ایسوس، صدرنشین بازار مانیتورهای گیمینگ جهان در سال 2016

ایسوس در یک بیانیه رسمی خبر از رهبری بازار مانیتورهای گیمینگ جهان داده است. در حال‌حاضر ایسوس سهمی 35 درصدی از بازار را در اختیار دارد. Vincent Chiou یکی از مدیران بخش نمایشگر کمپانی ایسوس‌تک (Asustek) در گفتگو با DigiTimes در این باره گفته:

انتظار می‌رود در سال 2017 عرضه نمایشگرهای گیمینگ 100 درصد افزایش یابد. ایسوس از اینکه یکی از فروشندگان برتر نمایشگرهای گیمینگ در سه منطقه اروپا، خاورمیانه و آفریقا بوده، بسیار خوشحال است.

ASUS Monitorدر آسیا و اقیانوسیه، نمایشگرهایی با نرخ دوباره‌سازی 144 هرتزی رشد فروشی 119 درصدی نسبت به سال 2015 داشتند. در جنوب آسیا، فروش نمایشگرهای گیمینگ رشدی 51 درصدی داشته و با افزایش فروش رو به رو شده است. مانیتورهای گیمینگ سری ROG یا همان Republic of Gamers ایسوس در هند با افزایش فروش 105 درصدی همراه بودند. حتی نمایشگرهای ایسوس در رویداد مسابقاتی E-sports نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. ایسوس هم‌اکنون در هند یک فروشگاه اختصاصی محصولات ROG و یک فروشگاه محصولات دیگر داشته و بیش از 200 فروشگاه سراسر هند نیز به عرضه نمایشگرهای ROG می‌پردازند.

Chiou انتظار دارد در سال 2017 مانیتورها ابعاد بزرگ‌تر، وضوح بیشتر، پنل منحنی و افزایش نرخ دوباره‌سازی پیدا کنند، بنابراین افزایش تقاضا برای نمایشگرهای گیمینگ بیشتر خواهد شد. کمپانی ایسوس تمرکز خود را روی این بخش گذاشته تا عرضه نمایشگرهای گیمینگ در سال 2017 را با افزایش 5 تا 10 درصدی رو به رو سازد.

همچنین در سال آینده قرار است شرکت ایسوس نمایشگری با نرخ دوباره‌سازی 240 هرتزی و پشتیبانی از فناوری G-Sync انویدیا رونمایی کند. این مانیتور از فناوری ultra-low blue light یا همان کاهش نور آبی و flicker-free نیز برخوردار خواهد بود.

منبع Smechannels
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها