فلای تودی

سرانجام زن فون 2 ایسوس به‌روزرسانی اندروید 6.0 را دریافت می‌کند

در ماه نوامبر 2015 بود که ایسوس تأیید کرد بر روی به‌روزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو برای زن فون 2 کار می‌کند، زمان گذشت و گوگل اندروید 7.0 نوقا را عرضه کرد اما همچنان این گوشی از دریافت به‌روزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو عاجز بود. اکنون پس از گذشت چندین ماه به نظر می‌رسد سر انجام این گوشی به‌روزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو را دریافت کرده است.

کاربران زن فون 2 اکنون قادر خواهند بود از امکاناتی نظیر تعیین دسترسی برنامه‌ها، حالت Doze، انتخاب متن هوشمندتر و ذخیره سازی منعطف استفاده کنند. همچنین بسیاری از برنامه‌های از پیش نصب شده نظیر ایمیل ایسوس، تقویم ایسوس، پیام رسانی ایسوس، مرورگر ایسوس و ایسوس موزیک با این به‌روزرسانی حذف می‌شوند.

برای جبران نبود برنامه‌های ایسوس، این به‌روزرسانی به صورت خودکار تقویم گوگل و گوگل مسنجر را به گوشی اضافه می‌کند و همچنین فیسبوک، فیسبوک مسنجر، اینستاگرام و برنامه Dr. Booster نیز بر روی گوشی نصب می‌شوند.

به‌روزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو از هم اکنون برای زن فون 2 منتشر شده اما اگر هنوز پیام مربوط به آپدیت اندروید 6.0 را دریافت نکرده‌اید می‌توانید به صورت دستی گوشی خود را از طریق این لینک به اندروید 6.0 مارشمالو به‌روزرسانی کنید.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد