بهترین بازی های دوی بی‌ پایان سال 2018 برای اندروید و آی او اس

Temple Run، Subway Surfers و Despicable Me. این‌ها فقط تعدادی از بازی‌هایی هستند که به خانواده بزرگی از بازی‌های دوی بی‌پایان تعلق دارند. این ژانر از بازی‌ها به خاطر محبوبیت‌ شان روی دستگاه‌های موبایل شناخته شده‌اند و می‌توانند به شدت اعتیاد آور نیز باشند. دلیل این اعتیاد آور بودن چیست؟ شاید به این دلیل است که بعد از باختن در این بازی‌ها با خودتان می‌گویید «یه بار دیگه‌ام امتحان می‌کنم». این یک بار دیگر به دفعات زیاد دیگری تبدیل می‌شود و قبل از آنکه بدانید مدت زیادی را صرف بازی کردن کرده‌اید.

با همه این‌ها، بازی‌های دوی بی‌پایان به شدت لذت بخش هستند. به همین دلیل است که لیستی از برترین بازی‌های دوی بی‌پایان را برای شما آماده کرده‌ایم. همچنین تلاش کرده‌ایم که از بازی‌های به شدت محبوب دوی بی‌پایان که همه اسمشان را شنیده‌اند، و شاید از شنیدن بیش از حد نامشان خسته شده‌اید، اجتناب کنیم.بازی‌های اندروید و هم بازی‌ های ای او اس در این لیست قرار دارند. بعضی از این بازی‌ها رایگان‌اند و بعضی‌هایشان پولی، اما ارزش خریده شدن را دارند. حتماً این لیست را بخوانید و اگر فکر می‌کنید بازی خوبی را جا انداخته‌ایم حتماً ما را مطلع کنید.

weseewe

weseeweدانلود: اندروید | آیفون

به اسم عجیب این بازی توجه نکنید. در این بازی باید فقط بر روی بلوک‌هایی با رنگ فعال بپرید. شخصیت بازی نمی‌تواند روی دیگر بلوک‌ها بماند و البته اگر روی یکی از آن‌ها بروید، می‌افتید و بازی را می‌بازید. هدف این بازی این است که آنقدر پیش بروید تا تمام رنگ‌های موجود را باز کنید که البته به آن آسانی که به نظر می‌رسد نیست. این بازی جالب، ساده و رایگان است و این به این معنی است که می‌توانید همین حالا امتحانش کنید.

Ridiculous Triathlon

Ridiculous-Triathlonدانلود: اندروید | آیفون

در یک بازی دوی بی‌پایان معمولی باید کنترل یک شخصیت را در دست بگیرید. اما در این بازی باید هدایت سه شخصیت را در مسیری متغیر در دست بگیرید که البته کنترل این بازی را کمی سخت‌تر می‌کند. این بازی، یک بازی فوق‌العاده با روندی سریع و گیم‌ پلی پویا و تنوع زیاد است.

Mad Drift

Mad-Driftدانلود: اندروید | آیفون

با اینکه هیچ چیز شگفت‌انگیزی در این بازی وجود ندارد، به شدت اعتیادآور است. هدف بازی ساده است،‌ باید در مسیرتان در صحرا به پیش بروید و سعی کنید که با موانع موجود برخورد نکنید. با این حال وقتی کنترل قدرت موتور از دست‌تان خارج باشد، به دست آوردن امتیاز بالا سخت خواهد بود.

Running Circles

Running-Circlesدانلود: اندروید

یک بازی دوی بی‌پایان با قابلیت بازی چند نفره آنلاین. هدف‌تان در این بازی این است که روی دایره‌ها بدوید. البته پیچیده‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد. موانعی در سر راهتان وجود دارد که برای اجتناب از آن‌ها باید زمان بندی سریعی داشته باشید. امتیازی که به دست می‌آورید به شما اجازه می‌دهد شخصیت‌های جدیدی باز کنید و بازی را از همانجایی که باخته‌اید ادامه دهید.

Space Chicks

Space-Chicksدانلود: اندروید | آیفون

این بازی نیز از لحاظ مفهومی مشابه بازی قبلی است. در یک مسیر بی‌پایان از یک سیاره به سیاره دیگر می‌روید و توسط جاذبه‌شان جذب می‌شوید، ماموریت شما در این بازی نجات خانم‌های جوان است. ناگهان خود را درون یک راکت فضایی می‌بینید و به سبک Jetpack Joyride پرواز می‌کنید و سکه جمع می‌کنید. و البته همانطور که حدس زدید از سکه‌ها برای خرید آپگرید‌ها استفاده خواهد شد.

Crossy Road

Crossy-Roadدانلود: اندروید | آیفون

مراقب باشید. این بازی اعتیاد آور است. این بازی نیز نوعی از بازی دوی بی‌پایان است فقط پیچش دیگری نیز در آن وجود دارد. از یک پلتفرم به پلتفرم دیگر می‌ پرید و از لاینی به لاین دیگر می‌روید و خودتان را از خطرات دور می‌کنید. با اینکه اجازه دارید بایستید و زمان پرش بعدی‌تان را تنظیم کنید، ثابت ماندن بیش از حد به مردن‌تان منجر خواهد شد. این بازی را امتحان کنید و ببینید منظورمان چیست.

Boson X

Boson-Xدانلود: اندروید | آیفون

بله، ممکن است گرافیک این بازی آنقدرها هم زیبا نباشد و البته این بازی پولی نیز است، اما Boson X بازی بسیار خوبی بوده و طرفداران بازی‌های دوی بی‌پایان از آن راضی خواهند بود. این بازی با روندی سریع و منطقی در یک شتاب‌دهنده ذره‌ای اتفاق می‌افتد. در حالی که سرعت می‌گیرید و برخوردهای پرانرژی سبب به وجود آمدن ذره‌های جدید می‌شود، از پلانکی به پلانک دیگر می‌پرید.

Storm Rush

Storm-Rushدانلود: اندروید | آیفون

بله، این بازی نیز پولی است و اگر یک چالش واقعی می‌خواهید باید حتماً این بازی را امتحان کنید. روند این بازی بسیار سریع است و قبل از آنکه بدانید موانع جدیدی بر سر راهتان قرار می‌گیرند. در این بازی دوی بی‌پایان باید عکس‌العمل‌ های سریعی داشته باشید.

Canabalt HD

Canabalt-HDدانلود: اندروید | آیفون

و در نهایت یکی از بازی‌های دوی بی‌ پایان کلاسیک موبایل، Canabalt HD. این بازی روندی سریع، چالش برانگیز و اعتیاد‌آور دارد. این بازی را امتحان کنید. پشیمان نمی‌شوید.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها