اسنپ موشکافی می شود؛ هشدار دادستان تهران به اسنپ

چندی پیش دادستان تهران اظهارات و بیانیه‌هایی را در زمینه‌های مختلف از حمل و نقل گرفته تا کسب وکارهای محازی اعلام کرد، که در این بین بیانیه‌ای که درمورد تاکسی آنلاین اسنپ که این روزها بازارکارش هم داغ است اعلام شده، جالب توجه بوده است. دیجی رو در ادامه‌ی مطلب توجه شما را به کل خبر جلب می‌کند.

جعفری دولت‌آبادی در بیان مصداقی از جرایم اجتماعی و ارتباط آن با خدمت رسانی به مردم، به پرونده‌ای که طی چند روز اخیر در دادسرای جنایی تهران مفتوح گردیده اشاره نمود. موضوع این پرونده شکایت زنی از یک راننده Snap مبنی بر تعرض جنسی است.

در این پرونده خانمی ۳۱ ساله که به تازگی عمل جراحی نموده و دوره نقاهت را می‌گذرانده، به دادسرای جنایی اعلام می‌کند که از طریق نرم افزار اسنپ درخواست خودرو کرده بود تا وی را از شرق تهران به فرودگاه برساند و شرکت اسنپ مردی ۳۰ ساله را به عنوان راننده معرفی کرده بود که متاسفانه راننده، این خانم را به تپه‌های یکی از مناطق تهران برده و به وی تعرض نموده است.

دادستان تهران در خصوص اقدامات دادستانی در رسیدگی به این پرونده اظهار داشت:

مقرر شد سرپرست دادسرای جنایی مدیر Snap را احضار کند چرا که آژانس‌ها مجوز دارند و تحت نظارت اتحادیه مربوطه هستند، اما در خصوص اسنپ چنین نظارتی وجود ندارد.

دادستان تهران از دستگاه‌های ذی‌ربط خواست مجوز مربوط به فعالیت اسنپ در حوزه حمل و نقل را بررسی و در مورد مستندات و مدارک فعالیت آن توضیح دهند. وی افزود:

اسنپ می‌تواند یک ابتکار در دنیای حمل و نقل باشد و بر اساس اعلام مدیر اسنپ، این تشکیلات دارای ۱۵۰ هزار راننده صرفاً در بخش حمل و نقل شهری است.

 

دادستان تهران با هشدار به مدیر Snap اعلام کرد:

به مدیر اسنپ هشدار داده می‌شود تا مواظب باشد که فعالیت‌های این شرکت، محملی برای ایجاد ناامنی و ارتکاب جرایم نشود. قرار بر این بود که به مردم خدمت ارائه شود نه این که راننده اسنپ، زنی را به تپه‌ها ببرد و به او تجاوز کند و آن گاه با تبلیغات فریبنده و غیرواقعی اسنپ را بزرگ جلوه دهید!

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها