فلای تودی

عرضه «بتمن: بازگشت به آرکهام» تا مدت نامعلومی به تعویق افتاد

بر اساس اطلاعیه رسمی کمپانی برادران وارنر (Warner Bros)، عرضه نسخه بهبود یافته و یا به اصطلاح ریمستر شده دو بازی بسیار محبوب «بتمن: تیمارستان آرکهام» و «بتمن: شهر آرکهام» که قرار بود در تاریخ 5 مرداد (26 ژوئیه) در قالب یک مجموعه، با عنوان «بتمن: بازگشت به آرکهام»، در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان، قرار بگیرد تا تاریخ نامعلومی به تعویق افتاده است.

این شرکت در اطلاعیه خود که در انجمن اینترنتی رسمی شوالیه آرکهام (Arkham Knight) منتشر شده است، عنوان کرده:

پس از بررسی روند پیشرفت پروژه، تیم بازیسازی برادران وارنر تصمیم گرفت تا تاریخ عرضه «بتمن: بازگشت به آرکهام» را به تعویق بیندازد تا تیم سازنده این عنوان دراستودیوی ویرچوس گیمز (Virtuous Game) فرصت بیشتری را برای پرداخت هر چه بیشتر آن و ارائه نسخه‌ای تر و تمیز از سری بتمن آرکهام، داشته باشد.

ما در حال حاضر هیچ تاریخ عرضه‌ای برای این عنوان اعلام نمی‌کنیم، اما به محض اینکه از کیفیت کار اطمینان حاصل کردیم، در این مورد اطلاع رسانی خواهیم کرد. ما می‌دانیم که این خبر برای دوستداران بازی ناامید کتتده است، اما احساس می‌کنیم در اختیار داشتن وقت بیشتر، به تیم سازنده فرصت خواهد داد تا تجربه این بازی را برای طرفدارنمان بسیار لذت بخش‌تر نماید.

شایان ذکر است که مجموعه مذکور، ماه گذشته میلادی معرفی شد و قیمت 49.99 دلاری نیز برای آن تعیین شده است.

بتمن تیمارستان آرکهام و شهر آرکهامدر مجموعه «بتمن: بازگشت به آرکهام»، نسخه کالکتور دو عنوان «بتمن: تیمارستان آرکهام» و «بتمن: شهر آرکهام» توسط موتور آنریل انجین 4 (Unreal Engine 4) باسازی خواهد شد و شامل تمام محتوای دانلودی این دو بازی نیز خواهد بود.

نسخه اصلی «بتمن: تیمارستان آرکهام» در سال 2009 و توسط استودیوی بازیسازی راک استیدی (Rocksteady) منتشر شد و تمامی اتفاقات بازی در تیمارستان مخوف آرکهام به وقوع می‌پیوست. در این عنوان شاهد حضور شخصیت‌های منفی شناخته‌شده‌ای از مجموعه کمیک‌های دی‌سی کامیکس (DC Comic)، از قبیل جوکر و هارلی کویین بودیم. «بتمن: شهر آرکهام» نیز که دنباله‌ای برای تیمارستان آرکهام بود، در سال 2011 عرضه شد و محیط بازی را وسعت بیشتری بخشید. این بار دشمنان بتمن پا را فراتر از دیوارهای تیمارستان گذاشته بودند و همه خیابان‌های شهر گاتهام را به ناامنی کشانده بودند.

برای اطلاع از آخرین اخبار صنعت گیم، با ما در دیجی رو همراه باشید.

منبع polygon
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد