برای جذاب‌تر شدن حتماً این 7 نکته مهم را رعایت کنید

داشتن ظاهری جذاب و موقر کار دشواری نیست و همیشه راه‌هایی برای جذاب‌تر شدن وجود دارد. اما گاهی این راه‌ها با چیزی که در ذهن ما وجود دارد متفاوت هستند. مثلاً برای جذاب‌تر شدن لازم نیست حتماً متحمل هزینه‌های آن‌چنانی شوید و لباس‌های گران قیمت بخرید یا سراغ مربی‌های بدنسازی بروید و برنامه‌های سخت و فشرده را برای این منظور دنبال کنید. همه این قابلیت را دارند که جذاب به نظر برسند و لازمه این کار رعایت چند ترفند ساده و کوچک است. فراموش نکنید که چیزهای کوچک هم می‌توانند باعث تغییرات بزرگ شوند پس برای جذاب‌تر شدن این نکات را فراموش نکنید.

نکته اول: راست و درست بایستید

آقایان، برای جذاب‌تر شدن این هفت ترفند را رعایت کنید

یک ترفند ساده اما بسیار موثر برای جذاب‌تر شدن، درست ایستادن و البته درست نشستن است. شما وقتی راست و درست می‌ایستید و می‌نشینید قوی و دارای اعتماد به نفس به نظر می‌رسید چون راست ایستادن نشانه قدرت و کنترل است. بیشتر افراد هنگام نشستن و ایستادن وضعیت بدنی درستی ندارند اما می‌توان با تمرین و ممارست این وضعیت را اصلاح کرد:

  • به دیوار تکیه دهید و سر و شانه‌ها و پشت خود را به دیوار بچسبانید.
  • پاشنه‌های شما باید حدود 30 سانتی‌متر با دیوار فاصله داشته باشد.
  • عضلات شکمی تحتانی خود را به سمت دیوار فشار دهید، این کار به کاهش قوس کمر کمک می‌کند.
  • حال از دیوار فاصله بگیرید و سعی کنید وضعیت خود را در همین حالت حفظ کنید.

شاید در ابتدای کار این وضعیت غیرعادی به نظر برسد اما به تدریج به آن عادت خواهید کرد و وضعیت بدنی غلط شما خود به خود اصلاح خواهد شد. این تغییر به همین سادگی شما را ده‌ها برابر جذاب‌تر خواهد کرد. علاوه بر این، درست نشستن و درست ایستادن در ایجاد احساس مثبت نسبت به خودتان نیز موثر خواهد بود.

نکته دوم: برای جذاب‌تر شدن لبخند بزنید

تصور کنید در یک شهر غریب به دنبال آدرس می‌گردید و با دو نفر مواجه می‌شوید، یکی از آن دو لبخند به لب دارد و دیگری اخم کرده است. شما ترجیح می‌دهید با کدامیک صحبت کنید؟ لبخند زدن باعث شادتر دیده شدن و جذاب‌تر شدن شما می‌شود و مردم بیشتر علاقه خواهند داشت که با شما تعامل داشته باشند. همین لبخند زدن ساده اعتماد به نفس شما را هم افزایش می‌دهد و انرژی مثبتی را در شما به وجود می‌آورد که به موفقیت اجتماعی شما منجر خواهد شد. لبخند زدن باعث آرامش عضلات صورت و سیستم عصبی شما می‌شود و برای سلامت روحی و جسمی بسیار مفید است.

آقایان، برای جذاب‌تر شدن این هفت ترفند را رعایت کنید

نکته سوم: پیراهن‌تان را داخل شلوار قرار دهید

پیراهن‌های یقه‌دار رسمی مردانه حتماً باید داخل شلوار قرار بگیرند. این نکته‌ای است که همه آقایان باید رعایت کنند چون تاثیر زیادی در جذاب‌تر شدن آن‌ها خواهد داشت. اگر به این کار عادت ندارید حالا وقت آن رسیده است که با ایجاد این تغییر به جذاب‌تر شدن خود کمک کنید چون اگر پیراهن شما بیرون از شلوار قرار داشته باشد شما نامرتب و شلخته به نظر خواهید رسید و با جذابیت فاصله زیادی خواهید داشت. پیراهنی انتخاب کنید که به اندازه کافی بلند باشد تا به راحتی زیر شلوار قرار بگیرد و از آن خارج نشود.

نکته چهارم: کمربند زیباتری انتخاب کنید

کمربند یکی از لوازم مهم مردانه است که هرگز نباید دست کم گرفته شود. همه آقایان از کمربند استفاده می‌کنند اما به کیفیت و زیبایی آن اهمیت چندانی نمی‌دهند. یک کمربند شیک و زیبا روی پیراهن و شلوار شما تاکید می‌کند و تناسب بیشتری را در اندام شما به وجود می‌آورد. اندازه کردن کمربندهای سوراخ‌دار روی کمر کار ساده‌ای نیست و به ندرت پیش می‌آید که روی یکی از این سوراخ‌ها احساس راحتی داشته باشید، علاوه بر این دوام این کمربندها هم زیاد نیست و پس از مدتی دچار آسیب می‌شوند. کمربندهای بدون سوراخ این دردسر را ندارند و خیلی راحت‌تر روی کمر شما اندازه می‌شوند. قلاب همیشه اولین قسمتی از کمربند است که به چشم می‌آید پس سعی کنید آن را زیبا و شیک و متناسب با استایل خود انتخاب کنید.

نکته پنجم: کفش‌های چرم خود را واکس بزنید

کفش‌های چرم رسمی شما را شیک پوش و خوش لباس خواهند کرد اما نه زمانی که کثیف و گرد و خاک گرفته باشند! شما برای جذاب‌تر شدن باید به نظافت کفش خود اهمیت دهید و وسایل لازم را برای این کار مهیا کنید. کفش چرم شما به تمیز شدن، واکس خوردن و براق شدن نیاز دارد و شما باید وسایل مناسب مثل واکس، پولیش، برس و … در اختیار داشته باشید و حداقل هفته‌ای یکبار این کارها را انجام دهید. حتی اگر شرایط کار و رفت و آمد شما طوری است که کفشا‌هایتان زود به زود کثیف و گلی می‌شوند باید آن‌ها را با فواصل کمتری تمیز کنید و واکس بزنید. کفش‌هایی که تمیز و براق باشند بدون تردید باعث جذاب‌تر شدن شما می‌شوند و به راحتی کسانی را که با شما برخورد دارند تحت تاثیر قرار می‌دهند.

نکته ششم: لباس‌های اندازه بپوشید

یکی از اشتباهات رایجی که آقایان در لباس پوشیدن مرتکب می‌شوند پوشیدن لباس‌هایی است که به طور کامل اندازه تن آن‌ها نیست. وقتی لباسی بزرگ‌تر و یا کوچک‌تر به تن می‌کنید در واقع اعلام می‌کنید که ظاهرتان برای شما اهمیتی ندارد. اما آقایان شیک پوش همیشه به اندازه بودن لباس‌های خود اهمیت می‌دهند و لباس‌هایی را انتخاب می‌کنند که در همه قسمت‌ها اندازه باشد و گشاد یا تنگ و بلند یا کوتاه نباشد. البته پیدا کردن لباسی که کاملاً اندازه باشد ساده نیست چون لباس‌های آماده برای سایزهای استاندارد طراحی می‌شوند و کمتر کسی به طور کامل در قالب این سایزها قرار می‌گیرد.

آقایان، برای جذاب‌تر شدن این هفت ترفند را رعایت کنید

برای حل این مشکل شما دو راه حل پیش رو دارید، راه حل اول که کمی هزینه‌بر است تهیه لباس‌های سفارشی‌دوز است به این شکل که شما به یک خیاط حرفه‌ای مراجعه می‌کنید و با انتخاب پارچه و مدل لباس، از او می‌خواهید که لباسی کاملاً اندازه شما بدوزد. روش دوم که هزینه کمتری دارد اندازه کردن لباس است. در این روش شما لباس آماده‌ای را که در نزدیک‌ترین سایز است و فقط قسمت‌هایی از آن نیاز به اصلاح دارد تهیه می‌کنید و آن را به خیاط می‌دهید تا تغییرات لازم را در لباس اعمال کند، مثلاً آستین‌ها را کوتاه‌تر کند یا دکمه‌ها را جابجا کند تا به لباسی تبدیل شود که کاملاً اندازه شما است.

نکته هفتم: از بدنتان درست مراقبت کنید

شاید این مورد به سادگی موارد دیگر نباشد اما اهمیت بیشتری دارد چون فراتر از استایل و شیک پوشی است. مراقبت از بدن به معنای سلامتی است و سلامتی بالاترین ثروت است. اگر شما بدن خود را در وضعیت مطلوبی نگه ندارید پتانسیل‌های جذابیت شما به شکوفایی نخواهد رسید. پس باور کنید، همه چیزهایی که والدین و پزشکان به شما می‌گویند حقیقت دارد و شما باید آن‌ها را جدی بگیرید. غذای خوب و مناسب بخورید، مرتب ورزش کنید. بهداشت شخصی خود را رعایت کنید. به بدنتان احترام بگذارید و از آن مراقبت کنید.

آقایان، برای جذاب‌تر شدن این هفت ترفند را رعایت کنید

اصلاح کردن یکی از موارد ضروری برای جذاب‌تر شدن آقایان است. پس مرتب کردن ریش، کوتاه کردن موی بینی و البته مسواک زدن را فراموش نکنید و همیشه ناخن‌های خود را تمیز و مرتب نگه دارید. با این کارها سالم و سرحال به نظر خواهید رسید و احساس بهتری نسبت به خودتان خواهید داشت. نکاتی که در این مقاله بیان شد نه تنها باعث می‌شوند جذاب‌تر به نظر برسید بلکه احساس بهتر و شادتری هم خواهید داشت و اعتماد به نفس شما افزایش خواهد یافت. پس همیشه، به خصوص زمانی که قصد دارید دیگران را تحت تاثیر قرار دهید این نکات را به خاطر داشته باشید.

منبع realmenrealstyle
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
5 سال قبل

Ali

Ahlam
Ahlam
پاسخ به  کاربران ناشناس
1 سال قبل

Ahlami