آی پینز

Assassin’s Creed Red بر مخفی کاری و تخریب‌پذیری محیط تمرکز خواهد داشت

یوبی سافت در حال توسعه یک بازی جدید از سری اساسینز کرید (Assassin’s Creed) با اسم رمز Red است که وقایع آن در ژاپن فئودال اتفاق می‌افتد. این بازی هیجان زیادی را در بین طرفداران ایجاد کرده و تام هندرسون از Insider-Gaming اکنون جزئیات جدیدی را در مورد آن به اشتراک گذاشته است. این جزئیات جدید شامل تمرکز بازی بر مخفی کاری و ارائه محیط‌های تخریب‌پذیر است. با ما در دیجی رو همراه باشید.

به گفته هندرسون، در ساخت Assassin’s Creed Red از دیگر سری مشهور یوبی سافت به نام Splinter Cell الهام گرفته شده و بازیکنان می‌توانند در سایه‌ها پنهان شده و از شرایط محیطی به نفع خود استفاده کنند. این بازی همچنین دارای محیط‌های تخریب‌پذیر خواهد بود که به بازیکنان اجازه می‌دهد اشیاء خاصی را بریده یا بشکنند تا بتوانند به این واسطه به صورت مخفیانه به دشمنان نزدیک شوند. با این حال، هندرسون خاطر نشان می‌کند که این تخریب‌پذیری اصلاً قرار است در حد و اندازه عناوینی مانند Battlefield باشد. بنابراین، انتظار نداشته باشید که بتوانید از دیوارهای محکم نیز عبور کنید!

از نظر داستان، طبق گزارش‌هایی که تاکنون منتشر شده‌اند، Assassin’s Creed Red دارای دو شخصیت قابل بازی خواهد بود که یک از آن‌ها سامورایی مرد و دیگری یک شینوبی یا همان نینجای زن است. گفته می‌شود که شخصیت مرد بازی یک پناهنده آفریقایی است و هندرسون حدس می‌زند که این شخصیت احتمالاً بر اساس یک شخصیت واقعی به نام یاسوکه که یکی از اولین سامورایی‌های سیاه پوست بود، طراحی شده است. همچنین، گفته می‌شود که شخصیت زن از شخصیت مرد چابک‌تر بوده و احتمالاً در مخفی کاری‌ها تخصص و مهارت بیشتری خواهد داشت.

Assassin’s Creed Red

در حال حاضر، شایعه شده که Assassin’s Creed Red در تعطیلات آخر سال 2024 عرضه می‌شود. با این حال، در حال حاضر این فقط یک شایعه است و یوبی سافت هنوز به طور رسمی بازی را معرفی نکرده است. جالب است که ببینیم این جزئیات جدید تا چه حد به واقعیت بدل خواهند شد و آیا نسخه جدید اساسینز کرید خواهد توانست این حجم از هیجانی را که شکل گرفته پاسخگو باشد یا نه.

نظر شما درباره بازی جدید Assassin’s Creed Red چیست؟ آیا تمرکز بازی بر روی مخفی کاری و تخریب‌پذیری محیط می‌تواند شما را مجذوب کند؟ یا این ویژگی‌ها را خارج از انتظارات خود از سری اساسینز کرید می‌دانید؟ نظرات خود را حتماً از طریق بخش کامنت‌ها با ما و دیگر خوانندگان دیجی رو در میان بگذارید.

منبع gizmochina
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها