معرفی بهترین اپلیکیشن‌های جدید اندروید (هفته چهارم بهمن ماه 95)

معرفی بهترین اپلیکیشن‌ های جدید اندروید (هفته چهارم بهمن ماه 95)

این هفته هشت اپلیکیشن جذاب با موضوعات مختلف را برایتان معرفی می‌کنیم. شما می‌توانید اپ‌های این هفته را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای دانلود و روی گوشی خود نصب کنید. در این هفته اپلیکیشنی برای جایگزینی فیس‌بوک یا حتی اینستاگرام داریم، می‌توانید خودتان سفرهای ارزان قیمت هوایی را در کمترین زمان پیدا کنید یا حتی راجع به خودرو یا هر وسیله نقلیه‌‌ای که می‌خواهید بخرید می‌توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید. بنابراین برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن‌های هیجان‌انگیز این هفته همراه دیجی رو باشید.

1) Whom: این اپلیکیشن رایگان بسیار شبیه فیس‌بوک می‌باشد، چیزی مانند اپ بوم‌رنگ (Boomerang) که جایگزینی برای اینستاگرام است. این اپ به کاربرانش اجازه درست کردن گیف (Gif) با دوربین گوشی‌های هوشمند را می‌دهد، شما می‌توانید دوستان خود را تگ کنید و حتی پست‌هایی را در حساب کاربری خود قرار بدهید. 
گوگل پلی


2) Countable: شاید مردمان امروزی همانند قبل علاقه‌مند به دانستن اخبار سیاسی نباشند و مشارکت زیادی در این امر نداشته باشند. با استفاده از این اپلیکیشن رایگان می‌توانید اطلاعاتی درباره اخبار سیاسی روز که در دسترس همگان قرار نمی‌گیرد را بدست آورید و کمی به این موضوع علاقه‌مند شوید. کاربران این اپ می‌توانند حتی عقیده‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.
گوگل پلی


3) Skyline: این اپ یکی از سرویس‌های جستجوگر و پایش داده‌های ایرلاین‌ها است. با استفاده از این اپلیکیشن رایگان می‌توانید ارزان‌ترین مسافرت‌های هوایی برای مقصد خود را پیدا کنید.
گوگل پلی


4) Feedbayk: با استفاده از این اپ رایگان می‌توانید نظرات کاربران درباره موتورسیکلت‌ها و خودروهای مختلف را بخوانید. همیشه بهتر است قبل از خرید هر وسیله نقلیه‌ای، نقاط قوت و ضعف آن را بدانید و بعد تصمیم به خریداری آن کنید.
گوگل پلی


5) Camarada: این اپ به شما اجازه ساخت کلیپ‌ها با حالت‌های مختلف واقعیت مجازی، تلویزیون‌های سه بعدی و … را می‌دهد. شما با داشتن یک گوشی هوشمند می‌توانید فیلم بگیرید و به آن نگاهی بیندازید ولی برای دیدن دنیای اطراف در یک هدست واقعیت مجازی احتیاج به دو گوشی دارید. با استفاده از این اپلیکیشن رایگان می‌توانید کلیپ‌ها و عکس‌های سه بعدی را به سلیقه خودتان بسازید.
گوگل پلی


6) 5Minute Escape: یکی از اپ‌های رایگان که قرار است به شما آرامش را در پنج دقیقه اهدا کند. در این اپ می‌توانید به فایل‌های صوتی آرامش‌ دهنده 5 دقیقه‌ای گوش دهید.
گوگل پلی


7) Screen Recorder with Facecam: همانطوری که از اسم اپ مشخص است شما می‌توانید هر چیزی که روی صفحه نمایشگرتان اتفاق می‌افتد را ضبط کنید، حتی می‌توانید دوربین سلفی خود را فعال کنید و عکس العمل خود نسبت به این اپ رایگان را ضبط کنید!
گوگل پلی


8) Deep Darkness: یکی از تم‌های جدید برای دستگاه‌های سیانوژن مد 12 است. این تم سیستم اندرویدی شما را مشکی، زیبا و جذاب خواهد کرد.
گوگل پلی

نظر شما درباره اپلیکیشن‌های جدید پیشنهادی این هفته چیست؟ آیا تا به حال آن‌ها را روی گوشی خود نصب کرده‌اید؟ ما منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar
شقایق

خیلی خوب ب .. موفق باشید.