بلکه با توجه به جهع آوری اطلاعات،اون یک فرازمینی بود یا حتی در نقاشی مریم مقدس،درگوشه نقاشی،یک سفینه وجود داره

امیررضا
امیررضا
پاسخ به  ssssss
4 سال قبل

بله

امیررضا
امیررضا
پاسخ به  ssssss
4 سال قبل

منم همین فکر رو میکنم
وقتی خود خدا گفته که انسان ها اشرف مخلوقات هستن دیگه آدم فضایی چرا باید از ما ها عقلشون بیشتر نیست مثل تو فیلما مثلا اونا تفنگ ها قوی تردارن

amirabbas
amirabbas
پاسخ به  امیررضا
3 سال قبل

ببین دوست عزیز من تو قرآن پیدا کردم که نوشته ما فرزندان انسان را بر بیشتر مخلوقات برتری بخشیدیم . بعدشم خود امامان هم قبول داشتند و ما تو زمین هستیم و فکر می کنیم زمین خیلی بزرگ هست ولی در صورتی که زمین به اندازه یک دونه شن تو ساحل هست! و اینکه چندین میلیون نفر یا میلیارد نفر به این اعتقاد دارن و اینکه کسانی که اینطوری فکر میکنن معذرت ولی مغذشون در حد زمین کار میکنه که تو همونشم موندن! و مغز شما ها در همین هست در ضمن هیچوقت دانشمندان نجوم جهان الکی تحقیق نمیکنن که ! حتما چیزایی دیدن یا فهمیدن ! ببین تازه قبلا مریخ عین زمین هوا داشت خاک خوب داشت و آب و جایی برای زندگی موجودات و اینو باید بگم که اینا خرافات نیستن و در اصل باید گفت که علم هست! شماهایی که میگید خرافات هست قرآن کریم خداوند رو که قبول دارید ! برید سوره اسراع رو بخونید! اصلا واقعا فکر کن فقط انس و جن و حیوانات:/ به هرکی بگی میخنده.البته اگه عقل داشته باشه:/

روژان
روژان
پاسخ به  ssssss
3 سال قبل

خرافات نيستن تو ازشون مى ترسى اگه فكر مى كنى خرافاته چرا در موردش تحقيق كردى ها

با ادب باشید بطفا
با ادب باشید بطفا
پاسخ به  روژان
3 سال قبل

اه خسته شدم چه قدر بهم بی ادبی میکنین

دارا
دارا
پاسخ به  با ادب باشید بطفا
3 سال قبل

درسته حرفت???

poorya
poorya
پاسخ به  ssssss
3 سال قبل

زمانی بود که وقتی میگفتن دایناسور وجود داشت همه میگفتن بابا این دیونه هست چی میگه و از حرفها تا دانشمندان فسیل های آنها را پیدا کردن العان دیگه دی ان ای بیشتر دایناسور های که قبل از به وجود امد انسان بودند رو پیدا کردن با چه عقیده ای میگی که خرافات هست وقتی این همه ادله بر اثبات موجودات فضایی وجود دارد

فاطیما
فاطیما
پاسخ به  ssssss
3 سال قبل

نه! اینطوری بدبینانست

ايراهيم
ايراهيم
پاسخ به  ssssss
3 سال قبل

داش تو بزرگ وقتي در آمريكا اين همه مدرك بر مبنا وجود اونا وجود داره تو چرا اينقدر فك ميزني

Fati
Fati
پاسخ به  ssssss
3 سال قبل

آخه این حرف چیه . حالا اینترنت رو ول کن ولی برو توی قرآن رو ببین خدا داخل برخی از آیه ها گفته تمام موجودات جهان ولی اگه دقت کنی میگه موجودات جهان اگر می‌گفت موجودات زمین شما بگو خرافاته ولی با عرض ادب و احترام میگم که واقعا شما تفکر قدیمی دارید و حرفتون کاملا غیر منطقی هست

آرش
آرش
پاسخ به  ssssss
3 سال قبل

فک کنم این همه دلیل علمی و دینی اوردن که وجود دارن با مدرک و و عکس و تاریخ و زمان دقیق دلیلت برای اینکه اونارو انکار کنی چیه؟؟ چه دلیلی داری که میگی نیست منبا مشخص بیار که وجود ندارن در غیر این صورت نتونستی خواهشا نظر نده

پارمین
پارمین
پاسخ به  ssssss
3 سال قبل

اگه خرافات بود چرا دانشمنندان توجه کن دانشمندان روش تحقیق میکنن انشتین گفته یه بار وجود دارن و تصویرشو کشیده شاید دیدی مثل اون کهکشانیه که انشتین کشیده بود گفته بود ما میتونیم باهاش به آینده نمیدونم یا گذشته بریم بشه چون هم عکسش هم عملکردش همون بوده آقا یا خانم ssssss

Amir
Amir
پاسخ به  ssssss
3 سال قبل

اخه شما بیشتر از دانشمندا میفهمی؟؟؟

ارنیکا
ارنیکا
پاسخ به  Amir
3 سال قبل

نه کسی بیشتر از دانشمند ها نمیدونه اما تو هم خیلی ……،

عای
عای
پاسخ به  ssssss
3 سال قبل

چرا پرتو پلا میگی شاید باشن

محمد اینامی
محمد اینامی
پاسخ به  ssssss
3 سال قبل

عزیزم در قران 125 با این ایه امده که موجداتی بجز جن و انس در اسمان ها و زمین ببینید میگه اسمان ها نمیگه اسمان اسمان ها یعنی تا اسمان هفتم که سیاره زمین جزو کوچکی از منظومه شمصی و این منظومه جزو نقط ای از یک کهکشان و این کهکشان نقطه ای کوچک در انتالی کهکشان که از کهشان بزرگ است و میلیون ها برابر کهکشان راه شیری و این تنها 2 درصد از اسما دوم است چون اسمان اول همان اول انتالی کهکشان است و گفته دوستمان که گفته 2درصد از اسمان اول اشتباهه حالا من خودمو معرفی میکنم من محمد ایزانلو محقق و مسئول فرازمینی یا یوفو در ایران که نه بلکه امریکا و روسیه هستم در واقع شغل من انیگوتیسم ارگانید نجوم یا همون یوفو تخصص هستش اگه خاستید از اطلاعات بیشتری در این باره برخوردار شوید به ادرس اینستاگرام پسرم بیایید تا در انجا با شما ارتباط داشته باشم abolfazlizanloo

الماس
الماس
پاسخ به  ssssss
3 سال قبل

از نظر من خرافات بود ولی حرف های دوستان را خواندم نظرم عوض شد دوست عزیز دوستان راست میگن در این دنیای بزرگ حتما کسانی هستن که ما ادم ها انها را وحشتناک فرض کردیم و اسم ادم فضایی روی انها گذاشتیم وقتی که اسم ما انسان هست اسم انها هم یک چیز مختلف است و فکر می کنم که انها هم روی ما اسم ادم فضایی گذاشته اند

aryan
aryan
پاسخ به  ssssss
3 سال قبل

اگه واقعی نیست چرا اومدی تو این سایت

یکتا-دارا
یکتا-دارا
پاسخ به  aryan
3 سال قبل

بس کنید اگه بلد نیستین درست حرف بزنین

آرام
آرام
پاسخ به  ssssss
3 سال قبل

برو بابا دکدکتونی

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  ssssss
3 سال قبل

از کجا معلوم

minooo
minooo
6 سال قبل

تا وقتی خدا هس هر چیزی امکان داره من مطمعنم ک ادم فضایی ها وجود دارن

فاطیما
فاطیما
پاسخ به  minooo
3 سال قبل

آفرین! همینه! آدم باید اینجوری فکر کنه!!!

Mani
Mani
پاسخ به  minooo
3 سال قبل

من هم سوپر منم کمک خواستی بگو

nesi
nesi
6 سال قبل

بنظر منم وجود دارن شاید حتی قبل از خلق ادم. وجود داشتن…بلاخره کهکشان با این همه وسعتش فقط ب ما اکتفا نمبشه؟ک ی…اسطوره ها ومتون باستانی هم ب خدایانی اشاره کردن ک ب پیشرفت بشریت کمک کردن تو خطوط هیروگلیف مصر هم اومده بنظر شما چرا باید از سراسر جهان همچین گزارشاتی داده بشه ک یوفو دیدن؟

سلمان مولایی
سلمان مولایی
پاسخ به  nesi
4 سال قبل

کهکشان وسعتی نداره در مقایسه با چیزی دیگر خود کهکشان نميتونه موجودیت خودشو اعلام کنه اگه بگم از دیدگاه ما سر زوزنی در ميلياردها برابر این کهکشان باز هم کمترین رقم ممکنو گفتم واقعا یهودی چیز دیوانه کنندس

غزل
غزل
پاسخ به  nesi
3 سال قبل

دقیقا چی دیدی؟

شایان
شایان
پاسخ به  nesi
3 سال قبل

کهکشان هر روز داره بزرگتر میشه صد در صد جز ماکسای دیگه هست

Reyhane
Reyhane
5 سال قبل

ب نظرمنم وجود دارن و اونا ب خاطر تکنولوژی قوی که دارن میتونن زمین رو تمام انسان هارو تحت اختیار خودشون بگیرن

سانیار
سانیار
پاسخ به  Reyhane
5 سال قبل

من یه فرزیه دیگه هم دارم اون اینکه ما از اول تحت کنترل بودیم

نیما
نیما
پاسخ به  سانیار
3 سال قبل

فرضیه:|*

محمود
محمود
پاسخ به  سانیار
2 سال قبل

سلام،درسته،چون این برای خود من ثابت شده است.

فاطیما
فاطیما
پاسخ به  Reyhane
3 سال قبل

نه

Z♡A
Z♡A
پاسخ به  Reyhane
3 سال قبل

راست میگی ولی چرا خود شون رو پنهان میکنن

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
5 سال قبل

به نظر من وجود داره چون خداوند در یکی از ایه های قران میگوید ما موجوداتی خلق کردیم و در اسمان و زمین پراکنده کردیم

علیرضا
علیرضا
پاسخ به  کاربران ناشناس
3 سال قبل

آفرین دوست عزیز تو درست گفتی منم به این اتقاد دارم

مریم
مریم
5 سال قبل

به نظر من وجود داره چون خداوند در یکی از ایه های قران میگوید ما موجوداتی خلق کردیم و در اسمان و زمین پراکنده کردیم

سعید مهرابی
سعید مهرابی
پاسخ به  مریم
3 سال قبل

بله واقعا وجود دارن چون اینهمه سیاره و ستاره و منظومه ها بیهوده آفریده نشده که

ستایش
ستایش
پاسخ به  مریم
3 سال قبل

چرا همه اینو میگن؟
تکراری شده.

یوسف
یوسف
5 سال قبل

باسلام
ممنون از اطلاعات ی که به ما رسوندین .??
از نظر من که هیچ کس نمی دونه که وجود دارن یا نه !!!
آهای دوستی که می گی وجود دارن آخه تو از کجا می دونی ??
نمی دونم یا نه ولی یه حسی به من می گه که وجود دارن چون بیش از ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ستاره چجوری فقط ما باشیم …………

باربد
باربد
پاسخ به  یوسف
5 سال قبل

درست می گی اما من با چشم خودم دیدم می خوای باور کن نمی خوای هم نکن

مهدی
مهدی
پاسخ به  باربد
5 سال قبل

نه بابا دیدی…کی وکجا…چه شکلی بودن…چرا رسانه ایی نکردی شیطون….
چندسالته عمو

نبات هستم?
نبات هستم?
پاسخ به  باربد
3 سال قبل

تو گفتی آقا باربد ما هم خر شدیم باور کردیم شاید چشات تار میدیده اصلا تو عینکی یا نه شاید عینکت همرات نبوده

دلارام
دلارام
پاسخ به  یوسف
4 سال قبل

عزیزم تموم شد دانشمندا.ن دیدنشون این پست مال چن وقت پیشع ولی الان ثابت شدع

SAeed
SAeed
پاسخ به  یوسف
4 سال قبل

وجود دارند تا چند سال دیگر با انها ملاقات خواهیم کرد یک روزی فرازمینی ها باما متحد ميشوند

سمیرا ?
سمیرا ?
پاسخ به  SAeed
3 سال قبل

تا چند سال دیگه؟…
تو از کجا اون وقت خبر داری؟??

فاطیما
فاطیما
پاسخ به  یوسف
3 سال قبل

سطر اول نه ولی سطر اخر و دوست داشتم

نگار
نگار
پاسخ به  یوسف
3 سال قبل

به نظر من بایدجالب باشه که تمدنی ازما
بالاتر هم وجود داشته باشه به نظر من که
اگر وجود دتشته باشن قطعا سکه دوطرف داره یا صلح وپیشرفت یا جنگ ونابودی

joker
joker
5 سال قبل

به نظر من که وجود دارند چون خدا در یکی از آیه ها هم به آنها تاکید کرده و این هم بگم که در یکی از شهر های انگلستان سالانه 300 ضد تا از یوفو ها دیده شده و من هم آنها را دیدم

mori
mori
پاسخ به  joker
5 سال قبل

من كه ميگم اصلاً ادم فضايي ها اومدن رو زمين و با جهش ژنتيكي كه به يك نوع نژاد از ميمونها دادن انسان بوجود اومده تاخالا به حلقه گم شده داروين فكر كردين به تشكيل كره زمين و چگونگيه بوجود آمدن حيات بعد از بيگ بنگ كه دنيا بوجود اومده خيلي جالبه كمي مطالب بخونيد در مورده بيگ بنگ و حلقه گم شده داروين و تحقيقات ژنتيكي ادم فضايي ها روي زمين?

سانیار
سانیار
پاسخ به  mori
5 سال قبل

این فرزیه خیلی جالبیه

ندا
ندا
پاسخ به  سانیار
5 سال قبل

اول یاد بگیر فرضیه رو چطور می نویسند بعد

نبات هستم?
نبات هستم?
پاسخ به  ندا
3 سال قبل

ندا خانم چرا این قدر به نظر مردم گیر میدی؟

کیمیا
کیمیا
پاسخ به  joker
4 سال قبل

…..

Maede
Maede
پاسخ به  joker
3 سال قبل

کجادیدی؟؟؟

آرش
آرش
پاسخ به  joker
3 سال قبل

سلام واقعا شما یوفو دیدید من خییلی علاقه دارم که در مورد ان ها تحقیق کنم و بدونم لطفا به ایدی تلگرامی من پیام بدین ممنون arash1234ab@

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  joker
3 سال قبل

خوشبحالت

Jjnov
Jjnov
5 سال قبل

وجود دارن یه روزی یه جایی با یکی از ما ملاقات میکنن به وقتش

amir
amir
پاسخ به  Jjnov
5 سال قبل

گفته شده درسال 2031 امکان رویارویی با ادم های فرا زمینی هست

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  amir
3 سال قبل

کجا نوشته؟

Shadi
Shadi
پاسخ به  Jjnov
4 سال قبل

،??

مهرزاد
مهرزاد
پاسخ به  Jjnov
4 سال قبل

وجود دارد

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
5 سال قبل

به نظر من موجودات فضایی وجود دارد اما از ما انسان ها از نظر علمی پیشرفته تر نیستند چون ما در قرآن کریم داریم :«اشرف مخلوقات انسان ها هستند

سانیار
سانیار
پاسخ به  کاربران ناشناس
5 سال قبل

ببین اسلن از کجا میدونی ما انسانیم از کجا میدونی انسان هایه بلفرظ اصلی قرآنو برا ما نفرستادن

Öä
Öä
پاسخ به  کاربران ناشناس
5 سال قبل

قرآن کریم و دیگر کتاب های مقدس ساخت ذهنی بشر هست ! این آیین ها باعث شده که مردم از نژاد های مختلف با هم دشمن بشن و همیشه در بدبختی زندگی کنند ! تو خودتو گم کردی بخاطر این چرت و پرت ها.
اگه علم و دانشتو زیاد کنی این جور چیزا برات بیهوده و مذخرف خواهد بود.!!

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  Öä
3 سال قبل

درسته تقریبا منم قبول دارم حرفت رو ?

تمیر
تمیر
پاسخ به  کاربران ناشناس
4 سال قبل

از کجا معلوم که ما انسان باشیم شاید اول اونا بودن و در قران اشرف مخلوقات بودن اونا باشن

محمد
محمد
5 سال قبل

هر چی باشه آمریکایی ها اولند یا کشور های ارو پایی واسه هرکاری

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  محمد
3 سال قبل

محمد آقا از کجا معلوم ایرانی ها بتونند؟واقعا که به ایران باور نداری.
برا خودم متاسفم که ادم های کشورم……

نیما
نیما
پاسخ به  سمیرا
3 سال قبل

برای چی باید باور داشته باشه؟:|

باربد
باربد
5 سال قبل

درست است وجود دارند من یکبار در اسمان سفینه انها را دیده ام خیلی واضح چند بار دیگری چند نور ناشناس را دیدم که باسرعتی نسبتا بالا در اسمان پرواز کردند و بعد ناپدید شدند.من از ان موقع که سفینشان را دیدم فکرم درگیر است.لطفا باور کنید چون دروغ نمی گم قسم می خورم

hossein
hossein
پاسخ به  باربد
5 سال قبل

این نوری که میگی سفینه نیست جانم ، شهاب هایی هستند که به سرعت حرکت می کنند و در اثر برخورد به جو زمین می سوزند و خاموش می شن.
یا شاید هم ستاره دنباله دار.ولی هرچی باشه سفینه نیست.
لطفا در مورد چیزی که نمیدونید حرف نزنید?

علیرضا نیکبخت
علیرضا نیکبخت
پاسخ به  باربد
3 سال قبل

سلام می خاستم یک عکس یا یک مدرک برام ارسال کنید

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  باربد
3 سال قبل

کجا دیدی ؟اقا باربد شاید تو خواب دیدی.راست میگم ها

بیژن
بیژن
5 سال قبل

با درود،
. خب من با چند تا احتمال قانع کننده میتونم ثابت کنم موجودات فرازمینی و ماورایی وجود دارن.

احتمال۱: یوفو ها در واقع نژاد قبلی بشر بودن و قبل از پیدایش نسل جدید انسان روی زمین حدود ده ها میلیون و حتی صدها میلیون سال پیش بر روی زمین ساکن بودن و دراثر شکاف نسل براثر اتفاقات غیر منتظره طبیعی وچه غیر طبیعی یا نسلشون کاملا از روی زمین منقرض شده و یا به کرات دیگه مهاجرت کردن
احتمال معقولانه: مهاجرت به کرات دیگر

احتمال ۲: بنابر آخرین اطلاعات دقیق، میدونیم که درحال حاضر 450 میلیارد ستاره در کهکشان شیری شناخته شده، حال حدود 300 میلیارد ستاره هر کدومشون حداقل یک سیاره دارند! حداقل در منفی نرین شرایط میشه 250 میلیارد سیاره
حال از این 250 ((میلیارد)) سیاره فرض براینکه 1(((( میلیون)))) قابل زیستن باشه،
حال از این 1 میلیون سیاره قابل زیستن فرض براینکه 1 دهم یعنی 100هزار تا موجود زنده داشته باشه که فقط شامل یوفو‌ها نیست بلکه بسیاری از باکتری ها، پروکاریوت ها و.. ممکنه هنوز هم در بسیاری کرات دیگه زندگی کنم.
از صد هزار سیاره، فرض اینکه حتی 10 تاش شامل یوفو باشه اونوقت حداقل ۱۰ نوع یوفو تازه فقط در کهکشان شیری وجود داره …

احتمال ۳: بنابر مشاهدات بسیاری از افراد سراسر جهان، اجسام غیرطبیعی و نرمال در آسمان مشاهده شده حال
۱) ممکنه این اجسام توسط ناسا و سازمان سیا برای انجام تحقیقات ساخته شده باشند
۲) ممکنه از کرات دیگه اومده باشن

احتمال۴)گذشتگان شامل اینکاها،مصریان،و چینیان علائم بسیاری از موجودات غیر زمینی نقاشی کردن چه در سنگ نوشته ها و کتب ..
دقیقا شکل و طراحیشون مثل سفینه هایی هست که امروزه در بسیاری از منابع اینترنتی و علمی معتبر مشاهده میکنیم..
حال، آیا در اون زمان همچین اجسامی رو مشاهده نکردن؟!!
صد درصد مشاهده کردن.

امیر
امیر
پاسخ به  بیژن
4 سال قبل

پس ما هالا فرض رو بر این میزاریم که وجود دارن
و الان که ما میگیم وجود دارن وقتی اونا چندین هزار سال پیش در مصر باستان با بشقاب پرنده ها به بازدید از زمین اومدن ینی اونا الان هزاران سال از ما جلو تر و قوی ترن

رضا
رضا
5 سال قبل

وجود دارد حتما

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
5 سال قبل

کی گفته آنها از فرزندان آدمند که بهشون میگید آدم؟

m_n
m_n
5 سال قبل

حافظ گفته رسد آدمی بجای که جز از خدا نبیند ،
بنگر تاچه حد است مقام آدمیت
شاید منظور همان باشد که روزی بشر به جنین مخلوقات پروردگار ارتباط برقرار کند
پس ما منکر این نیستیم که جهان تنها متعلق به عرض یاهمین زمین است وما تنها مخلوق این جهان بوده باشیم اگر چنین بود هیچگاه درقرآن ودعا الله رب السماوات والارض وما منهن وما بینهن ورب العرش العظیم آورده وتوصیه نمیشد

بابک
بابک
5 سال قبل

استخاره گرفتم و از خدا پرسیدم در مورد وجود موجودات فضایی، جواب استخاره: از مکان های دور فریادها به گوش میرسد

خخخخ
خخخخ
پاسخ به  بابک
5 سال قبل

واقعا یعنی اینقد خرافاتی هستین؟؟؟!

سید امیرعلی
سید امیرعلی
پاسخ به  خخخخ
3 سال قبل

شما اشتباه می کنی ادم فضایی ها وجود دارن خودت خرافاتی تری اونا مغزشون از ما بیشتره و پیشرفته ترن

سام
سام
پاسخ به  سید امیرعلی
3 سال قبل

همتون خنگین وجود دارد من دیدم تازه ۱۰ سالمه ۵سال تحقیق کردم

ایلیار
ایلیار
پاسخ به  سام
3 سال قبل

آفرین

رمضان پهملی ۱۵ ساله
رمضان پهملی ۱۵ ساله
پاسخ به  سام
3 سال قبل

لاف نزن .

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
5 سال قبل

به فکر زمین باش نه اسمان و فضا . به جای موجودات فضایی به فکر موجودات زمینی و صلح بین
انها باش . مشکلات زمین همه حل شد حالا میخواهی مشکلات فضا حل شود . به فکر زمین خودت
باش دست از فضا بردار . لایه اوزون را اسیب نرسان . از متون کتب مقدس برای اثبات فضایی ها
استفاده منما ان نوشته ها تفسیرات زیادی دارند و یک وجهی نیستند . موجودات فقط زنده ها
نیستند سنگ و خاک نیز از نظر کتاب مقدس تسبیح گو می باشند . چه گلی به سر زمین زدی که
حالا میخواهی فضا را هم داشته باشی . زمین خیلی بزرگ است و تو را کافیست انقدر زمینهای
خالی و بی مصرف و بی اب و علف در زمین هست انها را اباد ساز . اگر زمین را سراسر اباد ساختی
با انسانهایی خوب و با نژادی خوب و بی نقص و یک صلح پایدار و جاودان انوقت موجودات فضایی
اگر وجودداشته باشند ارزوی سفر به زمین خواهندداشت .

خخخخ
خخخخ
پاسخ به  کاربران ناشناس
5 سال قبل

اگه به فکر فقط زمین باشیم در حد حیوانیم نه انسان!

amirabbas
amirabbas
پاسخ به  کاربران ناشناس
3 سال قبل

ببین دوست عزیز من تو قرآن پیدا کردم که نوشته ما فرزندان انسان را بر بیشتر مخلوقات برتری بخشیدیم . بعدشم خود امامان هم قبول داشتند و ما تو زمین هستیم و فکر می کنیم زمین خیلی بزرگ هست ولی در صورتی که زمین به اندازه یک دونه شن تو ساحل هست! و اینکه چندین میلیون نفر یا میلیارد نفر به این اعتقاد دارن و اینکه کسانی که اینطوری فکر میکنن معذرت ولی مغذشون در حد زمین کار میکنه که تو همونشم موندن! و مغز شما ها در همین هست در ضمن هیچوقت دانشمندان نجوم جهان الکی تحقیق نمیکنن که ! حتما چیزایی دیدن یا فهمیدن ! ببین تازه قبلا مریخ عین زمین هوا داشت خاک خوب داشت و آب و جایی برای زندگی موجودات و اینو باید بگم که اینا خرافات نیستن و در اصل باید گفت که علم هست! شماهایی که میگید خرافات هست قرآن کریم خداوند رو که قبول دارید ! برید سوره اسراع رو بخونید! اصلا واقعا فکر کن فقط انس و جن و حیوانات:/ به هرکی بگی میخنده.البته اگه عقل داشته باشه:/ و مشکلات زمین با عقلی که داریم حل نمیشه!

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
5 سال قبل

زیاد بودن سیارات و ستارگان دلیل بر وجود داشتن زندانی در انها نیست همچنانکه زیاد بودن تعداد
کروموزوم در اسپرم دلیل بر ان نیست که همه به بچه تبدیل شوند .

ستاره
ستاره
5 سال قبل

با سلام
من ستاره ۱۵ سال دارم
ما الان در سال ۲۰۱۸ هستیم و مطمئن هستم در سال ۲۰۲۱ یا۲۰۳۱ با اون ها ارتباط برقرار میکنیم،تو سال ۲۰۲۱ ترامپ دوباره رئیس جمهور میشه چون کسی که در زمان سفر کرده اینو میگه و اون گفته که از سال ۲۰۲۱‌ به بعد همه چی پیشرفت میکنه و ما با ادم فضایی ها ارتباط برقرار خواهیم کرد و پیشرفت فوق العاده و عجیبی خواهیم کرد،،،علاوه بر اون من در جایه دری دیده بودم که میگفتن شکل و قیافه ی ترامپ شبیه انسان های فضاییه و احتمال این رو میدن که اون و چند نفر دیگه که اسم هاشون رو یادم نمیاد،، کنترل زمین رو بر دست بگیرن و همه چیز رو متحول کنند،، منتظر سال ۲۰۲۱ هستم،،اگه زنده باشم و ببینم…
ولی قطعا قطعا ان ها وجود دارند

فاطمه
فاطمه
پاسخ به  ستاره
5 سال قبل

فرا زمینی ها وجود دارن و ما در آینده شاهدشون خواهیم بود

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  فاطمه
3 سال قبل

دقیقاً

سلنا
سلنا
پاسخ به  ستاره
3 سال قبل

ترامپ شبیه همه چیه????

Jim
Jim
5 سال قبل

سلام .شاید باور نکنید اما من از نزدیک با یکیشون ملاقات داشتم و تو صحرا دیدمش اولش ترسیدم اومد طرف من شبیه ادم بود سرش بزرگ بود دندون نداشت نفس نمیکشید چشای گرد داشت به من نگاه میکرد من خشکم زده بود خیلی ترسیدم نمیتونستم داد بزنم یه کم اونطرف تر یه دود با صدای عجیب میومد دیگه مطمعن شدم ادم فضایی بود داشتم میمردم…..

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  Jim
5 سال قبل

همه اینها که گفتی نشانگر اینه که شبها جیش نمیکنی تا خواب راحتی داشته باشی..

رها
رها
پاسخ به  کاربران ناشناس
5 سال قبل

????

Mina
Mina
پاسخ به  Jim
5 سال قبل

الان فکر کردی داری با خر حرف میزنی؟ //:

امیر
امیر
پاسخ به  Jim
4 سال قبل

بر گرفته از کتاب خفاش ها ماکرونی میخورند

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  Jim
3 سال قبل

تو هم خوشبحالت

Jim
Jim
5 سال قبل

جناب ناشناس یه شب بیا ببین من جیش میکنم یانه خخخخ.بنده واقعا با ادم فضایی ارتباط دارم جن نیست ادمپفضایی بادسزعت نور میان پیشم فعلا هیچ حرفی نزدن فم کنم هنوز زبون همو نمیدونیم ولی با من دوست شدن

امین
امین
پاسخ به  Jim
5 سال قبل

إ راس می گي

امیر
امیر
پاسخ به  Jim
4 سال قبل

من دارم پاره میشم از خنده داداش غذا سنگین نخور زیاد

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  امیر
3 سال قبل

گیج نزن خودتو کنترل کن

Ali reza
Ali reza
پاسخ به  Jim
3 سال قبل

اخه چی بهت بگم! وقتی که کل کره زمین دنبال وجود ادم فضایی هست بعد تو باهاشون دوست شدی خدا نکشتت

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  Ali reza
3 سال قبل

تو هم گیج نزن خوشبحال اونایی که یوفو ها رو از نزدیک دیدن من هم دوست دارم یوفو ها رو از نزدیک ببینم

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  Jim
3 سال قبل

تو هم خوشبحالت به شما هایی که آدم فضایی دیدین یکم حسودیم شد

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
5 سال قبل

اره

آدم فضایی
آدم فضایی
5 سال قبل

مرسی که اینقدر درگیر منید
???

سام
سام
پاسخ به  آدم فضایی
5 سال قبل

دانشمندان این همه سعی کردن که به آدم فضایی ها ارتباط برقرار کنم ولی نتونستن. بعد ما خیلی راحت تو یه سایت داریم با یکیشون حرف می‌زنیم . منظورم خودتی ??

محمد مهدی دغاغله
محمد مهدی دغاغله
پاسخ به  سام
3 سال قبل

دقیقاً ?????????

^-^
^-^
پاسخ به  آدم فضایی
5 سال قبل

ب نظر من وجود داره چون جسد مومیایی ی موجود ناشناس رو توی مصر پیدا کردن خوب همین دلیل قانع کننده ایه برای وجود ادم فضایی ها

ب نظر من همون طور ک ما درگیر اوناییم اونا هم در گیر ماعن ????

:/
:/
پاسخ به  آدم فضایی
5 سال قبل

عه ی ادم فضایی????

مهرزاد
مهرزاد
5 سال قبل

وجود دارد

ملودی
ملودی
5 سال قبل

واای پسر فک کو اگه واقعن اینا وجود داشته باشن چی میشه?

ناشناس
ناشناس
5 سال قبل

به نظر من این زمین جهنم سیاره ی دیگریست.
حالا ریش و قیچی دست خودتون هر جور می خواهید فک کنید?

سانیار
سانیار
5 سال قبل

ببینید من الان ۱۳ سالمه ولی از ۱۱ سالگی با ابن واقیتی که از نظر من -طلخ_ ترس ناک-وعصبی کنندس رو به رو شدم این بود. ما تنها نیستیم ما هیچی از اون نمیدونیم ولی اونا میدونن ما نمیدونیم اونا کجان ولی اونا میدونن انو میتونن مارونابود کنن ولی ما نمی تونیم
حتی گاهی اوقات احساس اونا دارن مارو کنترل میکن
ببینید یک فرزیه هست که هرکس بعد از مرگ وارد یک بدن دیگه تویه زمان ومکان دیگه مشه حلا فرز کنید اگه همه یه همیه ما یک روح در نامحدود بدن باشیم چی میشه۰
ومن احساس کوچیکی میکن چود بین میلیارد ها میلیارد مجود زنده در یک سیاره در یک منزومه دریک گهکشان وبیشتر از اون که حتا قدرت درک همچین نداریم۰
واز نظر من این خیلی مسخرص که بر این ها چشم ببندیم وبگیم

جز ما موجود دیگری وجود نداره

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  سانیار
5 سال قبل

ایشالله تا چند سال دیگه که چندتا *** ببینی همه این دغدغه های ذهنیت رفع میشه و مغزت رو فقط یه چیز پر میکنه

با ادب
با ادب
پاسخ به  کاربران ناشناس
3 سال قبل

😐 خیلی بی ادبی با بچه درست صحبت کن *** منحرف

صبا
صبا
پاسخ به  سانیار
3 سال قبل

بچه جون تلخ درسته نه طلخ!!!!!

ممل
ممل
پاسخ به  سانیار
3 سال قبل

چرت نگو ننہ::::
وقتی فضایی بااین عظمت با میلیارد میلیارد ستاره و سیاره داریم،،بی شک هم آدم فضایی داریم هم زمین مثل زمین خودمون
و دست بالای دست زیاده
و صدرصد قضایی ها،،ازما باهاش ترن
چون اونا کل فضا رو کشتن كہ بہ زمین ما رسیدن

ریحانه
ریحانه
5 سال قبل

سلام من ریحانه ۱۷سالمه بنظر من آدم فضایی ها وجوددارند اونها قوی ترو باهوش تر ازماهستن ومطمعنم ک وجود دارن اما دانشمندان هنوزشک دارن واز نظر علمی اونو اثبات نمیکنن

فرهاد
فرهاد
پاسخ به  ریحانه
3 سال قبل

سلام دوستان فرهاد هستم شهریار زندگی میکنم 34 سالمه ما یکی از کوچک ترین مجوداتی هستیم که در هستی اصلا بشمار نمیایم چرته میگن ما اشرف مخلوقاتیم ما نمیتوانیم به سیاره انها نزدیک بشویم چون ملکولهای بدنمان از هم متلاشی میشود ولی اونا از علم بالایی برخوردارن هنوز خیلی اصرار توی احرم مصر باستان هست که وجود انها را ثابت میکنند اونا همین الانم ملیونها بار در روز به زمین میایند و بر میگردن

موجود فضایی
موجود فضایی
پاسخ به  فرهاد
3 سال قبل

لاف نزن

رمضان پهملی ۱۵ ساله
رمضان پهملی ۱۵ ساله
پاسخ به  موجود فضایی
3 سال قبل

باسلام به نظر من آدم فضایی وجود داره چون به اندازه دونه شن های روی زمین ستاره وجودداره .اما نمدونم آدم فضایی ها یا مو جودات فرا زمینی محدود به منضومه خورشیدی هستن یا نه ؟ این عکس های هم که تو سایت ها هستش فتو شاپه .ونمی تونه پیش از ۱۰ نوع ازین آ. د .ف باشه .

ازیتا
ازیتا
پاسخ به  رمضان پهملی ۱۵ ساله
2 سال قبل

کهکشان راه شیری رو ببینید که سیاره زمین مثل غباری وسط سایر سیارات دیگه و قطعا بین اینهمه سیاره منظومه شمسی موجودات دیگه هم وجود دارن که همگی مخلوقات خداوند و درکل عالم جهان هستی ناشناخته ها و شگفتیای زیادی داره و نباید منکر شد چون اینطوری انگار قدرت خدا رومنکر شده باشیم
برای خدای کن فیکون غیرممکنی وجود نداره
مخلوقات دیگه ازجمله فرازمینی ها وجود دارند شکی درش نیست
هممون اینو حس میکنیم

♡ ضیاب‌ الدین محمدی‌
♡ ضیاب‌ الدین محمدی‌
پاسخ به  موجود فضایی
5 ماه قبل

آره جهان خیلی بزرگ است 💯🙃