با بهترین فیلم های ترسناک‌ سال 2017 آشنا شوید

خیلی‌ها دیوانه‌وار عاشق فیلم‌های ترسناک هستند، اما بین فیلم ترسناک‌هایی که از جلوه‌های ویژه‌ی ضعیف استفاده کرده و داستانی منطقی ندارد، با یک فیلم ترسناک شاهکار که ترس را بر دل مخاطب می‌اندازد تفاوت زیادی است. در ادامه ما قصد داریم بهترین فیلم‌های ترسناک سال 2017 رابه شما معرفی کنیم.

دیجی رو توصیه نمی کند که این فیلم ها را تماشا کنید و این مطلب فقط جنبه معرفی دارد.

1_ Get out

بازیگران: Daniel Kaluuya, Alison Williams, Catherine Keener

کارگردان: Jordan Peele

داستان فیلم درباره‌ی کریس که یک جوان سیاه‌پوست است و با نامزدش رز که سفیدپوست است قصد ازدواج دارد می‌باشد. این دو قبل از ازدواج از طرف خانواده‌ی رز به ملاقاتی عجیب در روستایی دورافتاده دعوت می‌شوند. در ابتدا به نظر می‌رسد که این یک ملاقات معمولی است، اما …

2_ IT

بازیگران: Bill Skarsgard, Jaedan Lieberher, Sophia Lillis

کارگردان: Andy Muschietti

با آغاز ناپدید شدن بچه‌ها در شهر کوچک دری، یک گروه از جوانان شجاع تصمیم می‌گیرند تا در مقابل یک دلقک ترسناک که پنی وایز نام دارد بایستند، اما آن‌ها با بزرگ‌ترین ترس زندگی‌شان روبه‌رو می‌شوند، موجودی ماوراءالطبیعه که در قالب یک دلقک ظاهر شده و تاریخچه‌ی غنی از جنایات و ویرانی‌های بسیار در کشورهای مختلف دارد و حال آن‌ها باید با آن مبارزه کنند.

3_ The shape of water

بازیگران: Sally Hawkins, Richard Jenkins, Dong Jones

کارگردان: Guillermo del Toro

در سال 1963، در یک آزمایشگاه دولتی پنهان با امنیت بالا، فردی به نام اللیا در سکوت و انزوا زندگی می‌کرد که همکارانش بر روی او آزمایش‌هایی انجام داده و باعث تغییراتی در او شدند.

4_ Gerald’s Game

 

Gerald's Gameبازیگران: Carla Gugino, Bruce Greenwood, Henry Thomas

این فیلم که بر اساس رمانی به همین نام محصول سال 1992 و نوشته‌ی استاد داستان‌های ترسناک استیون کینگ ساخته شده است. داستان زنی به نام جسی را بازگو می‌کند که در حالی که با دستبند به تخت بسته شده به‌طور تصادفی همسر خود جرالد را می‌کشد. جسی که در کلبه‌ای دورافتاده بدون امید برای نجات گرفتار شده، شروع به شنیدن صداها و دیدن توهماتی می‌کند که شامل چهره‌ای می‌شود که او آن را به نام کابوی فضایی می‌نامد.

5_ Raw

بازیگران: Garance Marillier, Ella Rumpf, Rabah Noutoufella

کارگردان: Julia Ducournau

این فیلم داستان جوان دانشجویی به نام اما را روایت می‌کند که در یک کالج دامپزشکی مشغول به کار است. او گیاه‌خوار است اما یکی از روزها به درخواست خواهرش، گوشت خام یک خرگوش را می‌خورد و همین کافی است تا اشتیاق او برای رو آوردن به خوردن گوشت خام نمایان شود…

6_ Prevenge

بازیگران: Alice Lowe, Kate Dickie, Gemma Whelan

کارگردان: Alice Lowe

روث زن بیوه‌ای است که به مدت 77 ماه باردار است و احساس می‌کند که تمام رفتارها و عکس‌العمل‌هایش توسط فرزندش که هنوز به دنیا نیامده کنترل می‌شود. روث دست به اعمال جنایی می‌زند و هر کس سر راهش قرار بگیرد را به قتل می‌رساند.

7_ A dark song

بازیگران: Catherine Walker, Steve Oram, Susan Lounghnane

کارگردان: Liam Gavin

یک زن جوان مصمم و یک فرد غیب باور آسیب‌دیده، زندگی و روحشان را به خطر می‌اندازند تا مراسمی را برگزار کنند که قرار است درنهایت آن‌ها را به چیزی که می‌خواهند برساند…

8_ The Devil’s Candy

بازیگران: Ethan Embry, Shiri Appleby, Pruitt Taylor Vince

کارگردان: Sean Byrne

یک نقاش زمانی که به همراه خانواده‌اش به خانه رؤیایی‌شان در تگزاس نقل مکان می‌کنند، با نیروهای مخوف روبه‌رو می‌شوند که خانه را به تسخیر خود درآورده‌اند و …

9_ Hounds of Love

بازیگران: Emma Booth, Ashleigh Cummings, Stephen Curry

کارگردان: Ben Young

ویکی مالونی به‌صورت تصادفی توسط یک زن و شوهر آشفته ربوده می‌شود او که شاهد اختلاف میان این زوج است، باید از نقطه‌ضعف‌هایشان برای ایجاد شکافی میان آن‌ها استفاده کند تا بتواند جان سالم به درببرد.

10_ Super Dark Times

بازیگران: Owen Compbell, Charlie Tahan, Max Talisman

کارگردان: Kevin Phillips

رخ دادن یک اتفاق بین دو دوست صمیمی به نام زک و جاش، باعث ایجاد تنش و خشونت بین آن دو می‌شود و …

 

11_ Mother!

بازیگران: Jennifer Lawrence, Javier Bardem, michelle Pfeiffer

کارگردان: Darren Aronofsky

زندگی آرام یک زوج زمانی آزمایش می‌شود که مهمانان ناخوانده برای به هم ریختن زندگی آرام آن‌ها وارد خانه‌شان می‌شوند و …

 

شما کدامیک از این فیلم‌ها را دیده‌اید؟ بازخوردتان را راجع به آن با دیجی‌رو به اشتراک بگذارید.

منبع thrillist
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید