ایسوس برنامه زمانی عرضه اندروید 12 را اعلام کرد

با انتشار نسخه نهایی و پایدار اندروید 12 توسط گوگل، تولید کنندگان گوشی‌های هوشمند هم دست به کار شده‌اند تا برنامه زمانبندی ارتقاء محصولاتشان به این نسخه را تعیین و اعلام کنند. در آخرین مورد هم کمپانی تایوانی ایسوس این کار را انجام داده و در ادامه می‌توانید جدول زمانی عرضه اندروید 12 برای ذنفون 7، ذنفون 8، ذنفون 8 فلیپ، راگ فون 3، راگ فون 5 و راگ فون 5 اس را مشاهده کنید. با دیجی رو همراه باشید.

ذنفون 8 اولین گوشی هوشمند ایسوس است که به نسخه پایدار اندروید 12 آپدیت می‌شود و قرار است به‌روزرسانی مربوطه را در ماه دسامبر دریافت کند. البته، این موضوع کاملاً قابل پیش‌بینی بود چرا که پیش از این هم چند نسخه بتا از اندروید 12 برای ذنفون 8 منتشر شده بود.

ذنفون 8 فلیپ هم یکی دیگر از گوشی‌هایی است که در ماه دسامبر به اندروید 12 ارتقاء خواهد یافت و پس از آن هم نوبت به راگ فون 5 و راگ فون 5 اس خواهد رسید تا این به‌روزرسانی را در سه ماهه اول 2022 دریافت کنند.

برنامه آپدیت اندروید 12 ایسوس

راگ فون 3 و ذنفون 7 هم گوشی‌های بعدی در صف دریافت اندروید 12 هستند و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در نیمه اول 2022 ارتقا خواهند یافت.

ایسوس در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرده که به‌روزرسانی پایدار گوشی‌های این شرکت، تغییرات عمده عملکردی ارائه شده در نسخه رسمی اندروید 12 را به همراه دارد و البته شامل ویژگی‌های اختصاصی مدیریت باتری و عملکرد ایسوس نیز می‌شود.

ایسوس تاریخ دقیقی برای عرضه اندروید 12 برای گوشی‌های خود اعلام نکرده و تنها برنامه ارائه شده به صورتی است که اشاره کردیم.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها