بلیط هواپیما

انفجار یک گلکسی نوت 7 دیگر هنگام شارژ

گلکسی نوت 7 با ویژگی‌های بسیار جذابش هر کسی را به تحسین وا می‌دارد و برتری‌ها و ظاهر زیبای آن غیر قابل انکار است. اما هنوز زمان چندانی از معرفی آن نگذشته که Note 7 دست به گریبان مشکلاتی سخت شده است و انتخاب آن را برای کاربران به یک ریسک پر خطر تبدیل کرده است. برای نمونه می‌توانید گزارش‌های کرش و ریستارت مداوم این گوشی را مطالعه کنید. همانطور که اطلاع دارید گلکسی نوت 7 در هفته گذشته متهم به یک آتش‌سوزی شده است، به نظر می‌رسد امروز نیز این گوشی دچار مشکلی مشابه شده است.

Note-7-Crispy-Editionقبل از اینکه کامل به این قضیه بپردازیم، بهتر است پرونده هفته پیش انفجار گلکسی نوت 7 را بررسی کنیم. در حادثه گذشته همه نگاه‌ها به سوی یک تبدیل پورت USB  نوع C بود و اغلب کارشناسان دلیل انفجار آن را استفاده از این تبدیل شخص ثالث عنوان کردند.

اکنون به بررسی گزارشی که توسط دوست مالک این گوشی در BusinessKorea منتشر شده است می‌پردازیم:

انفجار دیگری برای سامسونگ گلکسی نوت 7، این گوشی دوست من بود. در حال حاضر توسط کارمندان سامسونگ بررسی می‌شود و او در حال رایزنی برای جبران خسارت وارده است. شما باید تنها از شارژر اصلی این گوشی استفاده کنید و سپس از آنجا دور شوید!

این تصویر بر روی شبکه اجتماعی کره‌ای Kakao قرار گرفته بود که در حال حاضر حذف شده است. به نظر می‌رسد نوت 7 مورد بحث برای بررسی بیشتر و مشخص شدن علت آتش سوزی همچنان در دستان کارشناسان سامسونگ قرار دارد.

آیا این حوادث شما را از خرید گلکسی نوت 7 پشیمان کرده است؟ دلایل خود را با ما در میان بگذارید.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد