استفاده از پریسما برای ساخت موزیک ویدیو توسط یک گروه موسیقی

استفاده از پریسما برای ساخت موزیک ویدیو توسط یک گروه موسیقی

پریسما یک اپلیکیشن ویرایش عکس است که محبوبیت زیادی در بین کاربران به دست آورده، این برنامه برخلاف سایر اپلیکیشن های ویرایش عکس که تنها یک لایه بر روی عکس قرار می‌دهند، داده‌ها را به سرورهای خود می‌فرستد و در آنجا به وسیله الگوریتم‌های مشخص پردازش می‌کند سپس فیلترها را به روشی هوشمندانه‌تر بر روی عکس اجرا می‌کند که نتیجه آن تفاوت این برنامه با سایر برنامه‌های ویرایش عکس را ثابت می‌کند.

تاکنون پریسما تنها به ویرایش تصاویر اختصاص داشته اما طبق آخرین اخبار منتشر شده این کمپانی بر روی ساخت یک ویرایشگر ویدیو نیز کار می‌کند. در همین حال اکنون گروه موسیقی Drive Like Maria برای ساخت موزیک ویدیو جدید خود از پریسما استفاده کرده، اما با وجود اینکه هنوز قابلیت ویرایش ویدیو در این برنامه وجود ندارد، این گروه چگونه دست به ساخت موزیک ویدیو به وسیله پریسما زده است؟

در پاسخ باید گفت، آن‌ها در ابتدا ویدیو را ویرایش کردند و به نسبت مربع 1:1 که پریسما با آن کار می‌کند، در آوردند سپس سرعت کل ویدیو را به 10 فریم در ثانیه کاهش دادند و در نهایت به 1828 تصویر دست پیدا کردند. Nitzan Hoffman گیتاریست این گروه موسیقی در این رابطه گفت:«ما متوجه شدیم که اگر هر کدام از اعضای گروه (Bert Albers از استودیو تولید، Bjorn Awouters خواننده گروه و خود Nitzan Hoffman) 600 تصویر را ویرایش کنیم، هر شخص 5 ساعت زمان نیاز دارد تا پروسه ویرایش را کامل کند و ویرایش هر تصویر 30 ثانیه زمان می‌برد. البته در زمانی که پروسه ساخت را آغاز کردیم نسخه اندرویدی پریسما نیز منتشر شده بود بنابراین می‌توانستیم به صورت همزمان از گوشی‌های آیفون و اندرویدی استفاده کنیم.»

برای مشاهده نتیجه تلاش این گروه با ویدیوی زیر همراه باشید:

[vc_raw_js]JTNDZGl2JTIwaWQlM0QlMjIxNDcxMTk1MDE5NDMzMzgxJTIyJTNFJTNDc2NyaXB0JTIwdHlwZSUzRCUyMnRleHQlMkZKYXZhU2NyaXB0JTIyJTIwc3JjJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuYXBhcmF0LmNvbSUyRmVtYmVkJTJGaVFWM0wlM0ZkYXRhJTVCcm5kZGl2JTVEJTNEMTQ3MTE5NTAxOTQzMzM4MSUyNmRhdGElNUJyZXNwb25zaXZlJTVEJTNEeWVzJTIyJTNFJTNDJTJGc2NyaXB0JTNFJTNDJTJGZGl2JTNF[/vc_raw_js]